Jump to content
GIGN Forum

Frags Scene 3


godiE
 Share

Recommended Posts

Sanāca izveidot filmīņu par klanu ala.lv, neko daudz nereakstīšu apakšā linki velkat un komentējat.

Piedalās-

Set.

uuDEE

RedBoot

Bloodlord

Narkoze

Slowhands

Dziesmas-

The Used - Pretty Handsome Awkward

My Chemical Romance & The Used - Under Pressure

Iesaku atskaņot ar MplayerClassic vai VLC

MplayerClassic

VLc

High Quality versija. (manāmam daudzumam cilvēku lagoja, tapēc tiem kas lago LQ versija)

Low Quality versija. (sliktākiem pc, un manāmi sliktāka kvalitāte) :mellow:

Edited by godiE
Link to comment
Share on other sites

Ļoooti patika.... Tikai ik pa brīdim redzēja čatu, bet tas jau poh =] 10/10

P.S. Skatijos HQ un nekas nelagoja...

P.S.2. Riktīgi čīteri :D

Link to comment
Share on other sites

Nu man, piem., 57 sekundē, apakšā čatā uzlec kkāds sarkans teksts un citos laikos ar... Iespējams ko jaucu... Bet man tas bija skatoties ar visiem playeriem...

Edited by Kiwix
Link to comment
Share on other sites

Atvērtu topiku, nelasīju komentārus un vilku filmeli ar domu, ka nu varbūt vismaz šoreiz man beidzot būs par ko Gūdijam piesieties, bet redz - atkal nekā. Pat nezinu īsti ko teikt. Fragi praktiski perfekti, visi efekti savās vietās, kvalitāte tik tiešām laba un tikpat labs arī izmērs, patika man dustā debesis, tīri foršas. Nu vienkārši prieks skatīties, kā vienmēr. Vienīgais par ko gan iedošu mīnusu iiiir otrā dziesma. Dziesmai nav ne vainas, bet nu fragmūvijam manās acīs tomēr kaut kā so so ar to derēšanu.

Tas tomēr nemaina faktu, ka no manis 10/10. Keep up teh good work. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Novilku forshajaa grafikaa, muuvijs bija lagains, bet skatoties uz grafiku, bija pa tieshaam naajs. Novilku low quality, protams grafika bija pakaljaa, bet patika efekti, fragi. Ja es sho muuviju izbaudiitu uz HQ, tad buutu pizdjec. enivej 9.8/10 ;) GL naakamajos muuvikos.

Link to comment
Share on other sites

GL naakamajos muuvijos.

;)GL naakamajos muuvikos.

Idials, vnk nav ko piebilst, protams vairak tie fragi aizrav, neka pats muviks, bet spec efekti domaju bija daudz maz sava vieta:)

P.S GL naakamajos muuvi4os (esmu orgjinals :) )

Edited by Miedzinjsh
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...