Jump to content
GIGN Forum

Globaalaa Sasilshana


Mazinjais
 Share

Recommended Posts

Man pat grūti iedomāties, kāds laiks te būs pēc 10 gadiem. Es nez, man piemēram daudz labāk patika laiks kāds bija pirms gadiem 5. A tagad zajebal, tādas ziemas vairs vispār nav, tā vietā ir 2 rudeņi pēc kārtas.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

EUa.

Es Toc negribetu muzigo vasaru ! (puke)

Da vajag ari aukto laiku bik :D

Link to comment
Share on other sites

Tā ir sagadījies, ka nesen taisīju referātu ģeogrāfijā tieši par šo tēmu.

Globālā sasilšana nav nemaz tik ūber mega giga katastrofa, kā te visi saka.

Redz, zinātnieki ir izpētijuši, ka zemei ir tādi, kā cikli - aukstais cikls un siltais cikls, mainās tur ik pēc cik tur

tiem gadiem.

80tajos gados cilvēki bija nobažījušies par globālo sasalšanu, jo uz zemes temperatūra bija

pazeminājusies pēdējos gados par 0.2 grādiem. Tagad zemes temperatūra ir tieši otrādi - palielinājusies par 0.3grādiem. Ļoti iespējams, ka laikam ejot temperatūra atkal normalizēsies.

Tā kā beidziet te dirst, ka pēc 10 gadiem mēs visi mirsim. Nevajag skatīties zinātniskās fantastikas filmas.

Link to comment
Share on other sites

jumt, tā gan gluži nav. Jo, ja tu būtu paskatījies pēdējo gadu rādītājus, tad arī redzētu, cik ļoti tie atšķiras no iepriekšējo cikviņtur tūkstošu gadu rādītājiem.

un vēl ir cita lieta. ledāji atstaro saules starus, bet ūdens tos "uzsūc". Sekojoši ledāji kūst, jo ūdeņa temperatūra paaugstinās. Un, jo vairāk ledāji kūst, jo vairāk ūdens temperatūra palielinās. Jo vairāk palielinās ūdens temperatūra, jo vairāk notiek dažādas vētras, cunami n shit.

aizmirsu, kā saucās tas gabals, bet par šo es skatījos @ltv7 (laikam).

Link to comment
Share on other sites

par tiem 10 gadiem... Neesmu autors :D To man pastāstīja māsa, kura savukārt to dzirdēja no filmas un producentiem vai kam tur pastāstīja pētnieki :D A mo6 pienāks apriilis un visi peetnieki pateiks ka globālā sasilšana bija totāls aprīļa joks? XD

Link to comment
Share on other sites

Un ja viņa tiešām sasals, tad labāk sāc gatavot kažociņu, lai gan tad tevi neglābs pat 10 kažociņi, jo tad sāksies īsts ledus laikmets.

Un tas tā arī notiks, maximums pēc 10 gadiem

Davai, ja pēc desmit gadiem nekas tāds nebūs tad es tevi atradīšu un nositīšu par to, ka tu mani biedē.

Visa patiesība - ja, kaut kas tāds notiks tad pēc tik daudz gadiem, ka mēs jau sen būsim attīstijušies tik tālu, ka dzīvosim citā galaktikā, jebkurā gadijumā pēc cik tur miljardiem gadu, tā vai tā tas būs jādara, jo saule sāks pārveidoties uz nākamo "levelu".

Link to comment
Share on other sites

ojā. Varu derēt, ka tu esi skatījies rādītājus. Nez kā tavi no figviņzinkurienes izvilktie rādītāji saskan ar to ka viduslaikos (+- pāris gadsimti) Skandināvijas pussalā varēja audzēt vīnogas? Vienkāršāk sakot - Vikingiem bija daudz karstāk nekā mums te ir tagad.

Par nenormāli seniem laikiem (taviem tūkstoš gadiem) nekādu rādītāju nav. Tad nevienam termometra nebija. Var tikai vadīties pēc visādiem foršiem aprakstiem. Un visādi foršie apraksti, par kuriem tu acīmredzot neko neesi dzirdējis, liecina par to, ka agrāk ir bijis daudz siltāk kā ir tagad.

