Jump to content
GIGN Forum

Shiziibas


Dream
 Share

Recommended Posts

Nu nezinu kapeec, bet uznaaca neparvarama velme uzraxtit, jau kaarteejo, pietiekumu tiesiibam happy.gif . Neesu nekaads iipashais uuber naked kexs , kursh nezheeliigi izceljas ar originaalumu , bet totaalu bullshitu varu uzraxtiit, kaa nekaa kaa parasti piecos no skolas esu maajas laugh.gif . ja kas agenskalna arodskola chewer wink.gif

labi laikam jaabeidz raxtiit pilniigs bezsakaras un jauzraxta vismaz ko manas nepaarvaramaas velmes veelas zaban.gif .

khe khem... taas buutu slap, slay, un kautkaadas forshas say komandas, lai vareetu padirst ekraana viduu - tas tagad ir modee, taapat kaa hipiji tongue.gif

iemesli ? nu ja gribat tad jau var itkaa, bet jau rokas saap no raxtiishanas biggrin.gif .

xslay - neko orginaalu neraxtriishu , bet bullshitu gan (man taa patiik) , btw iespraudumi ir jaaliek nevis komatos, bet iekavaas vai domuziimees biggrin.gif . Tjipa ir tie fosrhie baazee seedeetaaji , kurus man ljoti patiik slapot , jo tas izskataas forshi - it iipashi tad ja izdodas vinju aizmest liidz bomb spotam , lai tas saak kautko dariit, bet laikam jau taapat turpinaasies seedeeshana, bet vismaz bombspotaa, bet shis spaardaamais taapad diez vai iebraux kutr vinsh atrodas un kaa visnh tur atrodas. bet vispaar es jau labaak pirms shiis forshaas slap komandas lietoshanas uzmetiishu kaadu foshu textu ekraana viduu ar kaadu smirdiigu textu wink.gif . Un turpinot sho staastu , ja es sho "kadru" buushu aizmetis uz neto spotu, tad jau ma variaak negribeesies chakareeties raxtot slap komandu labaak vienkaarshi uzraxtiishu katuko forshaaku kaa slay un vinju izniicinaashu evil6.gif .]

Tas laikam buutu visas manas kveelaas velmes peec tiesiibaam.

btw. kaada uzhene maaca LU geograafiju (uzvaardu biggrin.gif) ?

p.s. macho! luuduz neatkaartojies un shoriez neraxti kaa iemeslu, ka topiks ir piedirsts.

p.p.s. Cannabis 4ever...

Edited by Dream
Link to comment
Share on other sites

peec tam kad sito uzrakstiiju myth topikaa vinjsh savas ilghi kaarotaas tiesiibas dabuuja - skolaa es vinjam par to bulcinju nopizdiiju...

nu tad cereesim arii shoreiz...

GL  thumbsup.gif
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ha ha, smadzene ierunaajaas happy.gif...

tauta, ziniet - felfik ir tas pats flyers aka orgasm aka egyptian aka undekslok aka Meds aka hvz kaadi vel tam prodidžijam niki ir bijuši...

par teemu - Dream, imho tu speecigi par maz uz gigna speelee confused.gif ...

Link to comment
Share on other sites

FeLFiK 81.198.3.12 2 26-September 04 View Profile | Edit Member

MEsI|Meds 81.198.3.12 2 25-September 04 View Profile | Edit Member

MEsI|Undekslok 81.198.3.12 3 25-September 04 View Profile | Edit Member

Meds 81.198.3.110 7 16-September 04 View Profile | Edit Member

ilok 81.198.3.147 0 6-September 04 View Profile | Edit Member

Undekslok 81.198.3.234 5 6-September 04 View Profile | Edit Member

HuDsEk / eye ir bans 81.198.3.66 2 23-August 04 View Profile | Edit Member

HuDsEk / eye 81.198.3.66 15 18-August 04 View Profile | Edit Member

eye 81.198.3.66 12 13-August 04 View Profile | Edit Member

Wolf 81.198.3.202 3 20-July 04 View Profile | Edit Member

Suklis 81.198.3.202 34 19-July 04 View Profile | Edit Member

NightAngels 81.198.3.202 1 18-July 04 View Profile | Edit Member

Egyptian 81.198.3.202 4 18-July 04 View Profile | Edit Member

meegjinaasim banu uzlikt wink.gif

Link to comment
Share on other sites

tiesibas varbut iedot ta varetu, bet prieksh kam ir vajadzigs admins, kas nav

nekaads iipashais uuber naked kexs , kursh nezheeliigi izceljas ar originaalumu , bet totaalu bullshitu
uzrakstiit var. prieksh kam mums ir bullshits vajadziigs? pie kam, nafig mums admins
kursh vareetu padirst ekraana viduu - tas tagad ir modee, taapat kaa hipiji
un kursh neko orighinalu nerakstis bet tikai bullshitu (ka jau augstak vareja maniit. bullshita uz servera tapat pietiek, why then do we need more of it?
Link to comment
Share on other sites

