Jump to content
GIGN Forum

Alise


macho
 Share

Recommended Posts

  • Replies 96
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Man piemēram visa interese par Alisi pārgāja tajā brīdī, kad viņas buferis parādijās galvenajā lapā. Da kaut peldkostīms būtu virsū.

macho @ fag - es kniebjos biežāk PAT par bīfiju, tāpēc man mazas, kailas krūtis galvenajā lapā neizraisa tādu sajūsmu, kā lielākajai daļai apmeklētāju.

Edited by Sharingan
Link to comment
Share on other sites

ar džekiem laikam :)

pie tam, nez kā tu vari zināt cik bieži kniebjas bīfijs? :D un kāpēc lai kniebšanās daudzums kaut kādā veidā mainītu sajūsmu pret mazām krūtīm? Tu to meiteni knieb vai blenz uz viņas krūtīm vislaiku? :lol:

p.s.

man patīk tava netiešā norāde - es kniebjos daudz vairāk par lielāko daļu apmeklētāju. ROCK ON :sparta:

Link to comment
Share on other sites

Nē, nu es saprotu, ka es tikko uzkrāmēju Tavam slapjajam sapnim, bet pateikt, ka es kniebjos ar džekiem ir drusku neadekvāti. Par bīfiju bija domāts tā, ka viņš laika gaitā mums gignā ir izveidojies kā seksa etalons :D

Es tikai normāli paskaidroju, ka manā izpratnē kailfoto nav tāda lieta, ar kuru vajadzētu plātīties CS forumā. Es Tev lieku reizi nodročīt neaizliedzu.

EDITS: Piedevām es neciešu melnbaltas bildes.

Edited by Sharingan
Link to comment
Share on other sites

:o

viennozīmīgi bilde ar apģērbu šajā gadījumā nebūtu labāka :)

Nav jau tā, ka Sharingan nepatiktu paskatīties uz meitenēm ar kailām krūtīm, tā pavisam noteikti nav. Un es esmu diezgan pārliecināts, ka uz prežiem tas nelietis ir iztērējis vairāk naudu nekā es datoram. :)

Sharingan vienkārši gribēja pateikt par ko Alise sevi padara ieliekot savus pupus populārākās, ONLINE SPĒLES, LoLllOOll, latvijas mājaslapas sākumlapā, kas, arī manuprāt, mazliet pārkāpj normālas dūdas robežu. :) Tā bilde tiešām būtu normāla, ja tur būtu ļifčiks virsū, normāla, +/- profesionāli fočēta bilde, nav vismaz kaut kāds webcam variants. Šitā? Liec šito lolŽirafē un priecājies, nevis lapā, kuru apmeklē tūkstošiem pusaudžu, no kuriem, ES GARANTĒJU, vismaz 1/4 uz to bildi nostrugās. :ermm:

Link to comment
Share on other sites

:D

Es tikai normāli paskaidroju, ka manā izpratnē kailfoto nav tāda lieta, ar kuru vajadzētu plātīties CS forumā. Es Tev lieku reizi nodročīt neaizliedzu.

EDITS: Piedevām es neciešu melnbaltas bildes.

Kurš te plātās? Viņai ir bilde kas +- atbilst dienas bilžu standartam un to bildi es ielieku. Un atkārtoju vēlreiz - kā tu zini cik bieži bīfijs kniebjas?

Un ja tev kailfoto saistās tikai ar nodročīšanu, tad man tevis ir vienkārši žēl. Un tas, ka tev dzīvē ir sekss nenozīmē to, ka tu pēkšņi pārvērties par kailfoto ekspertu ;)

mino - no tava teksta sapratu tikai to, ka tev (un daudziem citiem tādiem kā tev) vienkārši vajag paaugties :)

Link to comment
Share on other sites

Normāli, no rīta pamostos, ieieju GIGN`ā, paskatos dienas bildi. Pirmā doma: "woohoo, čiksa ar plikām krūtīm. eu, pag, te tak nekad tādas neliek, wtf ?" Izlasīju pirmo komentāru un man mute vienkārši palika vaļā.

Man liekas, ka viņa pati jau bija rēķinājusies ar to, ka pēc bildes parādīšanās te sāksies baigā ažiotāža. Bet ja nu viņai nav nekas pret to pretī, un viņa to pat pati ir ieteikusi, tad kāpēc gan ne ? :)

Pārsteigums man bija nevājš, bet nu dzīvē vajag pārmaiņas. ā, un bilde ir forša ^_^

Edited by acido
Link to comment
Share on other sites

Nē, diemžēl kailfoto eksperts šeit esi Tu. Es ieejot veikalā skatos uz lietām, kuras atbilst mana maciņa biezumam, bet ir arī cilvēki kuri pastāv pie skatlogiem fantazējot.

Visas iepriekšējās dienas bildes bija peldkostīmos/ar piesegtām krūtīm/topiņos, "labākajā" gadījumā ar redzamu krūšgalu. Bet te pēkšņi, ak sensācija.

Tas, ka Tev dotajā brīdī stāv, bet man nestāv nedod Tev tiesības mani par "fagu" saukt.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...