Jump to content
GIGN Forum

Briivstundinnas


Koshkers
 Share

Recommended Posts

a mums pamatenee bij reaals uchux, sapiipeet ar vinju vareeja, tik chaliits aardijaas, ka mees vinjam vismaz 1x meenesii ar bumbu logus gaazham aaraa un eevelsolus zaagjeejam.. biggrin.gif reiz gadijaas taa netiishaam moskaabelim riepu paardurt ar kaltu, kuru viens kex meta - traapija pa ejoshu virpu, caur logu un toch riepaa (par aizveerto logu, caur kuru kalts izlidoja, tanii momentaa visi aizmirsa.. biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

eh cik reizes nav naacies stastiit staastu par savu forsho 9 klasi kur valdiija haoss. Skolotaajas miiljaakaa atbilde uz jautaajumu par vielu bija: "Jums tagad nav jaasaprot, jums ir jaapieraksta. Saprast vareesiet kad buusiet nesekmiigi uzrakstiijushi kontroldarbu un naaksiet pie manis uz konsultaacijaam" (kas protams bija par maksu).

laugh.gif Ta bija Vecvagare? laugh.gif

Man tads lielakais atgadijums bija, kad mani 3. ajaa klase ar vienu citu meginaja vainot skolas dedzinashanas meegjinajumaa smile.gif. Karo4 ir tads viens pagrabinsh tur, un mes tur 1/3 a4 lapas nodedzinaajaam laugh.gif un viss. Nekas tur nebija. Pec kadas 1h viss pirmais stavs bija duumos laugh.gif ! Un no mums jau tas to4na nevareja but, bet kaukads smirdigs stuka4sh it ka mus redzeja un nostu4ija un sauca senchus uz skolu, bet protams viss beidzas ok!

Link to comment
Share on other sites

Heeh , mums za to fizikas u4uki ir rlzori ! Man vecajaa skolaa abi fizikas u4uki bija unreal dzeeraaji biggrin.gif Vinji katru starpbriidi (arii stundaas) aiziet kjipa uz savu kabinetu "kjipa pakalj dokumentiem" (lai gan mees zinam ko vinji iisteniibaa dariija happy.gif) . Tas u4uks kursh mums maaciija , hokeja chempionaata laikaa taisiija kjipa totalizaatoru (jaauzmin rezultaats) , kursh uzmin , tam 10 biggrin.gif ! Veel bija gadijums - iesleedz un izsleedz gaismu klasee = 10 4.gif ! Un veel daudz liidziigi gadiijumi ,karo4 reaals frukts smile.gif Otru u4uku gandriiz no skolas izsvieda , jo tajaa dienaa kad bija jaaliek gada atziimes vinsh neatnaaca , un naakoshajaa dienaa atnaaca ar pohaam ! smile.gif

Btw , laikam visi fizikas u4uki ir dzeeraaji , jo arii manaa jaunajaa skolaa fizikas u4uks dzer (un kaa vienmeer visi - snjabi biggrin.gif)

a vot darbmaaciibaa nekas dizhs nav noticis , ja nu vieniigi ar pashiem skolniekiem (kaa piemeeram gadiijums ka mees vienam chomam iebaazaam somaa kaadas 5`as viiles , un vinsh nepamaniija happy.gif)

Dirikjis mums vispaar daunis bija... Kjipa , visu laiku tieshi man piepishaas ! It iipashi kad man bija mati liidz plecam , tad vispaar PSC kaa piepisaas zaban.gif

Edited by Limpy's
Link to comment
Share on other sites

a mums vienreiz zeenu toleti uzspridzinaaja happy.gif bet tas jau bija sen ... kautgan kad veel maaciijos 25ajaa bishki biezhi zeenu toletes tika izdemoleetas ... muus stundu laikaa pat uz toleti nelaida arii meitenes nee biggrin.gifsmile.gif

aa veel bij kaaadas 3 reizes 4 nedeeljaas tipa bomba skolaa, bet peectam direne pazinjoja (patiesiibaa uzraxtiija) ka ja veelreiz kaac taa jokosies buus jaamaacaas 6dienaa... protams peectam vairs to joku nebija un vienreiz vispaar kaukaac siikais no 3 klases bija pazvaniijis un bij peectam jaamaxaa vairaak kaa 500 ls naudas sods smile.gif bet nu tas jau aiziet pavisam citaa richtungaa

