Jump to content
GIGN Forum

M?


Alise
 Share

Recommended Posts

Juusu briiva izveele, kaadus nagus neesaajat! Galvenais lai sakopti! Mees kaut kaa jau paardziivosim iisto nagu esamiibu vai neesamiibu!

EDIT: LOL! myghtyz kur var kaut ko tik debiilu izdomaat!!! PASEKSOT! :10cm:

Edited by LAVRx
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

inetersants topiks sanaaaca, ja padomu prasiitu meitenei vinja jebkuraa gadiijumaa teiktu ka vajag- tas izskataas labi, PO kaa pati juuties galvenais kaa izskataas un dzhekiem patiik gari nagi :lol:

nu tad luuk pajautaajot tikai stiprajam dzimumam nonaaku pie secinaajuma, kas ir galiigi pretrunaa ar meitenju domu gaajienu .. taapeec ir svariigs juusu viedoklis, jo laikam sliecos uz domu ka tik tieshaam njemshu nagus nost un naudinju ieguldiishu kaut vai permantajaa meikapaa, ja nezinaat - tas ir ietetoveetais "grims" ko parasti izmanto meitenes kam ir gaishas uzacis - meikaps turaas gadus 2vus un nav jaachakareejaas lai vinju perfekti uzkraasotu :) kaa jums mans plaans? :lol:

Edited by Alise
Link to comment
Share on other sites

Alise! Tu laikam neviljus buusi uzsaakusi jaunu topiku! Tagad visi puikas Tev staastiis kas labs un kas slikts permanentajaa grimaa! :D

Personiigi man liekas, ka permanentaa grima padariishana ir diezgan saapiiga! Driizaak bez taa var iztikt... Labaak jaaizdomaa kur tev ieguldiit lieko nagu naudu - aizej uz bikini vaksaaciju( pludmales sezona tuvojas) :D

Edited by LAVRx
Link to comment
Share on other sites

ok. es saprotu, 1 meitene vesels bars keksu. un visi baigie eksperti par nagiem. katram ar tiem nagiem būs individuāli. vai tad nav oranžajā portālā manikīra domubiedru grupas? vai kaut kādas "pajautā" grupas? smth?

Link to comment
Share on other sites

nju taatad :lol: nagus esmu nonjeemusi .)) un bildi savu ielikusi..

luugshu adminiem sleegt sho topiku, jo viss itkaa ir izdariits :whistling: un jaaa..ar saviem nagiem, ja kas ir labaak/ja ne skaistaak tad eertaak 100% :)

p.s. liels paldies visiem cilveecinjiem - kas padaliijaas ar savu viedolki par pieaudzeetajiem nagiem :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...