Jump to content
GIGN Forum

Starptautiska Aptauja Datorspēļu/videospēļu Spēlētājiem


amenda
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

Nu jau otro gadu tiek veikts apjomīgs pētījums, kurā tiek pētīti cilvēku datorspēļu un videospēļu spēlēšanas paradumi un attieksme pret spēlēm, kā arī pirātismu.

Šī aptauja tiek vienlaicīgi veikta nu jau 15 valstīs, tai skaitā Latvijā. Būtu pateicīga, ja jūs piedalītos mums tik svarīgajā pētījumā.

Izlozes rezultātā tiks noteikti divi cilvēki no Latvijas, kas laimēs 25 britu mārciņas. Viss, kas ir jāizdara- jāizpilda aptauja.

Lai sāktu aptauju, lūdzu, klikšķiniet uz zemāk esošās saites!

http://survey.euro.confirmit.com/wix/p1045...&country=11

Liels jums paldies un jau iepriekš pateicos par atsaucību!

Link to comment
Share on other sites

1. Pirātiskas vai kopētas videospēles, ļoti iespējams, satur bērniem nepiemērotus attēlus? aptaujas skala 1 - 5

Aptaujas jautājumu veidotāji maz saprot, cik aplams ir šis jautājums, kā es varu atbildēt godīgi, ja ir pirātiskas spēles bugs bunny un bitches on dick(piemērs, tādas nav) ? Bugs bunny 100% nav erotiska satura attēli, tā spēle tak vnk kopēta lol, ķipa pirāti tādās spēlēs mēdz iepīt plikas sievietes? :lame:

2. Videospēļu kopiju izgatavošana ir likumīga? aptaujas skala 1- 5

lol, tie, kas likumīgi izplata ķipa tās legālās versijas nekopē ja? Piepiš klāt tik citu cd-key un viss. Stulbais jautājums nr.2 :lohs:

3. Organizēti krimināli grupējumi ražo pirātiskas vai kopētas videospēles? aptaujas skala 1 - 5

kāds man negrib parādīt kādu spēli, kuru veidojuši pirāti un pēc tam nelegāli izplata nenomaksājot nekādus nodokļus utt. ? :slap:

un tagad pid*** kur mani 25 lati vai kas tur ko? smirdīga izloze tiek iebāzta beigas pff, gribu tikai pateikt, ka aptaujas veidotāji ir pamuļķi :muahaha:

Link to comment
Share on other sites

Aptaujas jautājumu veidotāji maz saprot, cik aplams ir šis jautājums, kā es varu atbildēt godīgi, ja ir pirātiskas spēles bugs bunny un bitches on dick(piemērs, tādas nav) ? Bugs bunny 100% nav erotiska satura attēli, tā spēle tak vnk kopēta lol, ķipa pirāti tādās spēlēs mēdz iepīt plikas sievietes? :lame:

2. Videospēļu kopiju izgatavošana ir likumīga? aptaujas skala 1- 5

lol, tie, kas likumīgi izplata ķipa tās legālās versijas nekopē ja? Piepiš klāt tik citu cd-key un viss. Stulbais jautājums nr.2 :lohs:

3. Organizēti krimināli grupējumi ražo pirātiskas vai kopētas videospēles? aptaujas skala 1 - 5

kāds man negrib parādīt kādu spēli, kuru veidojuši pirāti un pēc tam nelegāli izplata nenomaksājot nekādus nodokļus utt. ? :slap:

un tagad pid*** kur mani 25 lati vai kas tur ko? smirdīga izloze tiek iebāzta beigas pff, gribu tikai pateikt, ka aptaujas veidotāji ir pamuļķi :muahaha:

Pamēģini piepūlēt pelēko vielu tajā orgānā kur tu ēd un tu sapratīsi ko tev jautā, kā arī to, kāpēc atsevišķi jautājumu ir tik dīvaini formulēti. Tā ir aptauja, starp citu pēc socioloģijas principiem - labi uztaisīta.

Link to comment
Share on other sites

HA!

Lai Jūs varētu piedalīties balvu izlozē, Jums ir jāievada sava e-pasta adrese zemāk redzamajā lauciņā. Lūdzu, ņemiet vērā, ka Jūsu e-pasta adrese tiks izmantota tikai tam, lai Jums nosūtītu paziņojumu uzvaras gadījumā. Tā nekad netiks izmantota citiem mērķiem.

Nu nācās bišķiņ sameloties, bet nu nekas :)

Link to comment
Share on other sites

imo, bet pat banāns saprot, ka pirātiskās kompānijas atstāj savu reklāmu.

es atdūros pie ~ 5. jautajuma, par jaunas videospēles iegādi tuvāko 6 mēnešu laikā. protams, ka neesmu 6 mēnešus neko pircis, be.

Link to comment
Share on other sites

:D

Jēga ir visai vienkārša - spēles neveido entuziasti. Spēles veido kompānijas ar mērķi gūt peļņu. Un tādēļ, ja man iepatīkas specifiska spēle - es to iegādājos lai atbalstītu veidotājus.

Spēļu tirgus jau tagad ir degradējies līdz neticami zemam līmenim. Neatbalstot mazākus izstrādātājus un neiegādājoties viņu produktus mēs panākam tikai to, ka jaunu spēli no viņiem jau nesagaidīsim. Rezultātā beigās paliks tikai EA un vēl pāris lieli spēļu izdevēji, kuri vēl aktīvāk baros ar tiem sūdiem, ko viņi jau tagad paši sauc par spēlēm.

Es diemžēl 90% no pagājušajā gadā iznākušajām spēlēm uzskatu par mēsliem. Un diemžēl - EA 90% spēles izstrādē ieguldīto līdzekļu aiziet mārketingam, kā rezultātā savus sūdus izdodas pārdot konsolistiem un vidusmēra negeimeriem, kas par spēlem uzzin no Tv reklāmām. Līdz ar to jūtos līdzatbildīgs atbalstīt to spēļu izstrādātājus, kuras man ir patikušas - lai viņi nebankrotētu/nenonāktu EA paspārnē.

Link to comment
Share on other sites

Lai Jūs varētu piedalīties balvu izlozē, Jums ir jāievada sava e-pasta adrese zemāk redzamajā lauciņā. Lūdzu, ņemiet vērā, ka Jūsu e-pasta adrese tiks izmantota tikai tam, lai Jums nosūtītu paziņojumu uzvaras gadījumā. Tā nekad netiks izmantota citiem mērķiem.

apmeeram 70% sameloju, bet vnk gribeejaat iziet liidz galam :khehehe:

Link to comment
Share on other sites

Kas Jums liktu vairāk interesēties par videospēļu spēlēšanu?

Spēle, kas izskatās viegla un izklaidējoša

Iespēja spēlēt kopā ar manu bērnu / bērniem

Iespēja spēlēt kopā ar draugiem / citiem cilvēkiem

Spēle, kuras beigšanai nevajag daudz laika

Spēle, kuru es viegli varu iesākt un pārtraukt

Ja videospēļu cena būtu zemāka

Iespēja spēlēt spēles, kas veicina manu iztēli / like man domāt

Iespēja spēlēt spēles, kas ļauj man būt fiziski aktīvam

Cits

kurš jāņem, visu laiku tur iekrītu. :(

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...