Jump to content
GIGN Forum

Garlaicīgi


macho
 Share

Recommended Posts

:) Tev neliekas, tas teksts nedaudz dumjš? Vienkārši - kam tad tu tici? Saviem personīgajiem uzskatiem, kas radušies emociju iespaidā, vai tomēr faktiem (kuri pie tam ir konkrēti, nevis kā tu saki - iz nezinkurienes)? Neiet runa par spītīgu palikšanu pie savām domām - es pamatoju savu viedokli, bet viss ko jūs, brēcēji par homoseksualitāti kā slimību, varat izdarīt ir pabrēkt. Nevienam nekā cita ko pateikt kā "fui, tas ir slimi" nav.

Šeit nevajag daudz smadzeņu šūnas, lai saprastu, kura viedoklis izklausās pamatotāks.

Un par bērnu adopciju - nez, es tomēr vairāk sliecos "par". Bet atbildot uz Alvja tekstu - sakropļota pasaules uztvere, saki? A ja teiksim homoseksuāls pāris savāc bērnu no bērnunama, kas citādi būtu pievērsies narkotikām un prostitūcijām, un izaudzina viņu kā normāli vecāki? Man kaut kā liekas, ka apzināšanās par dažāda veida seksuālajām orientācijām un arī to daļēja redzēšana dzīvē ir daudz mazāk sakropļota pasaules uztvere nekā nonarkošanās un STS, ne?

Es jau protams nesaku, ka visi homīši būs ūbervecāki, bet tik un tā es domāju, ka tas ir labāk nekā palikt uz ielas. Nevienam bērnam nenovēlētu dzīvot bez vecākiem, kaut vai tie būtu viendzimuma.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 145
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Lai nu ko, bet gejiem adoptēt bērnus gan nevajag ļaut. Ja bērns nakts vidū izdomās aiziet uz toleti un dzirdēs kā viens tētis drāž otru tēti, tad viņš īpaši normāls neizaugs.

Edited by acido
Link to comment
Share on other sites

:) Tev neliekas, tas teksts nedaudz dumjš? Vienkārši - kam tad tu tici? Saviem personīgajiem uzskatiem, kas radušies emociju iespaidā, vai tomēr faktiem (kuri pie tam ir konkrēti, nevis kā tu saki - iz nezinkurienes)? Neiet runa par spītīgu palikšanu pie savām domām - es pamatoju savu viedokli, bet viss ko jūs, brēcēji par homoseksualitāti kā slimību, varat izdarīt ir pabrēkt. Nevienam nekā cita ko pateikt kā "fui, tas ir slimi" nav.

Šeit nevajag daudz smadzeņu šūnas, lai saprastu, kura viedoklis izklausās pamatotāks.

Un par bērnu adopciju - nez, es tomēr vairāk sliecos "par". Bet atbildot uz Alvja tekstu - sakropļota pasaules uztvere, saki? A ja teiksim homoseksuāls pāris savāc bērnu no bērnunama, kas citādi būtu pievērsies narkotikām un prostitūcijām, un izaudzina viņu kā normāli vecāki? Man kaut kā liekas, ka apzināšanās par dažāda veida seksuālajām orientācijām un arī to daļēja redzēšana dzīvē ir daudz mazāk sakropļota pasaules uztvere nekā nonarkošanās un STS, ne?

Es jau protams nesaku, ka visi homīši būs ūbervecāki, bet tik un tā es domāju, ka tas ir labāk nekā palikt uz ielas. Nevienam bērnam nenovēlētu dzīvot bez vecākiem, kaut vai tie būtu viendzimuma.

bet padomā, kas notiktu, ja homīšu adoptētā bērna klasesbiedri, draugi uzzinātu, ka viņa vecāki ir pidari? Tur vienkārši būtu DIRSĀ. :ermm:

Link to comment
Share on other sites

Pirmkārt tos adoptētos bērnus skolās vienkārši noēdīs, līdz ar to vēl vairāk būs sadragāta viņu morālā stāja. Es domāju, Tu ļoti labi zini, kā mūsdienās skolās ir ar atšķirīgajiem, īpaši pamatskolās.

