Jump to content
GIGN Forum

Trakais Paalis


Koshkers
 Share

Recommended Posts

par garshu piekriitu - ir jau laba, it kaa.

Bijach - es to variantu zinu, bet, cik esmu meegjinaajis, nav sanaacis.

un 150ml, es tagad zinu, ir krietni par daudz, kautgan tas nebija vienigais tovakar..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 129
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ar absintu daraas taa:

ielej konjaka glaazee liidz pusei tumsho absentu, to aizdedzina, pagaazj glaazi skiibi taa lai i redzams glaazes dibens, tukshumaa ielej gaisho absentu glaazi pagaazj normaali un aatri nopuush liesmas un izdzer gaisho absentu gas buus palicis augshaa un buus biki silts, glaazei uzliek salvetu un zem salvetes pabaazj salminju un iesuuc visus tvaikus, peec tam izdzer tumsho absentu...

sajutiisies kuuli thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Kokteilis "Pārpilnības rags"

Ņemam alus kausu un sākam:

Ledus

1 Burns ( po, der da jebkas - gan xtc, gan sharks utt.)

50 grami vaniļas šņabja

50 grami mokas

50 grami džina

atlikušo vietu kausā piepildam ar šampanieti. Dekorējam ar grauzdiņu

Kad ir izdzerts apmēram 100 grami šī šķīduma pielejam klāt 100 g džina. Dekorējam ar grauzdiņu.

Kad esam izdzēruši puskausu šī šķīduma, gāžam klāt sidru un atkal dekorējam ar grauzdiņu.

Kad esam izdzēruši 2/3 šķidruma nākamreiz, gāžam klāt 100 g mokas un pārējo piepildām ar sarkanvīnu. Labāk vairs ar neko nedekorējam.

Ja jums nepatīk - vienkārši acīmredzot jūs nedzerat viņu piemērotos apstākļos - man pēc 9 parastām skrūvēm, man šis kokteilis vakar likās patiešām garšīgs. Btw, viņu kopš vakarnakts var pasūtīt bārā "Eldorado", Teikā.

Link to comment
Share on other sites

Es zinu tikai vienu kokteili: "Torpēda"

Ņemam alus kausu, ieteicams 0,5 l pielejam viņu tā, lai no augšas paliek kādi 4-5 cm tukš, tad ņemam šņabja glāzīti (0,20 vai 0,25 grami), pielejam pilnu ar šņabi un iegremdējam alū!!!

Btw jādzer viss ar vienu rāvienu, šņabi pilnīgi nejūt, bet man pēc kādas 4 Torpēdes ir labi! thumbsup.gif Galvenais joks, ka no viņas no sākuma nekas nav, tu vari dzert un dzert, bet pēctam vienā brīdī, kad "iesit pa galvu, tad jūt"

Pamēģiniet, ja ir viss vajadzīgais!!!

Link to comment
Share on other sites

Nu tad klausieties.

Laaciitis turp:

Panjem puslitriigo kausu, pielej ar shnjabi. Pusi izdzer, pielej klaat alu. Pusi izdzer, pielej klaat alu. Pusi izdzer,...... Tik ilgi kameer juutama tikai alus garsha.

Laaciitis shurp:

Palicis kauss ar alu taatad. Izdzer pusi, pielej shnjabi.... Tik ilgi kameer juut tikai snjabi.

p.s. Cik man zinaams, turp veel ir kaads ticis, bet shurp gan neviens.

p.p.s. ja veelaties varu arii iemaaciit kaadu alkaanspeeli

Link to comment
Share on other sites

Nu tad klausieties.

Laaciitis turp:

Panjem puslitriigo kausu, pielej ar shnjabi. Pusi izdzer, pielej klaat alu. Pusi izdzer, pielej klaat alu. Pusi izdzer,...... Tik ilgi kameer juutama tikai alus garsha.

Laaciitis shurp:

Palicis kauss ar alu taatad. Izdzer pusi, pielej shnjabi.... Tik ilgi kameer juut tikai snjabi.

p.s. Cik man zinaams, turp veel ir kaads ticis, bet shurp gan neviens.

p.p.s. ja veelaties varu arii iemaaciit kaadu alkaanspeeli

Lasīju un laugh.giflaugh.gif , diezgan dārgi sanāk, bet kaut kad būs jāpamēģina!!!

Link to comment
Share on other sites

Nu tad klausieties.

Laaciitis turp:

Panjem puslitriigo kausu, pielej ar shnjabi. Pusi izdzer, pielej klaat alu. Pusi izdzer, pielej klaat alu. Pusi izdzer,...... Tik ilgi kameer juutama tikai alus garsha.

Laaciitis shurp:

Palicis kauss ar alu taatad. Izdzer pusi, pielej shnjabi.... Tik ilgi kameer juut tikai snjabi.

p.s. Cik man zinaams, turp veel ir kaads ticis, bet shurp gan neviens.

p.p.s. ja veelaties varu arii iemaaciit kaadu alkaanspeeli

Redzēju pa TV kaut ko līdzīgu stāstīja, tikai alus vietā bija šampanietis un to visu padarīšanu sāka ar šampanieša glāzi un tad pildīja ar šņabi. Fiška tāda, ka pēctam tai raidījumā pa TV rādīja, kā taisīt asiņaino mēriju, jo nākamjā rītā galva ir kā spainis. wacko.gif

Edited by Flea
Link to comment
Share on other sites

muusu klasei ar ir bijushi LABI atgadiijumi tongue.gif vopsim bij mums sadraudziibas klase no Liepaajas un mees braucaam pie vinjiem uz Tusu!vopsim tuss notika skolaa un mees biijaam panjeemushi liidz kautkaadas 2x 2l shnabya!skolotaajas arii bij turpat,bet mees liidaam un stuuros dzerstiijaamies!Mums viens vecis izraava tik daudz ka Nehuya nesaprata ko dara,tik ap kaadiem 01:00 teica ka naak miegs un gaaja uz guljammaisiem[kas tur biji salikti rindaa]!vot muzhiks apguulaas un uzreiz laida paar luupu!kaadus 5 maisu apveema smiliez.de_2551.gif dzekam bij reaali suudiigi un tam kuram apveema guljammaisu arii nebij forsha sajuuta smiliez.de_2125.gif nju un viss beidzaas ar to,ka vinju aizveda atkachaat un vecaaki vinju nenosita! evil6.gif

Link to comment
Share on other sites

taatad runaajot par absintu es jums varu teik vienu lietu reiz kaadaa otrdienaa pie manas BIJUSHAAS draudzenes notika mazs tusinsh dzeki bija panjeemushi liidz divus absintus (mazinjus) nu cik nu mazinjus bet tas poh to absintu vinji izdzeeraa ar visaam tradiicijaam tb ar tvaiku elposhanu un visu paareejo kr4 vien kex peec laikam jau 6aam vai 7aam glaaziiteem kuras vinsh dzzeera diezgan normaalaa koxaa saaka speeleeties ar nazi paareejie divi vinju gribeeja atrunaat bet nnekaa naacaas ar varu atnjemt peec amp 5 min mees vinjam vinju atnjeemaam bet tad shim kkas uznaaca un vinsh vienk konkreeti saaaka visus sist tb to ko ierauga to sit pat meitenes gandriiz dabuuja nu re un nomierinaat no sishanas mums izdevaas vinju tikaij peec apm 45 min apm visu shito laiku nepaartraukti kaadz kaadu sita.

PS tie kas kaavaas bjia triis labaakie draugi.

un luuk tas saucaas nedzeriet absintu paaraak daudz. smiliez.de_2538.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...