Jump to content
GIGN Forum

Mip [map In Progress]


Recommended Posts

Tā es Viesis, sagribēju kādu dienu uztaisīt karti, ņēm uz dūllo uztaisīju trīs sienas ,tad sāku tās kombinēt un sanāca ši karte

Textūres paņēmu uz dullo, brīdinu mape nav gatav, detaļas vēl nav pabeigtas, turpināšu taisīt

Skrīni:

IMG3378-1204818847.jpg

IMG3378-1204818886.jpg

IMG3378-1204818910.jpg

Kačāt šeit

Vēlreiz saku, ka uztaisīta praktiski ir tikai kartes bāze, tak što bez pārpratumiem

P.S. Ceru uz kritiku, bet vairāk jau uz ieteikumiem

P.S.S. Ceru, ka mēs civilizēti cilvēki izstiksim bez teicieniem "Sūds!, Hujnja, Shit u.t.t." ;)

Edited by The Mortalis
Link to comment
Share on other sites

Wad pievienot nemāki, fy mape, ielikti skreeni no hammera, izskatās jau tizli, un vēl pa visu tam, ka taisīts 20. min un 30% pabeigts nah liki? Moš izlasi to postu, ko Vincisters rakstīja par tavu jaunu "ūber" mapi, ko taisies parādīt visiem? Ja tev gribas, lai vērtējam tad jau pašlaik lieku

2/10

-wadinclude tavs_ahujelas_wad

Link to comment
Share on other sites

Godīgi sakot tur vispār nekā nav... Grīda un dažādas sienas. Varam neminēt kļudas ja karte it kā ir tapšanas stadijā, bet par ideju ar nekā nevar pateikt. Nezinu kādus ieteikumus tu gribi dzirdēt, jo šķiet ka tu pats neko neesi domājis tikai sametis uz dulo vairākas sienas.

Link to comment
Share on other sites

:D Neviens mani nebrīdināja un starp citu dēļ tā ir vēlviens čakars jebšu divas dažādas textūras zem viena vārda un hammers apjūk un izvēlas uz dullo :lol:

Tāpēc vajag vienkārši iekompilēt tekstūras kartē, un nekādu problēmu.

Link to comment
Share on other sites

Nu es daru tā. Tie wadi, kas ir standartā izvēlos viss bagātākos un tos, kuriem ir viss vairāk tekstūras vai arī tādas, kādas man vajag un apmēram 2-3 max 4 wadi parasti no standarta man ir, un tad nestandarta textrūras un wadi. Tās textūras tieši, kura sman no viņiem vajag es izņemu ārā un uztaisu jaunu wad saliekot tās iekšā tajā, protams ar tiem pašiem nosaukumiem, un hammerim mazāk infa jāpārstrādā. Nekā ja liksi ap 4-5 -wadinclude

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...