Jump to content
GIGN Forum

Njaaa


EriX
 Share

Recommended Posts

Man nekad taadas iistas hujnjas ar viirusiem nav bijushis ...

Man kompii visu laiku ir divi anti viirusi varbuut taapeec nekas nenotiek ,proti , norton antivirus ,un ad'aware ...

nortons ir prieksh paraatajiem viirusiem ,kursh ir iesleegts visu laiu ,bet otrs ir interneta viirusiem , bet to nevar sleegt ,lai searcho visu laiku tad kompis galiigi sux.

Ar vinju izsearchoju kopi 1x nedeeljkaa un viss thumbsup.gif ....varbuut taapeec man nav bijushas iaastas prob.

Link to comment
Share on other sites

bet es iesaku novilkt ''ad aware'' antivirusu , tjipa vienreiz man bija taa , karo4 , es ar nortonu izsearchoju kompi viirusi 0 ,izdomaaju veel ar ad aware izsearchot un tas atrada man nepilnu 1000 ar viirusiem...psc

Link to comment
Share on other sites

rolleyes.gif Nu ar to ad-aware ir ta, ka virusus atrod tikai tad kad noskanee cietos.

Panda atkal pati uz reiz pamana, ja kaut kads viruss kaut kur iet garaam un atomatiski desinfice vai ari izdzesh to.

Kaut kas uz to pusi bija... dry.gif

Edited by Flea
Link to comment
Share on other sites

forshaakais kompju analfabeetisms tomeer ir ticeeshana vienam gifam, kuraa kaads ir ierakstiijis kaadu konkreetu fraazi. diez vai visi tik sveeti ticeeja arii symbas "1 r 73h r4574, 1 pwn j00 n00b5" ?

shitas vispaar taads forshs topiks.. ja palasa, ko dazhi saka wink.gif

Link to comment
Share on other sites

a kaadaa adresee ir taa huinja ka vinjsh paraada to ip un windows un to vai ir vai nav viiruss??

Link to comment
Share on other sites

McAfee 4 eva ! bet nav jeegas to apspriest , jo katram savs miiljaakais antiviirus tongue.gif

smile.gif McAfee Labaakais! Nortons peedeejaais fufels. confused.gif

Kaavos ar viirusuem ar diviem viirusiem diviem trojaanjiem un 3 adwariem, viss vienaa kompii, tikai taapee ka bij nortons 2002 gada versija. wacko.gif Tas viirus kautko sadrachiijis kautkaadaa sisteemfailaa un internets rubaas nost vislaik, un paarstarteejaas pac no sevis ik pa paaris minuuteem. evil6.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...