Tā ka tas ko teica Jumts, lielos vilcienos ir visai pareizi.

p.s.

ā, jā, pie reizes, negribi man pastāstīt, kā izkusis ledus, kam temperatūra ir ļoti tuvu nullei SASILDA pārējo ūdeni? :)

Link to comment
Share on other sites

nedomāju ka mēs spēsim attīstīties tādā līmenī kādā rāda fantastiskajās filmas , mēs sabojāsim pasauli un izlietosim lielāko daļu zemes resursu un tad nekas cits neatliks kā mierīgi un vienārši dzīvot ar atlikušajiem,neizsmeļamiem resursiem kā vējš,saule utt . paveiksies ja neizcirtīsim visus kokus un būs skābeklis ko elpot , cilvēka ķermenis nespēs tik ātri pielāgoties milzīgajai ķīmijai kuru mēs izmantosim un mēs vienkārši slimosim ar neidomājamām slimībām THE END karoče jāpriecājas kamēr es vel esmu vesels un pasaule ir kautcik normāla , jāizbauda sava dzīve

Link to comment
Share on other sites

kad pēc 10 gadiem kādu rītu pamodīsieties un atklāsiet, ka esat piesaluši pie gultas, atcerēsieties, ka tēvocis ducatii jūs bridināja, bet jūs viņu nodirsāt un neticējāt viņam.:oldy: vai kā tad es smiešos !!!!!!1! :devil: (pohuj, ka es arī būšu piesalis pie gūltas) :D

To eziic, 12gadīgais Zorgs ar smalko balstiņu un tamlīdzīgiem lošiem: ir tāds ļoti labs teiciens - Arguing in a internet is like running in a special olympics...even if you win, you`re still retarded.

Ceru ka vismaz tik daudz smadzenes jums ir, lai saprastu ko tas nozīmē. Takšto varat muldēt ko gribat, man pie vienas vietas, jūsu lamāšanās norāda tikai uz jūsu debīlismu :)

EDIT: Ja kādam interesē, kāds izskatās eciiz reālajā dzīve, rekur bilde: b4e33l.jpg

Edited by Ducatii
Link to comment
Share on other sites

Ducatii tu esi vienkaarshi slims, bljaaviens kaa tu pie velna stulbais pesimistiskais gaili vari zinat kas 100% notiks peec 10 gadiem? Tu esi gaishregjis? Tu pats esi kautakadus mega peetijumsu veicis? Un kaa tu vispaar uzdroshinies nabaga eziiti par invaliidu nosaukt? Es vienkaarshi nevaru.

Link to comment
Share on other sites

p.s.

ā, jā, pie reizes, negribi man pastāstīt, kā izkusis ledus, kam temperatūra ir ļoti tuvu nullei SASILDA pārējo ūdeni? smile.gif

es par to pašu biju izbrīnīts. kā pie velna izkusis ledus var palielināt pārējā ūdens temperatūru? :slap:

klimats uz zemes vienmēr ir bijis mainīgs. kā mačo teica, viduslaikos bija daudz siltāk nekā ir tagad.

ir arī dzirdēts par "mazajiem ledus laikmetiem" atsevišķās teritorijās. tā kā globālā sasilšana ir tikai

parasta zemes kondīcija [ atļaušos to tā nosaukt :D ].

ducatii, iespējamība, ka Golfa straume apstāsies ir kā 1 pret 1000000000000000. padomā loģiski.

kur nu vēl pēc 10 gadiem. + vēl šitā uzbraukt eziitim, nu wtf? ar galvu draudzējies vispār?

Link to comment
Share on other sites

Ducatii joks par arguin on the internet ir smieklīgs, bet bilde bija debīli. Tur kāds nabaga pusīts, kuram jau tā neiet dzīvē, un vēl par viņu parēc. Ja mūsu lamāšanās norāda uz mūsu debīlismu, tad es nezinu kā nosaukt tās bildes ielikšanu.