Edited by anfisa
Link to comment
Share on other sites

pa to c4 , mums vispaar bija prikols 4.gif

Vienaa citaa skolaa notika kontrikjis , neviens nebija izmaaciijies , tapee samaksaaja vienam chomam no klases lai tas pazvana un pasaka ka bumba skolaa... tas arii pazvaniija , tikai saaca prikols , vinsh runaajot krieviski sajauca 4 pamateni (kuraa vinsh maacijaas) ar cetruto videni (kuraa mees maacijaamies) , muus no skolas evakueeja , vareejaam iet maajaas , a tiem notika kontrikjis 4.gif Peec kontrikja klasee ienaaca menti ,savaaca vainiigo (kursh tikai atpaziits peec balss) un vinja senchiem bija jaamaksaa pikjis + vinju pashu ieseedinaaja ...

Link to comment
Share on other sites

Heeh , mums za to fizikas u4uki ir rlzori ! Man vecajaa skolaa abi fizikas u4uki bija unreal dzeeraaji biggrin.gif Vinji katru starpbriidi (arii stundaas) aiziet kjipa uz savu kabinetu "kjipa pakalj dokumentiem" (lai gan mees zinam ko vinji iisteniibaa dariija happy.gif) . Tas u4uks kursh mums maaciija , hokeja chempionaata laikaa taisiija kjipa totalizaatoru (jaauzmin rezultaats) , kursh uzmin , tam 10 biggrin.gif ! Veel bija gadijums - iesleedz un izsleedz gaismu klasee = 10 4.gif ! Un veel daudz liidziigi gadiijumi ,karo4 reaals frukts smile.gif Otru u4uku gandriiz no skolas izsvieda , jo tajaa dienaa kad bija jaaliek gada atziimes vinsh neatnaaca , un naakoshajaa dienaa atnaaca ar pohaam ! smile.gif

Btw , laikam visi fizikas u4uki ir dzeeraaji , jo arii manaa jaunajaa skolaa fizikas u4uks dzer (un kaa vienmeer visi - snjabi biggrin.gif)

a vot darbmaaciibaa nekas dizhs nav noticis , ja nu vieniigi ar pashiem skolniekiem (kaa piemeeram gadiijums ka mees vienam chomam iebaazaam somaa kaadas 5`as viiles , un vinsh nepamaniija happy.gif)

Dirikjis mums vispaar daunis bija... Kjipa , visu laiku tieshi man piepishaas ! It iipashi kad man bija mati liidz plecam , tad vispaar PSC kaa piepisaas zaban.gif

nea kad es maacijos 45 vsk veel tad mums fizikas uchuks bija zilais [konkreeec] uz vinju pastoties jau vareeja saprast ka vinjsh ir ziliitis, taac pac kaa ziimeeshanas uchuks... abiem bija viens kabuuzis starp klaseem kur vinji tuseeja... + veel ziimeeshanas uchuks meedza glaudiit vienu dzheku no klases... biggrin.gifsmile.gif

Link to comment
Share on other sites

nea kad es maacijos 45 vsk veel tad mums fizikas uchuks bija zilais [konkreeec] uz vinju pastoties jau vareeja saprast ka vinjsh ir ziliitis, taac pac kaa ziimeeshanas uchuks... abiem bija viens kabuuzis starp klaseem kur vinji tuseeja... + veel ziimeeshanas uchuks meedza glaudiit vienu dzheku no klases... biggrin.gifsmile.gif

es ceru ka tas laimiigais kuru glaudiija biji tu. Tev tas vismaz buutu pienaacies naughty.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...