Jump to content
GIGN Forum

Komentaari (bildes nr.1)


macho
 Share

Recommended Posts

tici man es rubiju, kas ir pozeris, kas nav. un mosh, tad man pasaki, ka tā bilde nav nopozēta vnk tu taisīji uuberkewlo triku un tur nejauši gadījās kāds ar domu: "he šitā būs laba bilde priekš face.lv" un nobildēja tevi.

OK no manas puses viss, nav pa to šis topiks

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 662
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

reali pozeeshana mana gadijuma butu ja es majas butu uzvilcis deli un nofocheetos vai ari uz kalna to vien daritu ka tik fochetos nevis braukatu bet nu draugs sez zem trampi un foche ka lec es iipasi nesauktu to par pozeshanu ?!?!? nu labi taa otraa bilde kur ar cjiksu staavu varbuut saucama ir par pozeeshanu bet nuu tas ir focheets uz kalna un nekur nemaz nebiju domaajis likt to bildi tik domaaju ka ielikt to ar lecienu un skatijos bildes un ta ari likas +/- normala un ieliku .. bet nu jaa face.lv es gan esmu taads pa-pozeriigs :DDDD

Link to comment
Share on other sites

Jā, pulkstenis bija ok smile.gif

Viena no pro bildēm ir Sisqo, tā ir vienkārši ROFLs!!!

Un tā LA ar Painu un bilde ar magji arii OWNZ!!! laugh.giflaugh.giflaugh.gif

Gaidam bildes no Bling Bling jaunā gada, ceru ka būs kaut kas labs, diemžēl jau bez manis smile.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
pizģec, nu nafig tu man šito toreiz neparādīji? ir ok. sisqo drēbes un chuck.d botas bija klase thumbsup.gif

toreiz?

āāāāāāā. Nez, nepiefiksēju, ka neesi redzējis smile.gif

btw, if there's a next time (zinu ka esi aizņemts, bet mēs tēmējam uz 18o) atgādini tad lai parādu jaunā gada sagaidīšanas bildes wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...