Jump to content
GIGN Forum

Soviet Story


macho
 Share

Recommended Posts

sapratu to ka krievu gramataas par 1 un 2pasaules karu ir pilns ar meliem..

Tie nav meli, vienkārši vis šis tiek nolusēts.

Tātad, beidzot noskatījos filmu un neesmu nekādā sajūsmā. Šai filmā +/- tika pasniegts tas, kas sen jau bij zināms (vienīgais ko nezināju bij tas, ka tā, ja nemaldos 2., parāde bij kopā ar vāciešiem zem vācu karoga, biku rēka parāva) un tika pasniegts dokumentāli riebiskās krāsās.

Uzskatu, ka šī filma ir nekas vairāk kā kārtējā kašķa meklēšana.

Ja šā filma palīdzēs mūsu urlveidīgai jaunatnei, kas lepojas, ka ir krievi atvērt kaut pusplakstiņu, tad OK, cepuri nost, bet ja nē, tad neredzu šai filmai jēgu.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kas tev liek tā domāt?

Šī filma ir domāta Rietumeiropas skatītājam, kam par PSRS noziegumiem bieži vien nav ne jausmas. Grūti Eiropas līmenī runāt par tēmām, kas cieši saistītas ar PSRS (naturalizācija, nepilsoņu balsstiesības, valsts valoda, nepilsoņu statuss kā tāds utt), ja nav uzskatāmu līdzekļu, kas izskaidrotu mūsu pozīciju.

Link to comment
Share on other sites

Kas tev liek tā domāt?

Hmm...kā lai tev pasaka...

Nu piem.:

Pieņemsim, ka tev ir liela ģimene ~40 cilvēki, liela daļ no viņiem ir godājami un kolosāli cilvēki, jūs dzīvojas mierīgu dzīvi un cienat viens otru utt...

Te kaimiņu mājā dzīvoju es ar savu ģimeni ~3 cilvēki, es izdomāju, ka man ZB, ka tavai ģimenei neviens neko nepārmet, jo tak tavs vectēvs pirms 40 gadiem piekāva manu vectēvu (pieņemsim, ka dzīvojām super mierīgos laikos un piekaušana bij ahooona briesmīgs ... nu ne noziegums, bet kas līdzīgs) un kad ieradās policija tavs tēvs, brālis, māsa, tante....un visi pārējie dievojās, ka tavs vectēvs vislaik bijis mājās un neko nav darījis.

Es tagad uztaisu dokumentālu filmu, par tavu vectēvu un tavu ģimeni cik jūs esat pretīgi slikti un ļauni.

Es filmu uztaisu ne jūsu skatīšanai, bet kaimiņu (Šī filma ir domāta Rietumeiropas skatītājam),

kā tu domā, tas neliktu tev atnākt un man sadot pa muti???????

Link to comment
Share on other sites

A ja taa forshaa gjimene pirms tam ir uztaisiijusi jau apmelojoshu filmu par fashismu tavaa gjimenee??

Krievija nav nekaada miermiiliigaa gjimene un nekad arii nebuus, taa kaa saliidzinaajums nevietaa.

Link to comment
Share on other sites

ble nevaru atrast iisto smaidinju tipa .... ble reku acu priekshaa ir( ble gandtriiz uzrakstiju atcu omg) ble katra teikuma saakumaa lieku ble...ble... ble aa jaa smaidinsh >>>> :slap: <<< JAA :slap:

Tātad filmu arī noskatijos. Ja godīgi daudz kas bija jauns... Pat kauns paliek ,ka nezināju par to Ukraiņu mērdēšanu :(

Bet, patiešām, filmas beigas bija vienkārša braukšana Krievijai (kaiminju gjimenei :P) augumā. Bet vienalga nepatīkami, ka daži maitas netika/netiek sodīti.

Un vispār šij problēmai ,ka Krievu jaunatne lepjas ar savu vēsture,citu atrisinājumu neredzu kā viņiem smērēt to sejā līdz pa kādu no galvas caurumiem viņiem tas nonāktu liidz smadzeneem ble!

Link to comment
Share on other sites

Nu piem.:

Pieņemsim, ka tev ir liela ģimene ~40 cilvēki, liela daļ no viņiem ir godājami un kolosāli cilvēki, jūs dzīvojas mierīgu dzīvi un cienat viens otru utt...

Te kaimiņu mājā dzīvoju es ar savu ģimeni ~3 cilvēki, es izdomāju, ka man ZB, ka tavai ģimenei neviens neko nepārmet, jo tak tavs vectēvs pirms 40 gadiem piekāva manu vectēvu (pieņemsim, ka dzīvojām super mierīgos laikos un piekaušana bij ahooona briesmīgs ... nu ne noziegums, bet kas līdzīgs) un kad ieradās policija tavs tēvs, brālis, māsa, tante....un visi pārējie dievojās, ka tavs vectēvs vislaik bijis mājās un neko nav darījis.

Es tagad uztaisu dokumentālu filmu, par tavu vectēvu un tavu ģimeni cik jūs esat pretīgi slikti un ļauni.

Es filmu uztaisu ne jūsu skatīšanai, bet kaimiņu (Šī filma ir domāta Rietumeiropas skatītājam),

kā tu domā, tas neliktu tev atnākt un man sadot pa muti???????

Pilnīgi absurda analoģija.

1)Ģimenes locekļu skaitam nav ne mazākās nozīmes

2)Filma netika radīta kaut kādas neizskaidrojamas vēlmes ieriebt Krievijai dēļ

3)Krievija ne tikai noklusē sava "vectēva" nodarījumus, šie noziegumi tiek glorificēti, notikumi izkropļoti un paziņots, ka piekaušana patiesībā izglābusi vectēva dzīvību no bada draudiem, jo, 2 gadus nekustīgi guļot slimnīcas palātā, viņam piegādāts viss nepieciešamais uzturs (un pat televīzija!) par ģimenes naudu

4)Filma nav par to, cik slikti ir krievi kā nācija, bet gan par to, cik nožēlojama ir totalitārā komunisma ideoloģija un daļēji - cik muļķīga ir mūsdienu Krievijas rīcība attiecībā pret savu pagātni

5)Filma nav domāta "man", jo "es" nelemju par ģipša noņemšanu no visām vectēva ekstremitātēm, par to Latvijai diemžēl lielā mērā ir jāatskaitās Eiropas Savienībai un starptautiskajai sabiedrībai. Krievija uzstāj, ka vectēvs ģipsi nedrīkst noņemt un ka visu atlikušo dzīvi viņam arī tajā būs jāpavada, lai gan vectēvs jau sen ir gatavs pilnībā atveseļoties un staigāt patstāvīgi. Krievija joprojām uzstājīgi pieprasa visiem pirmās, otrās paaudzes civilokupantiem piešķirt Latvijas pilsonību, garantēt balsstiesības un, protams, atzīt krievu valodu par otru oficiālo valsts valodu.

Sadot pa muti šādā gadījumā var vēlēties tikai galvā pists, smadzeņizskalots pimpausis.

Edited by vbyuer
Link to comment
Share on other sites

šorīt nočolēju šo filmu.. ah, nu ko.. skumīgi bija skatīties to visu + beidzot vēstures fakti pārklājās ar video/foto materiālu.

a, kāpēc Kievijā tik asi reaģē uz šo? kas viņiem liekas safabricēts or izdomāts? O_O

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...