Jump to content
GIGN Forum

M?


Alise
 Share

Recommended Posts

  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pikritu uz visiem 100 sulikam. Man parak uzpidarasiti nagi atgadina Trulas blondas sekretares ap gadiem 35, kuram seksa dzive sakusies pedejie pietupieni, kuras iet huj vinu zin uz kadiem klubiem un milaka filma vinam ir Brigita Dzonsa un sekss un lielpilseta.

man patik dabigi, negari un sarkani

taa bilde tikai paraugam :) pieversiet uzmanibus nagiem nevis fonam :muahaha:

Link to comment
Share on other sites

Svarīgākais ir izcelt smukākās lietas, vai arī kaut ko izceļot, novērst uzmanību no kaut kā neglīta. Piemēram - nevajadzētu izcelt kājas, ja ir resna pakaļa vai kaut kā tā, bet, manuprāt, pupus vajag vienmēr izcelt (it īpaši, ja ir ok izmērs). Un iesauļoties arī vienmēr ir noderīgi! Un noteikti pareizas acu ēnas, lai acis labi izskatītos!

Mans brālis reiz labi pateica - viņš teica - "Laba ir tāda meitene, kas no rīta pirms tevis pieceļas, aiziet uz vannas istabu un uzliek meikapu!" (un pēc tam atsūkā).

Beefs

:) Nagi nav noteicošais...

Link to comment
Share on other sites

:P Tu labāk investē pupos, tas vienmēr atmaksājas! ;) Trust me!

Beefs

p.s. un gari sarkani/melni nagi ir galīgi garām! man patīk, ja viņi ir ar ekstriņām (tur tie spīdumiņi vai kāds zīmējums) nevis prosta tādi gari un sarkani (nenormāli gari) un pašai lūpas pārkrāsotas sarkanas un uzraksts uz maičona - BICH!

p.s.s. klau, nav 10Ls monitoram, bet ir 100Ls skaistumam. nu mazāk dirst vajag! :)

moniiitis jau maajaas pa 1oLs ar visu piegaadi (puisis bij' atbraucis ar sievu :lol: ) :meele:

bet daljeeja taisniiba tev ir .. meenesii nagiem teereesju videeji 1ooLs, ja apniik kraasojums tad sanaak bik' vairaak :ermm:

Link to comment
Share on other sites

iistenibaa tie nagi nemaz nav tik asi kaa izskataas, vareetu teikt ka neitraali :) bet vienreiz sanaaca negadiijums.. acii bij' iekritusi skropsta un meegjinaaju vinju dabut aaraa - protams ar nagu :slap: un no muguras mani draudzene pagruuda un sanaaca dikti iebakstiit acii, vot tas gan bij' saapiigi + acii kaadu nedeelju bija sarkans plekjis <_<

Link to comment
Share on other sites

100Ls? Nu cmon! Gēla nagi turās apmēram 2vus mēnešus normāli. Nu ok - mēnesi točna ir čiki piki! Un uztaisīt šamos maksā 30Ls. Kādi tev 100Ls mēnesī, vai arī tu visu laiku grauz tos nagus? :)

Beefs

:lol: ) :meele:

bet daljeeja taisniiba tev ir .. meenesii nagiem teereesju videeji 1ooLs, ja apniik kraasojums tad sanaak bik' vairaak :ermm:

Link to comment
Share on other sites

ar to iipasho tehniku kaa apieties ir OK :) protams gruuti no saakuma telefonam pogas spaidiit - shkjiet nereaali :lol: bet cilveeks laikam ir taads radiijums kas spees pielaagoties visam ;)

ko es sheit mekleeju... laikam jau to pashu ko juus :) tas ka esmu sievieshu dzimums mani nemaz netraucee, jo paarsvaraa man draugi ir viirieshi - sievietes reti .. ar vinjaam gruutaak saprasties, sievieteem ir taa domaashana bik' savaadaak attiistiita, kas man nevisai patiik :) taa kaa buutu prieciiga ja juus mani uztvertu kaa liidziigu cilveeku sev :)

un par to - kur manus nagus apskatiit dziivajaa.. hm taa kaa man nu jau ir tikai 8tonji nagi tad man buus kauns tev vinjus raadiit

Link to comment
Share on other sites

:)

Beefs

geela nagu pieaudzeeshana man izmaksaaja 56Ls peec nedeeljaas noluuza 1ns nags :D tas izmaksaaja 45Ls + kraasoshana, peec 2vaam nedeeljaam kraasojums jau ir nekaads un vajag iet paarkraasot 26Ls lai ir skaisti :P peec veel aptuveni nedeeljas ir jaaiet jaataisa korekcija kas izmaksaa 3oLs

brunjinieku 21

tel.672929o1

e-mail [email protected]

Ariela

Edited by Alise
Link to comment
Share on other sites

:D tas izmaksaaja 45Ls + kraasoshana, peec 2vaam nedeeljaam kraasojums jau ir nekaads un vajag iet paarkraasot 26Ls lai ir skaisti :P peec veel aptuveni nedeeljas ir jaaiet jaataisa korekcija kas izmaksaa 3oLs

brunjinieku 21

tel.672929o1

e-mail [email protected]

Ariela

Neesmu nekāds baigais nagu eksperts, bet nu man šķiet, ka cenas ir uzskrūvētas.

p.s tik tiešām labāk investē pupos :)

Link to comment
Share on other sites

cik atceros, tad spite nagus lika pa kaut kādiem 20-30ls un korekcija bija arī pie 20 vai mazāk... nevajag jau likt kaut kādus megagaros nagus, smuki izskatās arī puscentimetrīgi... bet nu nekas, atļaušu tev pakasīt man muguriņu, tad arī novērtēšu lmfao

Link to comment
Share on other sites

Vakar sēžot pie aliņa sanāca tieši par nagu tēmu parunāt. :) Nonācu pie secinājuma, ka tādi cacīgi, gari nagi man ne īpaši patīk. Labāk tomēr dabīgi un labi kopti nagi. Panesās arī tāds viens ļauns joks, proti, vai slaukot dirsu negadās tā, ka nags izslīd cauri toletes papīram ? :)

Link to comment
Share on other sites

Alise, man radās jautājums! Tu tos nagus uzturi sava prieka pēc vai lai paspīdētu sabiedrībā? Un kā šeit izskatās, tad ne visiem baigi patīk tie garie nagi, kuri kā zināms bieži lūzt utt. Turklāt, nav pat neērti, ka tiek apgrūtinātas ikdienas darbības?

Patiešām, pa tiem 100 latiem lietderīgāk būtu iegūt foršu ādas iedegumu, tā ka tiem nagiem vairs nepievērstu tik lielu vērību.

Par bildi, ko ieliki - labāka kvalitāte būtu tad, ja fokuss būtu uz nagiem, nevis kāju!

Panesās arī tāds viens ļauns joks, proti, vai slaukot dirsu negadās tā, ka nags izslīd cauri toletes papīram ? smile.gif
:lolza: Edited by vintage
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...