Jump to content
GIGN Forum

I Would Like..


Bijach
 Share

Recommended Posts

Nonaacu pie secinaaju, ka bez topika sheit jau nu toch nekas uz priekshu neies.. confused.gif

Taatad taa..

Es buutiibaa veeleetos 2 lietas.. proti:

*Shii buutu viena..

(domaaju, ka visu tur esmu uzrakstijis un neatkaartoshos..)

*Un otra mana veelme buutu ieguut xb(tiem kas nezin taa ir bana komanda cool2.gif ) gign cs serverii, jo peedeejaa laikaa ir paraadijushies daudz wallhacker'i un njemot veeraa, ka spEEdy's lielaakoties ir vieniigais ar xb, kas regulaari speelee.. uzskatu, ka ir vajadziigs vel kaads un kaadu citu shoreiz nerekomendeeshu. wink.gif Meedzu tagad pa veeliem vakariem arii speeleet un tad taa situaacija ir vel beediigaaka, jo plus iespeejamajiem wallhacker'iem naak bonusaa visaadi kraaninji kam patiik lamaaties, apdirst citus, kill'ot un attack'ot teammate'us. Un tur ar xk ir pa iisu, jo peec 5min he's back sad.gif

Domaaju, ka nevienam nekaadu iebildumu no GIGN speeleetaajiem vai adminiem nebuus, jo suudziibu arii par mani nav bijushu.. admins esmu ljoti sen un shii komanda man agraak bija, bet taa nu sanaaca, ka macho man vinju nonjeema.. kaads iisti tam bija iemesls es arii netiku skaidriibaa..

Ja kaads veelas ko teikt - droshi, bet tieshaam, ja ir(!) kas pa teemu sakaams! Ja nav, tad paluugshu shoreiz to patureet pie sevis wink.gif

Bet, protams, galvenais ir kaada GIGN membera viedoklis un cerams man topiks sheit novaartaa nemeetaasies kaa dazham labam un man tiks sniegta atbilde wink.gif

Tas laikam buutu taakaa viss..

Ar cienju,

Bijach

peace.gif

Link to comment
Share on other sites

Gordon Posted on Nov 25 2004, 11:17 AM

  A kur tad ir palikuši visi spēlētāji, kam ir dotas banošanas tiesības? Vai tad kick un ban uz 5 min vairs nestrādā? 

tagad cilveeki gudraaki palikushi - peec 5 min lien atpakalj un dirsh veel vairaak... wacko.gif
Link to comment
Share on other sites

Sakariigs kex, sakariigs pieteikums, rezuultaataa pievienota xb komanda. TIkai, bijach, skaties apdomaa labi pirms liec kaadam banu. Padomaa vai tieshaam vinsh ir pelniijis banu nevis kick, un ja ir tad IZDOMAA uz cik ilgu laiku (xb "terminsh" "nick" "iemesls"). GL HF .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...