Jump to content
GIGN Forum

Sega Megadrive Nemirst Nekad


m3rsy
 Share

Recommended Posts

Tātad vakar nebija ko darīt un atcērējos par veco labo segu...

Domāju ka jāuzspēlē atkal vecās spēlītes.

Kopumā bija baigi kruta un dažas spēlītes tiešām aizrāva pat vairāk, kā visus sūda CODUS un MoHus

Ja kādam interesē tad šeit ir links uz emulatoru un spēlītēm.

spied šeit

pie files ir emulatori un pie roms ir spēles

tur var gadities, kad ir divas segas - jāspiež sega/megadrive

ja nemaldos tad tur ari bija nintendo(hiteks, žilitona) emulatori un speles un citu suudu.

ja kada spēle tur trūkst tad dc++ vai google speles nosaukumu un aiziet.

Jāpiemin arī kāda kruta spēle :D

1.Top Gear

2.Mario Andreti

3.Mortal Kombati

4.NBA

5.vikingi

6.ninja turtles

7. street of rage

8.street fighteri

9.WWF

10.tenisi

11.zero tolercne (vai kka taa)

12.urban straiki

13.soniki

14.lotus

15.jurasic parki

16.alieni

17.road rashi

18.betmeni

u.c. :D

ja kāds atcerās vel citas krutas spēlītes tad varētu iemest sheit nsoaukumus, ;ai atsvaidzinaatu atminju :D

Link to comment
Share on other sites

baigi intresandi es jau pirms laicinja izmeklejos un ari atradu bet caur daudz webiem speles mekleju un man kopa jau 563 speles :thumbsup:

skaties ka kuram emulatoram daziem var sa4init uz 2 playeriem un spele ka bernibaa baigi reali un prieks ka kads vel ari atceras par sitam spelem

Link to comment
Share on other sites

Laba spēle, kas bija jāspēlē divatā bija tančiki. Nosaukumu neatceros. Protams var spēlēt arī viens, bet tad nebija interesanti.

Interesants geims bija Čips Un Deils, Tom & Jerry, Megaman, neatceros nosaukumu, bet iespējams, ka bija Papaijs, kjipa kur kkāds čubons kad apēda spinātu kļuva baigi spečīgais un varēja tur visus lidināt. Tā spēle nebija faits. Spēle kuras dēļ tika dauzītas pultis - CONTRA. arī labāk divatā jāspēlē, jo tā vnk bija vieglāk. Un super spēle bija mušiņas, bļin arī nosaukumu neatceros, bet domāju, ka zinat. Centīšos vēl atcerēties un sameklēt sev pašam šos geimus.

p.s. Paldies par adresi.

Edited by Traffic
Link to comment
Share on other sites

Interesants geims bija Čips Un Deils, Tom & Jerry, Megaman, neatceros nosaukumu, bet iespējams, ka bija Papaijs, kjipa kur kkāds čubons kad apēda spinātu kļuva baigi spečīgais un varēja tur visus lidināt. Tā spēle nebija faits. Spēle kuras dēļ tika dauzītas pultis - CONTRA. arī labāk divatā jāspēlē, jo tā vnk bija vieglāk. Un super spēle bija mušiņas, bļin arī nosaukumu neatceros, bet domāju, ka zinat. Centīšos vēl atcerēties un sameklēt sev pašam šos geimus.

p.s. Paldies par adresi.

tanchiki mushinjas un kontra parsvara bija uz hiteksa .

uz segas kontra neovnoju cik atceros

mammas braalim kkur vel meetaajas orginaalaa sega :P tik kaartridzus un pultis vaig

Link to comment
Share on other sites

Man tajā laikā neeksistēja ne kkāds žilitons, ne sega. Par segu zināju tikai to, kai tai kasetes pēc izmēra bija mazākas, bet ja izņēma no vāciņa, tad varēja spēlēt arī uz parastā kompja(zhilitons). Tad ja es gribu spēlēt visus papaijus, mušiņas utt, kas es saprotu bija uz zhilitona, tad pie kā man tos meklēt?

EDIT: Paldies ;) tagad spēlēju gan papaiju, gan foršos mocīšus, apr kuriem biju aizmirsis, gan tančikus.

Edited by Traffic
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...