Varbūt es esmu vecmodīgs or smth, bet nu neatbalstu es tos gājienus un bērnu adoptāciju. Precēties manis pēc, lai viņi precās, bet savas noslieces nav jāizrāda publiski.

Man arī nešķiet īsti korekti tas, ka gājien tika rīkots 11. Novembra krastmalā, kas tomēr Latvijas vēsturē ir pietiekami nozīmīga vieta.

Ja jau deputāti neatbalstīja TV6 jubilejus pliko skrējienu, kas turklāt notiktu vēlā vakara stundā, un, visticamāk nepilngadīgie uz ielām neatrastos, bet, redz, Praidu dienas laikā, pašā pilsētas sirdī atļāva.

Link to comment
Share on other sites

Es jau protams nesaku, ka visi homīši būs ūbervecāki, bet tik un tā es domāju, ka tas ir labāk nekā palikt uz ielas. Nevienam bērnam nenovēlētu dzīvot bez vecākiem, kaut vai tie būtu viendzimuma.

Es neesmu no tiem, kas karos pret visām geju lietām. Es to visu atstāšu pašplūsmai - kā būs tā būs, bet mana personīgā nostāja ir tāda, ka bērnam nav īpaši forši geju vecāku ģimenē. Varbūt tas ir tikai tagad - pasaules domāšanas veida maiņas laikos, kad jāsāk pieņemt lietas, kas līdz šim nav pieņemtas, un vēlāk tas liksies normāli. Tad arī skolās nebūs DIRSĀ, kā te daži labi izteicās. Cilvēki jau arī attīstās un ar laiku sāks pieņemt lietas, kas varbūt šobrīd neliekas normālas. Īstenībā mūsdienu pasaulē, kad informācijas aprite pateicoties internetam ir nenormāli apjomīga, sabiedrības viedoklis mainīsies daudzos jautājumos, jo par visu tiek diskutēts un spriests, kas tādos apjomos nebija iespējams, kad internets nebija izplatīts.

:ermm:

Tu to domā tiešā nozīmē? :khehehe:

Link to comment
Share on other sites

macho, tātad tu uzskati, ka homoseksuālisms nav ne slimība, ne ģenētisks defekts, ne izvirtība? Domājot par latviešu kā tautas turpinātību, vai tev nešķiet, ka šāds sabiedrības viedoklis (t.i. homseksuālisms ir "normāls" un pieņemams) potenciāli palielinās homoseksuāļu skaitu, no kā attiecīgi vēl vairāk cietīs dzimstība?

Man šis izskatās pēc tīri politiskās piederības jautājuma. Izskatās, ka tev prioritāte ir indivīda personīgā brīvība, kamēr man svarīga ir sabiedrības/tautas ilgtspējīga attīstība un turpinātība.

Piekrītu par adopciju, lai gan ļoti noderētu kāds pētījums saistībā ar adoptēto bērnu garīgo veselību. Milzīga daļa no bāreņiem kļūst par noziedziniekiem, narkomāniem, padibenēm, bet galvenais iemesls tam, protams, ir ģimenes un audzināšanas trūkums.

Senajā Grieķijā nebija ne miņas no kristīgās morāles. Bez tam, Senajā Grieķijā arī homoseksuāļi dibināja ģimenes ar sievietēm.

Edited by vbyuer
Link to comment
Share on other sites

labāki dzīves apstākļi materiālā ziņā bērnam būtu pie vecākiem homijiem nekā b-namā. bet nu...pff. skola -fucked up. tiešām viņu tur noēdīs, ja uzzinās. un nedod dievs, ka vecākiem iepatīks (jā tajā nozīmē iepatīkas) mazais puika/meitene. nez. sūdīgs iznākums sanāk abos variantos. izvēlē lai paliek tiem, kam tā jāzidara.

