Jump to content
GIGN Forum

Kad Izaugšu, Būšu Frizieriz


nelietis
 Share

Recommended Posts

Runājot par topika virsrakstu - labāk nevajag. Nu, un ko tu ar šito gribēji pateikt? Ka tu ļoti mīli savu brāli un ka māki paņemt rokā šķēres? Es arī varu sev kūsu pa pusei apgriezt un likt bildes, ne?

Link to comment
Share on other sites

:D Kāda tev daļa, ko gribēju pateikt? Es jau varēju arī uzrakstīt "Mutere grieza viņam matus uz nulli un pa ceļam uztaisīja šādu klauna griezumu". Tas atspoguļo realitāti, bet nav tik smieklīgi. ;)
Link to comment
Share on other sites

Nu bet viņš tak to pats arī apstiprināja. :)

:D Kāda tev daļa, ko gribēju pateikt? Es jau varēju arī uzrakstīt "Mutere grieza viņam matus uz nulli un pa ceļam uztaisīja šādu klauna griezumu". Tas atspoguļo realitāti, bet nav tik smieklīgi. ;)

Katrā ziņā ideja nav slikta. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

katrā ziņā nebija obligāta vajadzība nogriezt uz nullīti, jo pēc bildes spriežot varēja pāri modernas frizūras izveidot. pārsteidzoši, ka šī ir pirmā sezonas homemade-cut bilde iekš šīs sadaļas.

Link to comment
Share on other sites

:)

:D Nē, viņam pofig.

"katrā ziņā nebija obligāta vajadzība nogriezt uz nullīti, jo pēc bildes spriežot varēja pāri modernas frizūras izveidot. pārsteidzoši, ka šī ir pirmā sezonas homemade-cut bilde iekš šīs sadaļas."

Nu, vispār jau viņš uztaisīja. Tjipa, lisa pļēze un pakausī tāds kumšķis. :D Pagaidām izskatās stulbi, bet kad paaudzēs garāk, būs tāds .. hvz, kā viņu sauc, bet domu saprati. Lisijs ar zirgasti. XD

Link to comment
Share on other sites

Tas jau nav nekas īpašs, pirms griezšanas uz nulli kautko tādu izdarīt.

Es piem esmu vienk uztaisijis skaistu grebeni vai kautko pokemonisku kādam kurš komā guļ, protams ne tāpat, bet kā atriebība par sazīmētiem pimpīšiem utml uz sejas.

Link to comment
Share on other sites

:D Nē, viņam pofig.

"katrā ziņā nebija obligāta vajadzība nogriezt uz nullīti, jo pēc bildes spriežot varēja pāri modernas frizūras izveidot. pārsteidzoši, ka šī ir pirmā sezonas homemade-cut bilde iekš šīs sadaļas."

Nu, vispār jau viņš uztaisīja. Tjipa, lisa pļēze un pakausī tāds kumšķis. :D Pagaidām izskatās stulbi, bet kad paaudzēs garāk, būs tāds .. hvz, kā viņu sauc, bet domu saprati. Lisijs ar zirgasti. XD

wannabe Džets Lī?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...