Jump to content
GIGN Forum

Vajag Parasta Kompa Un Segas Speles


SuperRembo
 Share

Recommended Posts

Taka majas ir DVD atskanotajs kurs var lasit parasta kompa speles, par segu neesmu parleicinats, velejos kadu patestet, jo apnika 600 spelu demo disks kura originali tik 20 speles <_< un parejas 580 paapli iet.

p.s Miscuzi nezinat kur pazudis, ka pardot ps2 ir, ka velies tiesi saja momenta pirkt pazud.

Ieliku rar failu, ka izskatas diska faili, lai varetu atskanot speles uz DVD playera, NEVIS uz PC+emulatori ka dazi iedomajas. Un ka man kaut ko lidzigu sataisit ar citam spelet zilitona.

game.rar

Edited by SuperRembo
Link to comment
Share on other sites

man kartridzus nevajag. Man dvd players, piedava tadu play funkciju, taka sieva dator speles parak sarezgitas vairakums uzskata vina labak dzena tas speles kas dzeltenajos kartridzos.

Vieniga lieta, tas defaultas speles kuras tika dotas kopa ar dvd playeri ir DISKA un playeris kasetes neatbalsta, USB sprauzot variants vai diska ieburnojot.

Bet par sega es saku saubities ka vispar ies, palurot uz pultim kur ir vecie labie taustini A B

Link to comment
Share on other sites

Agrāk aktīvi spēles kartrižos pirku Buļļu bāzē... Bet no kura laiga Segai kartridži ir dzelteni??? Cik es zinu visi ir melni un tam Gileton bija dzleteni...

Link to comment
Share on other sites

ir tāda lieta kā segas un zhiliton simulatori. viņus var sameklāt dc++ un "kārtridžus" faila formā arī pie viena var novilkt. tagad gan nevaru pateikt, kurā hubā reiz atradu.

Link to comment
Share on other sites

Famicom Japaanaa.

Nintendo Entertainment System visur citur pasaulee.

Gadiijumaa tad nav NES ROMs ko meklee?

noteikti ir, jo es uz datora speleju 1985 gada Super mario BROS, ko tik sen speleju uz dzelteno kasešu kompja :)

Uj, lol, tā iegrimu atmiņās, ka aizmirsu linku iedot.

te pilns ar speelem

Edited by r1lexY
Link to comment
Share on other sites

Aizmirsi vel pielikt klat ps2, kuru gaidu bo miscuzi,

Segu paspeleju ari pagaidam uz pc, atceros labo comix zone rockn roll racings un dune.

A parasta kompa speles mekleju vienu bridi, jo nebija ps2, tapec speles dabut kuras uz tv var spelet daudzuma nevareja. Kaneka nevisi uz datora pro speletaji, tapec vajag ari ko vieglaku piedavat sievinai un vinas druskam.

Edited by SuperRembo
Link to comment
Share on other sites

Sēžu un ņirdzu par divām lietām:

1. Izlasot visus SR postus šajā topikā (3 reizes) tikai knapi nopratu, ko viņš īsti grib.

2. Mēģināju iedomāties momentu, kad SR ievedīs savu sīci GIGN forumā :lol:.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...