This Is Fagtastic

Link to comment
Share on other sites

Kāds sakars pedofīlijai ar homoseksuālismu? :)

Link to comment
Share on other sites

:)

man ir nelielas aizdomas, ka viendzimum vecāku ģimenē tas miksējas kopā it īpaši ja bērns ir tāda paša dzimuma. :) bet nu cerrēsim, ka tā nav un viņi cenšas izaudzināt cilvēku, kas nav ar seksuālām novirzēm.

Link to comment
Share on other sites

Ja geji adoptēs bērnus no zīdaiņa vecuma, tad toč tirsā būs, jo viņam izaugot, tas liksies normāli, un visticamāk pats arī būs ar tirsā drāšanās novirzēm.

Link to comment
Share on other sites

Mūsdienās bērnus noēd skolās par visādiem sīkumiem, man liekas, ka tā šajā lietā ir mazākā problēma.

vjuberi: homoseksuālisms varētu būt kaut kāda ģenētiska fiška, defekts tā skarbi teikts. Vispār jau, nav svarīgi kā es tieši šo terminu apzīmēju, svarīgāk ir tas, ka cilvēku nevērtē pēc viņa seksuālās orientācijas.

Un man pagaidām ir licies, ka personīgā indivīdu brīvība ir tas, kas kopā veido "tautas/sabiedrības ilgstpējīgu attīstību un turpinātību".

Un tas kas notiks ar homoseksuāļiem, ja tas viss Latvijā kļūs pieņemami - es nezinu, bet vairāk viņi no tā nekļūs.

edit:

kri - atkārtoju miljardo reizi - homoseksuālisms ir iedzimts. Ja tas adoptētais bērns būs heteroseksuāls, tad arī izaugot viņam patiks pretējais dzimums un būs pilnīgi pohuj, ko viņa vecāki dara. Tāpat kā tagad heteroseksuāliem vecākiem dzimst homoseksuāli bērni.

Link to comment
Share on other sites

Bērnam augot šādā vidē homoeksuālisms liksies normāls, un ja kaut vai iedzimts būs heteroseksuālisms, pastāv ļoti liela iespēja, ka bērns šādas audzināšanas/dzīvošanas rezultātā tomēr kļūs par geju.

Tradicionāli, nesagrozīti uztverot Bībeli un izmantojot mūsdienīgus zinātniskos datus, ir rodami pietiekoši pierādījumi, ka netradicionālā dzimumorientācija neiedzimst, bet veidojas:

- ja kāds bērnībā ir seksuāli izmantots,

- ja bērns (vai drīzāk pusaudzis) nav saņēmis gaidīto mīlestību savā ģimenē,

- ja bērns attiecīgā vecumā nav nostiprinājis savu pareizo dabisko identitāti,

- ja nonāk vietās, kur normālu dzimumdzīvi grūti realizēt (armija, cietums),

- ja jauniešiem vienkārši nav ko darīt, nav sava mērķa, bet ir ?labi draugi?,

- ja nonākts alkohola vai narkotiku varā, kas, attiecīgi, noņem apziņai bremzes,

- ja nostrādā pazīstamais sauklis - ?tas, kas nav tieši aizliegts, ir atļauts?,

- ja ir vēlēšanās darīt ko tādu, kas ir opozīcijā ?mietpilsoņu normām?,

- ja gribas būt ievērotiem, vai izmēģināt asas neierastas izjūtas,

- ja ir kādas iedzimtas vai iegūtas psihiskas / fiziskas problēmas, traumas, iz-maiņas, kas traucē veidot normālas klasiskas attiecības ar pretējo dzimumu,

- arī ? vienkārši izlaidība, kas pieņemta par normu attiecīgā sabiedrības daļā, un nereti arī itkā normālās, virspusēji labās, nodrošinātās ģimenēs...

Tomēr šīs rindas apgāž Tavu apgalvojumu.