Link to comment
Share on other sites

Tā tiešām ir taisnība, ka ledus atstaro DAUDZ vairāk (90 %) siltuma un gaismu, kā ūdens (apsorbē 85%).

BEEET - ja paliek siltāks, tad vairāk ūdens iztvaiko debesīs, bet mākoņi atstaro gaismu un siltumu un atkal paliks aukstāks! Tikai liekas, ka šim procesam nav tāds stabils līdzsvara punkts, bet gan tam patīk ļurkāties šurp turp!

Ducati - tu dēliņ nestreso! Te citiem zināšanas, saprašanas un spējas domāt ir vairāk kā tev! Iemācies viņos ieklausīties, un daudz iegūsi! ;)

Beefs

Link to comment
Share on other sites

A nu ka tiš atpakaļ pie televizora. Atver muti vēl platāk un lūri tālāk ko onkuļi tev stāsta. Un atgriezies kad kāds ieliks linku uz mūžseno zeitgeist, Cionas gudro protokoliem vai vēl ko tikpat diskutablu.

Man personīgi vispieņemamākā liekas teorija par procesu kā loģisku ciklu - polu un magnētiskā lauka pārmaiņas. Tas bija arī lieliski un uzskatami arī pamatots, nodemonstrējot šī cikliskuma esamību uz kādas no vulkāniskajam salām - šķidra lava pakļaujas zemes magnētiskā lauka ietekmei un līdz ar to bija uzsktāmi parādīts, ka dažādos laika posmos veidojušos slāņos daļiņas sacietējušajā lava bija izkārtotas savādāk. Tā nav apokalipses tuvošanās - vienkārši cikliskas klimata pārmaiņas dažādos Zemes reģionos.

Link to comment
Share on other sites

Par nenormāli seniem laikiem (taviem tūkstoš gadiem) nekādu rādītāju nav. Tad nevienam termometra nebija. Var tikai vadīties pēc visādiem foršiem aprakstiem. Un visādi foršie apraksti, par kuriem tu acīmredzot neko neesi dzirdējis, liecina par to, ka agrāk ir bijis daudz siltāk kā ir tagad.

Tā ka tas ko teica Jumts, lielos vilcienos ir visai pareizi.

p.s.

ā, jā, pie reizes, negribi man pastāstīt, kā izkusis ledus, kam temperatūra ir ļoti tuvu nullei SASILDA pārējo ūdeni? :)

laikam man vēlreiz jāatkārto, un tev nav jāder, jo es arī rādītājus redzēju @tv, kur viss bija smalki aprakstīts, kā arī parādīts. ļoti iespējams, ka es tur kautko uzrakstīju nepareizi. bet ne pēc kādiem aprakstiem temperatūras līmenis nebija ņemts, bet gan izķīmiķots no ledus. Neprasi kā, nezinu, bet mūsdienu tehnoloģija ir attīstīta pietiekoši augstā līmenī, lai to visu noteiktu. krč diezgan neskaidri sanāca, bet nu ok.

ā, jā, pie reizes, negribi man pastāstīt, kā izkusis ledus, kam temperatūra ir ļoti tuvu nullei SASILDA pārējo ūdeni? :)

ūdens absorbē siltuma starus, ledus nē. un, jo lielāks ir ūdens laukums, jo vairāk tas absorbē slitumu. un neviens taču nesaka, ka tā visa sasilšana notiek lielā ātrumā.

p.s. aizmirsu, kā sauc to džeku, bet viņs par to pētijumu (par globālo sasilšanu) ieguva nobela prēmiju :)

Link to comment
Share on other sites

Eu PACANĪ jūs tā mierīgāk savas problēmas apspriediet, man personīgi dziļi zajebalo lasīt šito SŪDU, šitās savas problēmas nokārtojiet caur PM, nu nevajag te tagad visiem parādīt, ka tjipo " ME nevar nolikt pie vietas, " un baigi kko ne pa tēmu bērt, nu sūds naturāls...

P.S hold, ieteiktu rīt nejiet uz skolu, izsmērēšu :khehehe:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...