Jump to content
GIGN Forum

Powerball


Glud!naTajs
 Share

Recommended Posts

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mader, tikai nevajag dirst, labi?

The current NSD Powerball World Record now standing at an incredible 16,553rpm!

http://www.powerballs.com/scoreboard.php

mans rekords ir 12-something, bet ja pašam mājās būtu, tad gan jau būtu labāks rezultāts.

tiem, kas pērk, noteikti pērciet ar counteri, citādi nebūs fans un motivācijas.

Link to comment
Share on other sites

Neesmu nekad mēģinājis šito lietu (kaut gan gribētos izmēģināt tīri tā lai redzētu, cik daudz varu uzgriezt) un neticu, ka viņš kaut ko trenē. Ja tev ir spēks, tad tu vari iegriezt, ja tev nav spēka, tad dzenājot tādu bumbiņu tu sev spēku neuzdzīsi.

Un jā, nesaprotu, kas tur daudz ko aizrauties. Nu ok, nopērc uzgriez un tālāk? Cik ilgi tu viņu tur dricelēsi?

Link to comment
Share on other sites

Man ir neon pro zaļā bumba. Baigi patīk, pirms trim mēnešiem uzdāvināja, bet nu jau kādu laiku ir apnicis verķis. Rekords? Nekas īpašs - 13844rpm. Es ar īkšķi darbināt neiemācījos, bet var viegli iekustināt pret uzvilktu bikšu staru norullējot ;)

Link to comment
Share on other sites

16k koma kautkastur ir pasaules rekords tai sūdā, tikai tas bez pirksta bakstīšanas gar bumbu ir, cik youtube redzēju viģiku. Protams, ja tam var ticēt.

a tā bumba ir jaunais modes kliedziens - portatīvais muskuļu audzētājs tagad? :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Atvainojos par veca topika uzcelshanu, bet shii lietinja mani piesaistija.. saaku skatiities netaa un atradu shaadu addresi, ir gan leetas, gan daargas pb.. tad kaada atshkjiriiba ir starp to kas ir par 8.11 Ls un 28.79 Ls ?

Link to comment
Share on other sites

Lētā ir prasta, vienkārši bumba.

PRO ir ar taimeri

un Neon ir ar neonu

Neon pro ir tip pilns komplekts, bet pats aparāts ir visiem vienāds

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...