Jump to content
GIGN Forum

Counter - Strike Movie


mrg
 Share

Recommended Posts

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Muuvijs uztaisiits ljoti labi , par to man prieks ! Fragi jau ar it kaa labi , bet , nu kas tie pa speletajiem pretii.... kkadi FK , Idea , puse debilu , kurlu stulbenju , kurus puskomandu ar nazi vareetu nograiziit .... liimeniz zems , par ko liecina ka spelejat 5x5 aztecaa , ko , manupraat , 1.6 CS Latvijaa vispar nespele 5x5 , vieniigais 2x2 ta ir iecienita mapa...

Bet par pasu muuviju respect , nais muuvijs , tik audzee skillu klaat , lai pret norm playeriem ar uzspelet var!

Link to comment
Share on other sites

es starpcitu arii esmu idea laugh.gif

nez cik tas ir nopietni bet fakts - lol

un uzskatu, ka nespeelee tur neviens pro bet nu visumaa klans ir ok - prieksh mana liimenja apmeeram un tas ka cilv. tur forshi ir diezgan droshi - vismaz tie ko paziistu - hUr(nau jau vairaak bet anyway),Outsider, Limpy nu un ko veel es tur zinu... smiliez.de_2538.gif

Link to comment
Share on other sites

mrg mol.gifsmiliez.de_265.gif

divas lietas, kas man nepatika bija -

1) tas ovaals, ho tieshi taads patc ir blue movie

2) tipa malaas tadi ekraaninji kas raada no cita skatapunkta arii bija blue movie

btw. dd2 uz B kur tu tipa noshauj 3 ar usp iisteniiba tu noshauj 2 un 1nu noshauj smack- tongue.gif taapec ir tas ovaals lai neredz kas ko noshauj .

btw. vareeji ielik arii manu kaadu fragu smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Muuviks nu taa , vareetu pat teikt normaals , tie fragi taadi neeprokoliigi , nu saproti ko es domaaju , bet skatiities muuviku var.

P.S.

Manaa pc muuviki aiznjem 22 Gb vietu un shis ir par daudziem muuvikiem labaaks , taaka varat vaakt demkas un taisiit veel , jo ar katru reizi sanaaks labaak.... wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Nu es varu teikt ka no shiis filmas skatishanas es neieguvu nekaadu baudu.

Tajaa ir megjinaats sabaazt visus iespejamos specefektus bez kuriem vareetu mieriigi iztikt (ljoti daudzas vietas specefekti bija nevietaa)! Lielu miinusu radija tas ka ljoti daudz vietaas bija ielikts gandriiz viss raunds (paliek ljoti garlaiciigi skatiities) - buutu labak ielikushi tieshaam pa vienam - diviem fragiem kuri tiesham ir labi un uzreiz sekotu citi fragi - nevis tas ka piemeeram viens tur noshauj visu komandu - 2 minuutes (tas ir garlaiciigi).

Link to comment
Share on other sites

Nu dazhi tadi tiri normali prikoli! Labs bija ar tas kur infreno to ar awp caur sienu un ka mazaaka lodzinja to pashu ar WH raada smile.gif! Protams pretinieki jau bija vienkarshi uuuberpapas XD.gif , bet nu kopumaa tiiri labi, tikai visu to vareja 5 minuutes sabaazt!

Edited by Bucher
Link to comment
Share on other sites

Tagad es veeletos izteikt savas necilaas domas wink.gif

1) kas jums ir galvenais kad skataties movie ? kas tiek noshauts ? Es personiigi liktu kadrus kurus es "smuki" noshauju , nevis kad es piemeeram par visu muuzhu ielieku tur macho galvaa un to raadiitu 15x ..

2) mapes - aztec ... saprotams kad vairs netiek speleta .. bet demkas ir jaavaac ilgu laiku .. nav 2 dienu darbs .. taadeelj ja ir kadrs kad tu veel aztec speleji .. kaadeelj nelikt to ?

3) blue ( something like that) movie spikoshana ..

Kadeelj spikoshana ? taadeelj kad tas jau ir redzeets ? tad jau visas muusdienu filmas ir viena otrais spikoshana .. tad jau neviena jaunaa filma nav nekas cits kaa noskatiits no kadaas citas ... bet vai tad taadelj vinja ir sliktaaka ? nebuut ne ..

Taadeelj es uzskatu kad movie (prieksh latvijas liimenja) ir uztaisiits +/- normaali , cienju dzekiem kas arii to speeja noveerteet ..

don't like it ? make your own movie .. dry.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...