Jump to content
GIGN Forum

Defense Huseins


bencik
 Share

Recommended Posts

Sveiki !

Sen neesam reinforcment taisiijushi ne? :D Nu tad shoreiz mums ir lieliska iespeja nedaudz aplaust vienu dzekinju, un aplaust taa pamatiigi :) Viss kas vajadziigs ir vismaz 3k defense uniti. Saakot ar sho ciparu mees jau forshu defense uztaisam. City wall ir lvl 12, tas ir labi un buus veel vairaak, granary buus 40k, ta ka 10 h armiju vins varess notureet. Shoreiz nav svariigi nobiedeet, bet gan iznicinaat, tapeec ir svariigi, kad mees sasutam kopaa visi armiju.(ar 1 h starpiibu max) Ja mees noliktu 3k phalanx mees zaudeetu tikai 1k, ja buutu 5k vispaar buutu super :)

Koordinates ir 15/44 tuvu centram tapeec nevajadzeetu buut problemam palidzeet, shis ir labs generalmeginajums, ja kaads uzbruuk centraa. Taatad laiks kuraa armijai butu jabuut 15/44 ir 15 februara 24:00(pusnakti) Bet pirms visi izsuutam, lai nesanak, kad tikai 1k noliekam priekshaa, luudzu visi, kas ir gatavi palidzeet ierakstam cik esat gatavi sutii + cik crop varat dot lidzi, shoreiz palaujos uz juusu matemaatiku, jo diemzheel pasham nav laika rekinaat. 6dien es dodos uz Afriku neliela celojuma, tapeec vai nu mees to izdaram 15 februarii pusnakti vai neizdaram nemaz !!! Ceru uz juusu atbalstu, un ja tev nav armija varbuut vari palidzeet ar resursiem, da jebkadiem crop vai jeb kas cits, viss noderees :)

Paldies par atsauciibu un cerams mums izdosies !!!

Bencik

No manis buus 1k phalanh + 6k crop !!! (lvl8)

Baconslice praetorins 750 lvl13 !

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

Taaatad pagaidaam kopaina izskatas diezgan ceriiga.

1200 praeti

1100 speari

2k phalanx

It kaa ar shito vajadzetu pietikt(bet deretu vairaak), ja veel kaads tad luudzu suutam, svarigaakis atceramies,kad suutam taa lai plkst 23:59(aptuveni) visas armija ar crop buutu uz vietas !!!

Piedalaas - bencik,baconslice,zirnis,samuray,orc,gludeklis + zorg resursi !

Lai mums veicaas !

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

4h phalanx

2k speari

1200 pareti

Un tas nav viss, pagaidaam izskatas, kad noeed 8k paiku 1h, lol :D Baigi daudz 80 k granary buus gruuti sadabuut, bet vajadzees :D

Tie kas var nosutam ludzu 1h ienakumiem 15/44, lai varu es vinjam granary lidz kadiem 60k pacelt !

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

2k speari

1200 pareti

Un tas nav viss, pagaidaam izskatas, kad noeed 8k paiku 1h, lol :D Baigi daudz 80 k granary buus gruuti sadabuut, bet vajadzees :D

Tie kas var nosutam ludzu 1h ienakumiem 15/44, lai varu es vinjam granary lidz kadiem 60k pacelt !

Tas tik pierāda, ka FFH ir vāji, jo mēs varam savākt normālu defens dienas laikā :)

Link to comment
Share on other sites

:D mēs visa aliance pret vienu speletaju no FFH esam stipri , kas būtu ja visi FFH buutu pret mums

Bet taa nekad nebuus :thumbsup: Stipraka alianse shaja serveri noteitki ir AoW vai BA, jo vinji ir komanda FFH ir vnk nekas...

Traffic izskatas, kad mums crop vajadzees loooti daudz, tapeec suuti cik avri 1h noediis kaadus 10k crop. !

Link to comment
Share on other sites

man liekas, ka man tagad defense plāns arī neskādētu :)

uzbrūk galvenajā ciemā 28 144 viens čalis ar 2.7k axe un 500 TK. laikam viņam nepatika, ka es vienu no FFH, kurš uzbruka ezītim sāku apciemot ar saviem 1k swordiem, kuri tika nosisti, viņš savāca reinforcementus. tā ka viss mans defennse augšā tika nosist reinforcementā ezītim, viss mans offense arī tika nosists. un nāk kaimiņš virsū ar katapultām - pakaļā ir :D

es tagad mēģināšu salasīt phalanxus no centra un sūtīšu uz augšu, bet es vēl kā idiots viņus vakar apkārt sadalīju viskautkādiem attāliem spēlētājiem.

http://travilog.org.ua/en/4996770/bdb38a1d...fc7b920fa54d466

http://travilog.org.ua/en/9948751/2f8044b0...15ea34988d41eb5

Link to comment
Share on other sites

15 februari 23:59 jabuut uz vietas, kas tur nesaprotams :D (no 5dienas uz 6dienu ! )

r&r peec huseina, dorshi varam kerties klaat tev :) Galvenais sagaatvo lielu lielu granary un ar vaardu lielu es domaju loooti lielu :D

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

Blin huseinam nospeera 30 k :( Karoch husein bez travian gold te nebuus malshana. Tev jaspej resus iztereet, un bez gold nereaali :( Karoch mums tas dzkes tagad smagi jaauzliek uz ausiim, smagi, lai ierij taa riktigi lidz niereem. Jau kadus 50 k nosperis 24 h laikaa !!!

Atceramies lai naktii no 5dienas uz sestdienu, tieshi pussnakti juusu armijas buutu uz vietas, suutam cik varam !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...