Jump to content
GIGN Forum

Cs Un Iespaids Uz Reaalo Dziivi


kay27
 Share

Recommended Posts

Vai CS juus kaukaa iespaido uz reaalo dziivi jo esmu dzirdeejis ka arzemees biezhi uzbruuk skolaas jo kaut kaadi siikie datoratkariigie uzbruuk ietekmeejoties no speeleem piemeeram kaa Cs vai F.E.A.R vai juus datorspeeles ietekmee ?

Link to comment
Share on other sites

nesaku, ka tas pilnīgi un galīgi neko neietekmē, bet parasti, kad kādam mazajam aizveras un šis skolā kādu sadur vai vēl kaukādus s*dus sastrādā, pirmās lietas ko vaino ir datorspēles un apkārtējo attieksme. Ja cilvēks ir garīgi vesels un viņam nav nekādi traucējumi, viņš neņems ieroci un neies šaut.

Link to comment
Share on other sites

Agrāk (pirms 2 gadiem) reālājā dzīvē arī izmantoju tādus foršus saīsinājumus kā:

lol

rofl

zb

psc

čīteris

Un arī runāju līt valodā, bet vairāk cs mani nav ietekmējis.

nē nu lol, tos tu iemācīsies arī ircā.

a man btw bija tāda doma, uztaisīt nelielu eksperimentu. pirmo skolas pusgadu nespēlēt cs un tad otrajā spēlēt, tad, protams, salīdzināt sekmes.

Link to comment
Share on other sites

amerikāņi ir emocionāli vājāki nekā mēs piemēram pie mums čali nospārda tāpat prikola pēc , lai parēktu un naakamajā dienā vinš tik un tā atnāk uz skolu itkā nekas nebūtu bijis a tur chali pagrūsta un šis jau iet lekt no tilta vai kārties ( mansas domas )

Edited by lazda2
Link to comment
Share on other sites

Amerikā, ja tu 13 gados neesi nevienā bandā, tad tu neesi stilīgs :( Tur ir pavisam citi apstākļi un domāšana, tā ka nav ko salīdzināt. Ieročus tur arī var ka ņehuj dabūt.

About topic: Kad agrāk spēlēju cs tas mani neietekmēja (vismaz man labpatīk tā domāt). Ja arī ietekmēja, tad vienīgais, kas cieta bija mācības.

Link to comment
Share on other sites

Manu prātu cs lēnām ieņem :(

Es sēžu skolā skolotāja stundas sākumā, saka: "es bišk ne pa tēmu parunāšu"[par kautkādu pasākumu], man uzreiz nāk prātā OFFTOPIC, stundas liekas, kā mapes piem de_algebra. Skolas direktore Main Admins :(

:slap:

Link to comment
Share on other sites

:(

Es sēžu skolā skolotāja stundas sākumā, saka: "es bišk ne pa tēmu parunāšu"[par kautkādu pasākumu], man uzreiz nāk prātā OFFTOPIC, stundas liekas, kā mapes piem de_algebra. Skolas direktore Main Admins :(

:slap:

Taa jau ir nakamajs liimenis , skaties ka nenobano/neizmet no skolas... :fsckinsad:

Uz realo dzivi atstaaj minimalus bojajumus. :lohs:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...