Jump to content
GIGN Forum

Alise


macho
 Share

Recommended Posts

  • Replies 96
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

:)

redzi, maukām aka prostitūtām arī samaksā par padarīto, bet "viegli dabūjamām sievietēm" vienīgā lieta, ko viņas var reāli dabūt, iespējams, būs liels puncītis.

Par tēmu- mazliet jau īstenībā apjuku, bet bilde ir patiešām izdevusies, so neredzu iemeslu negatīviem komentāriem :)

Link to comment
Share on other sites

:khehehe:

Nu nezinu, man īstenībā so/so. Ok, krūtis ir smukas, bet tas arī ir vienīgais, kas man patīk tajā bildē. Ja kāda meitene parāda savas krūtis (kuras ir smukas) uzreiz nenozīmē, ka viņa ir "motherfucking hot".

P.S.Tās bija tikai manas domas un nepretendē uz absolūtās patiesības titulu :)

P.P.S. Jūtu, ka mani nolinčos :D

Link to comment
Share on other sites

nu, kā jau traktorists teica, nedaudz ir atšķirība starp maukām, kuras sevi atklāti piedāvā uz ielas/bordelī, un viegli dabūjamām meitenēm. (varbūt man tomēr nav taisnība, bet neesmu īpaši dzirdējis, ka prostitūcija būtu īpaši izplatīta laukos aka neRīgā)

un vispār nesaprotu kādā sakarā sākām runāt par šo tēmu.

P.s. bilde super, meitene super. nav kur piesieties :)

Edited by Don Bass
Link to comment
Share on other sites

:) Pretiigi gan lasiit komentus kaa "Vaidzeetu dziivaja satikt" "Kas diez notiks nakoshaja gign tusaa", peec taa vien var saprast ka puse sheit nekad nav dabuujusi.

Ej attīsties nereāli krutais čali! Ja tavas nodolbītās smadzenes nespēj uzsūkt veselīgu humoru, tad jēga tev te vispār kaut ko dirst?! Ja tev texts, "Kas diez notiks nakoshaja gign tusaa", izraisa kaut kādu pretīgumu, tad tu toč esi slims un tā vien liekas, ka pats neesi kādu laiciņu vai pat vispār izbaudījis sievieti! Rokas tūznās? :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...