Jump to content
GIGN Forum

PČ Hokejā 2008


Glud!naTajs
 Share

Recommended Posts

Spēle super, vienīgie 2 idioti bija Znaroks un Ivanāns. Ivanāns par savu bezjēdzīgo un debīlo izgājienu, kurš mums sapisa reālu iespēju otrajiem vārtiem, un Znaroks par to, ka labākā spēlētāja titulu pilnīgā bezjēgā iedeva Laviņam. Reāls auns.

Par pārējo - Masaļskis nospēlēja perfekti, lai neteiktu vairāk, un arī pārējie šodien nospēlēja labi. Okej, kļūdas & stuff, bet tas taču ir cilvēcīgi un ir vienmēr. Ja šitā turpinās puiši, 1/4 fināls ir mūsu. Sarauj :thumbsup:

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 700
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bļe, es Znaroka vietā Ivanānu sūtītu mājās. Kur tāds lohs var atrasties, čaļi cīnās par vairākumu, nē gudrinieks atrodas, kam ar nerviem vai galvu kaut kas nav kārtībā.

Kurš man tur dirsa virsū? ā, duplets, tu vispār aizveries, nemaz neizlasīju to postu līdz galam. Latvieši ļoti labi nospēlēja, bet nekādā ziņā tie nebija labāki par Somiem, nu ok, vienīgais vārtsargs bija pizģets labs mums. Punkts, vari nedirst pretī, saprotu, ka nervi pēc šitādas spēles ir čupā ( arī man ), bet man ir pilnīga taisnība. :(

Link to comment
Share on other sites

Nu jā īstenībā, monitority tev arī ir taisnība, jo spiediens tik tiešām bija liels, un vārtus gūt, somi varēja jebkurā mirklī , un tā tik tiešām bija tikai sakritība, kad vārti tika gūti tieši tad, vnk biju ļoti satraukts un sanorvozējies, tagad izgāju bik izveidināt galvu, un atskārtu ko es te pirms tam te bik samuldējos! PEACE!!!

Link to comment
Share on other sites

vovo Masaļskim jau skapītis lūzt no pulksteņiem, tāpec Znaroks simboliski iedeva labāko aizsargam. Visi jau tāpat zina, kurš bija labākais.

Link to comment
Share on other sites

Pirmkārt, sas man, mirsti dauni. Otrkārt, Ivanāns nav idiots, džekam vienkārši neizturēja nervi. Gribēja viņš kā labāk + viņš ir vienīgais izlasē, kas regulāri var vienkārši nahranizēt kādu bortā.

Par spēli. Masaļskis bija vienkārši monstrāls. Es domāju, ka Znaroks arī to saprata, vienkārši Masaļskim jau bija viens pulkstenis. Ņemot vērā Latvijas izlases līmeni, Latvija nospēlēja ideāli. Ta bija vienkārši netaisnība, ka pēdējās sekundēs Bērziņš pa kļušku trāpīja. Visu spēli nokapāt un beigās nekā.. kad bija tāda izdevība!!! Un te man atkal jāsaka, kaut visus Bērziņa nodirsējus vilciens notriektu. Džeks vienkārši na haļavu met pagriezienā, tur točna laika nebija kaut ko domāt. Bet nu anyway, latvieši malači! :)

Link to comment
Share on other sites

Nu tad čalim vajadzētu sākt dzert nervu zāles. Nezinu ko viņš tur gribēja kā labāk, ja ripa jau bija otrā laukuma pusē un arī visi spēlētāji turpat. Kāds tur sakars ar vārtsarga nūjas aizstumšanu? Runājot par to borta nahrenizēšanu, tas arī ir vienīgais, ko viņš tiešām var, bet ar bortos nahrenizēšanu un kaušanos spēli vinnēt pat gribēdams nevar.

Bērziņš nospēlēja okej. Pēc kara visi gudri, nu nesanāca, dzīve tāda.

Un runājot par to Masaļska pulksteni, lai viņam ir kaut 5 pulksteņi, tas vienalga ir negodīgi. Viņš tak varēja pēc tam to pulksteni atdot kaut vai Ulmanim, bet tīri cieņas pēc viņš bija jāatzīst par labāko spēlētāju, jo neviens vārtsargs čempī nav spējis atvairīt tik daudz metienus cik šodien atvairīja viņš un tas ir fakts. Un ja jau Znaroks tā gribēja to pulksteni iedot kādam citam, tad pričom tur Laviņš? Kā tad paliek ar mūsu vienīgo vārtu autoru? Tā vai citādi, Znaroks vismaz manā skatījumā šoreiz izgāzās. :zhaav:

Link to comment
Share on other sites

Bērziņš nospēlēja okej. Pēc kara visi gudri, nu nesanāca, dzīve tāda.

Un runājot par to Masaļska pulksteni, lai viņam ir kaut 5 pulksteņi, tas vienalga ir negodīgi. Viņš tak varēja pēc tam to pulksteni atdot kaut vai Ulmanim, bet tīri cieņas pēc viņš bija jāatzīst par labāko spēlētāju, jo neviens vārtsargs čempī nav spējis atvairīt tik daudz metienus cik šodien atvairīja viņš un tas ir fakts. Un ja jau Znaroks tā gribēja to pulksteni iedot kādam citam, tad pričom tur Laviņš? Kā tad paliek ar mūsu vienīgo vārtu autoru? Tā vai citādi, Znaroks vismaz manā skatījumā šoreiz izgāzās. :zhaav:

Vispār jau es tev piekrītu. Protams, viņš izpisa visu lielo vairākumu, bet nu izlasei viņš noteikti ir vajadzīgs. Man liekas, ka Znaroks neizmanto viņu pareizi. Pieņemsim vairākumos viņam vajadzētu stāvēt vārtu priekšā, jo neviens viņu reāli nevarēt aizgrūst projām no turienes.

Nē, nu es Znaroka vietā arī to pulksteni būtu iedevis Masaļskim. Bet nu tāpat visiem faniem, treneriem un spēlētājiem ir skaidrs, ka Masaļskis bija labākais. Jā, protams, nebija smuki viņu nenosaukt par labāko. Bet nu tā jau ir Znaroka izvēle.

Edited by acido
Link to comment
Share on other sites

Spēle pret somiju bija pa pirmo, jo tik labi es nebiju cerējis:) bikīt pie pašām beigām arī nepaveicās+ tiesneši baigi piekasīgie. Jācer vsmaz ka uzvarēs Vāciju un NORGe land, lai tiek 4daļfinālā )

Edited by d4v1s
Link to comment
Share on other sites

pizdec, tas bija kkads brinums ka 2:1 nospeeleejaam. Somi tak vienmeer ir pretendenti uz medaljaam un mees shitaa noturamies, vispaar kautkaada mega haljava, puse speele mazaakumaa, un 2:1. Masalskis MONSTER KILL!!!! ^_^

Edited by Invincible
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...