Edited by kRi
Link to comment
Share on other sites

Kas tev tie par mūsdienīgiem zinātniskiem datiem? Man tev ir konkrēts piemērs - PVO. Bībeli? Lol. Es tikpat labi varētu uzrakstīt "tradicionāli, nesagrozīti uztverot Vinniju Pūku". :lol:

Kas attiecas uz

tad tas ir totāls bullšits. Tik pat labi varētu "hetero" ar "homo" samainīt vietām (un beigās protams "geja" vietā heteroseksuālis).

Tu, tāpat kā daudzi citi, nepiedāvā nekādus konkrētus faktus. Kad 1000 homoseksuālas ģimenes būs uzaudzinājušas bērnu, tad arī varēs par to spriest.

Un lai nu kam es neticu, tad tam, ka gejiem, audzinot heteroseksuālu sīci, tā sīča orientācija kaut kur pa vidu pagūs nomainīties - tas nu ir vislielākais bullšits kāds var būt. Vai nu tev stāv uz meitenēm, vai uz džekiem (nu uz abiem ar laikam var :) ) un nekāda huiņa to nemainīs, tas viss ir gēnos.

Link to comment
Share on other sites

ja es pareizi sapratu, tad tu domā, ka senajā grieķijā varēja darīt visu, kas vien ienāca prātā ? agrāk cilvēki, ok, darīja, kas ienāca prātā, bet tad viņiem nemaz NEIENĀCA prātā tāda doma, ka varētu laist ne tikai ar pretējo dzimumu. labi, bija indivīdi tādi, bet to agrāk slēpa daudz vairāk nekā tagad.

macho, es nesaku, ka man ir kaut kādas briesmīgas pretenzijas pret viņiem, ka uzreiz noniecinātu viņus kā vien mācētu. tas par to nehranizēšanu no darba uzreiz.

Link to comment
Share on other sites

Atrodi kaut vai googlē, kādu source, kas nav baznīca un redzēsi.

Kaut vai - http://www.csun.edu/~psy453/harm_n.htm - to tekstu, par to ka homoseksuāliem vecākiem ir tik pat daudz homoseksuālu bērnu cik heteroseksuāliem vecākiem es esmu nezincik vietās lasījis.

Es te nesaku, ka tas links ir megaavots, bet tādus vēl, ja pameklē var daudz atrast par to tēmu.

googlē var daudz ko labāku atrast par baznīckunga pesteļiem (kas homoseksualitātes jautājumā vispār ir "objektīvākais" kas var būt).

p.s.

es te daudz linkus darbā nevaru atvērt jo saturā ir LESBIAN :)

Link to comment
Share on other sites

http://en.wikipedia.org/wiki/Homosexuality_in_ancient_Greece

Context

The ancient Greeks did not conceive of sexual orientation as a social identifier, as Western societies have done for the past century. Greek society did not distinguish sexual desire or behavior by the gender of the participants, but by the extent to which such desire or behavior conformed to social norms. These norms were based on gender, age and social status. There is little extant source material on how females viewed sexual activity. There are two main views of male sexual activity in ancient Greek society. Some scholars, such as Kenneth Dover and David Halperin, claim that it was highly polarized into "active" and "passive" partners, penetrator and penetrated, an active/passive polarization held to be associated with dominant and submissive social roles: the active (penetrative) role was associated with masculinity, higher social status, and adulthood, while the passive role was associated with femininity, lower social status, and youth. ] In this view, any sexual activities in which a male penetrated a social inferior was regarded as normal; "social inferiors" could include women, male youths, foreigners, prostitutes, or slaves; and being penetrated, especially by a social inferior, was considered potentially shameful.

nu un tev nešķiet, ka tieši šo viņu uzskatu dēļ homoseksuāļi senajā grieķijā neradās? Bet viņiem citos nolūkos tas viss notika vai vismaz tā viņi to aprakstīja. tāpat tagad mūsdienās, ja sāks to uzskatīt par normālu, tad arvien vairāk cilvēki to atklāti sāks darīt un noteikti būs cilvēki, kas tam pievērsīsies, jo vienkārši sagribēsies izmēģināt.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...