Jump to content
GIGN Forum

M?


Alise
 Share

Recommended Posts

  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:) Nonācu pie secinājuma, ka tādi cacīgi, gari nagi man ne īpaši patīk. Labāk tomēr dabīgi un labi kopti nagi. Panesās arī tāds viens ļauns joks, proti, vai slaukot dirsu negadās tā, ka nags izslīd cauri toletes papīram ? :)

iesaku zewa moll :lol: nekad dziivee taa veel nav gadiijies ^_^

Link to comment
Share on other sites

*Atvainojos par offtopiku*

Šis topiks ir jāver ciet... Savādāk, tādi kā "MightyZ", skatoties uz to nagu bildi, pievērš uzmanību kājai un jau ir (atvainojos par izteicienu) apdročijušies pa 1000x reizēm...

Link to comment
Share on other sites

Šis topiks ir jāver ciet... Savādāk, tādi kā "MightyZ", skatoties uz to nagu bildi, pievērš uzmanību kājai un jau ir (atvainojos par izteicienu) apdročijušies pa 1000x reizēm...

Labāk ir vienkārši nobanot Mightyz`u. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Jā, patīk.

Un cik es zinu (un es zinu ļoti labi ;) ), tad mākslīgajiem nagiem, ja protams tie nav pārmērīgi gari, nav nekādu problēmu taisīt ēst, uzkopt māju un veikt citus darbus. Un kādi vēl 100ls? cik zinu tad normālus nagus var uzčinīt pa 30ls.

ps. nē, man nav tādu nagu, ja kādam radās šāds jautājums.

pss. galvenais lai viņi nebūtu pretīgā krāsā

Link to comment
Share on other sites

Tajā bildē (Alises veidotajā) liekas diezgan pagari, derētu uz pusi izsāki, un tad tiešām būtu labi, jo personīgi nepatīk kad sievietēm ir gari nagi.

:P

Un tagad jau ir deviņi...

:DMan tie skaitas kaimiņi. :)

Ja nemaldos 2 nelieli kvartāli no manis.

Edited by *jancis38*
Link to comment
Share on other sites

Tā adrese ir salona, kur Alise iet likt nagus lol. Dzīvo viņa netālu no Barona centra.

A par nagiem runājot, nepatīk man ne īstie, ne dabīgie garie nagi. Līdz 1cm vēl ir ok. A vairāk tā jau ir perversija :D

Link to comment
Share on other sites

Un cik es zinu (un es zinu ļoti labi ;) ), tad mākslīgajiem nagiem, ja protams tie nav pārmērīgi gari, nav nekādu problēmu taisīt ēst, uzkopt māju un veikt citus darbus. Un kādi vēl 100ls? cik zinu tad normālus nagus var uzčinīt pa 30ls.

ps. nē, man nav tādu nagu, ja kādam radās šāds jautājums.

pss. galvenais lai viņi nebūtu pretīgā krāsā

Opā, no kuras alas tu izlīdi? :D

p.s.

mēs te reālo centra pacanu tusonu varam uztaisīt - jau 4 esam :)

Link to comment
Share on other sites

:P Tu labāk investē pupos, tas vienmēr atmaksājas! ;) Trust me!

Beefs

p.s. un gari sarkani/melni nagi ir galīgi garām! man patīk, ja viņi ir ar ekstriņām (tur tie spīdumiņi vai kāds zīmējums) nevis prosta tādi gari un sarkani (nenormāli gari) un pašai lūpas pārkrāsotas sarkanas un uzraksts uz maičona - BICH!

p.s.s. klau, nav 10Ls monitoram, bet ir 100Ls skaistumam. nu mazāk dirst vajag! :)

Netaisi lielus pupus

lieeli pupi ir leeeti

lieli pupi ir negliiiti..

alise tu esi redzejusi? domaju ka ne, es gan.. meiteni ar smukiem GAARIEM nagiem miileetajiem. bet tad kad tu ieraugi ka zem tiem pashiem limetajiem nagiem ir vakardienas kuukas atliekas un citi partikas produkti ..brrrrr...

labak dabigi, bet izteikti kopti!

Edited by dyversant
Link to comment
Share on other sites

lieeli pupi ir leeeti

lieli pupi ir negliiiti..

alise tu esi redzejusi? domaju ka ne, es gan.. meiteni ar smukiem GAARIEM nagiem miileetajiem. bet tad kad tu ieraugi ka zem tiem pashiem limetajiem nagiem ir vakardienas kuukas atliekas un citi partikas produkti ..brrrrr...

labak dabigi, bet izteikti kopti!

lielas kruutis.. nu bljiiin man pashai savas ir ja ne lielas tad ideaalas :thumbsup:

un kuukas es needu :lol: man ir dieeta :ermm:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...