Jump to content
GIGN Forum

Defense Huseins


bencik
 Share

Recommended Posts

:( Karoch husein bez travian gold te nebuus malshana. Tev jaspej resus iztereet, un bez gold nereaali :( Karoch mums tas dzkes tagad smagi jaauzliek uz ausiim, smagi, lai ierij taa riktigi lidz niereem. Jau kadus 50 k nosperis 24 h laikaa !!!

Atceramies lai naktii no 5dienas uz sestdienu, tieshi pussnakti juusu armijas buutu uz vietas, suutam cik varam !

njaa... Neko darit nevaru... kredita vapse ari nav,taka Travian PLUS man ir pagrut dabut... bet cerams ka lidz armijas savaksanai crop turesies !!!

EDITED: negribot dabuju pasutit Travian PLUS pa pieslegumu... tagad biski vieglak ies ar resursiem !

Edited by HUSEINS
Link to comment
Share on other sites

ehm, es zinu, ka visticemāk jau ir par vēlu - bet negribat mainīt reinforcement plānu uz nevis huseinu, bet mani? man uzbrūk ar katapultām, un tas tomēr ir nopietnāk kā parasti reidi.

es pats personiski var savakt 2.2k phalanxus, šodien to biju izdarījis, viņam izdevās mani tikko noskautot un viņu tas nepārliecināja, značit vajag vairāk. es jau esmu ar apkārtējiiem kaimiņiem parunājis - apmēram kādu 1k defense armijas no viņiem vēl varētu savākt, bet vajag vēl. to visu varētu organizēt. rīt vakarā. palisade man no lvl20 ir nonesta līdz nullei, granary viņš jauc nost, bet esmu paspējis jau normāli atjaunot.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...