FeLFiK 81.198.3.12 2 26-September 04 View Profile | Edit Member

MEsI|Meds 81.198.3.12 2 25-September 04 View Profile | Edit Member

MEsI|Undekslok 81.198.3.12 3 25-September 04 View Profile | Edit Member

Meds 81.198.3.110 7 16-September 04 View Profile | Edit Member

ilok 81.198.3.147 0 6-September 04 View Profile | Edit Member

Undekslok 81.198.3.234 5 6-September 04 View Profile | Edit Member

HuDsEk / eye ir bans 81.198.3.66 2 23-August 04 View Profile | Edit Member

HuDsEk / eye 81.198.3.66 15 18-August 04 View Profile | Edit Member

eye 81.198.3.66 12 13-August 04 View Profile | Edit Member

Wolf 81.198.3.202 3 20-July 04 View Profile | Edit Member

Suklis 81.198.3.202 34 19-July 04 View Profile | Edit Member

NightAngels 81.198.3.202 1 18-July 04 View Profile | Edit Member

Egyptian 81.198.3.202 4 18-July 04 View Profile | Edit Member

meegjinaasim banu uzlikt wink.gif

vai tik taas nau mdsl un pdsl adreses? tagad saprotu ka vins mainiija savu ip - mdsl it kaa esot taada fiicha , ka izraujot to modeemu , vai kko taadu , automatiski users izlogojas ara no sistemas un vinam pieshkjir citu , tobriid briivo IP ! taatad , ja es saku pareizi (maybe) , macho nobanojot visas IP adreses nemaz neko iisti neatrisinaas , un veel vairaak , vins apdraud citus mdsl un pdsl lietotajus ar banu....uj ku nesakariigi sanaaca , bet caru ka kaads sapratiis...

Link to comment
Share on other sites

da nee , mDSL ir ljoti viegli nomainiit IP cool2.gif Un nekaadi modeemi nav jaarauj aaraa ! Ir viena proga , ar kuru var mainiit MAC nr. , liidz ar to nomainaas IP ! Tikai ar to progu jaabuut uzmaniigam , jo man vienreiz iedeva kaut kaadu IP , kura nebija mDSL biggrin.gif Naacaas paarinstaleet windowsu thumbsup.gif

Progu gan neteikshu , savaadaak pavisam buus gruuti nobanot cilveekus , kuri ir tieshaam neveelami , bet kuri LJOTI gribees nomainiit IP , tie arii atradiis veidu kaa to izdariit smile.gif

Edited by Limpy's
Link to comment
Share on other sites

kamon. ar mdsl vispar ir daudz vienkarshaki veidi ka nomainit ip, bez nekadam progaam un neraujot neko aaraa. protams, es ari to neteikshu, kautgan neliela smadzene butu vajadziga, pat ja precizas instrukcijas pastastitu thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

ha ha, smadzene ierunaajaas happy.gif...

tauta, ziniet - felfik ir tas pats flyers aka orgasm aka egyptian aka undekslok aka Meds aka hvz kaadi vel tam prodid?ijam niki ir biju?i...

par teemu - Dream, imho tu speecigi par maz uz gigna speelee confused.gif ...

Ir taada lieta, ka man peedeejaa laikaa, deelj skolas visaadi darbi jaadara un nesanaak iipashi pieseesties pie pc + man cs japarraxta, jo visnh kautko ir sagljukojis, bet tiko kaa buus vairaak laika taa domaaju pieseesties.

+ veel es uz gigna jau ljoti ilgu laiku speeleeju un domaaju, ka esu pelnijis shiis tiesiibas, prasu jau tikai triis mazas tiesiibinjas.

tiesibas varbut iedot ta varetu, bet prieksh kam ir vajadzigs admins, kas nav

?

nekaads iipashais uuber naked kexs , kursh nezheeliigi izceljas ar originaalumu , bet totaalu bullshitu

uzrakstiit var. prieksh kam mums ir bullshits vajadziigs? pie kam, nafig mums admins

kursh vareetu padirst ekraana viduu - tas tagad ir modee, taapat kaa hipiji

un kursh neko orighinalu nerakstis bet tikai bullshitu (ka jau augstak vareja maniit. bullshita uz servera tapat pietiek, why then do we need more of it?

Tu laikam kautko netaa saprati...

izklausaas jau ka Dream taisaas aakstiities dabuujis tiesiibas ...

tad jau cs.gign.lv saaksies bezpregjels?

Nevaig visu uztvert tik nopietni smiliez.de_2428.gif

P.S. Man Nevaig, lai shis topiks tikt piedirsts ar flyera aka orgamso utt. psihiskajaam, gariigajaam un fiziskajaam nepilniibaam, taapat visi zin , ka vinsh ir nepieskaitaams.

Edited by Dream
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Hmm... Gribeeju atjaunot sho jautaajumu par tiesiibaam, tagad itkaa esmu atsaacis speeleet cs. Noformateeju cieto un tagad beidzot cs aizgaaja, vairaak nau forshie gljuki ar to ka nevaru konsolee raxtit un to, ka nekonektee nevienam servam. Nu tad veeleetos dzirdeet pedeejo atbildi par tiesiibaam wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Nu ok, es saprotu , ka jums patiik mani ignoreet un jums ir nepaarvarama tieksme uz to dry.gif , nu bet vareetu, kaads(shis kaads nau smirdiigs spameris, kam patiik visur iepostot, kaadu nesakariigu textu, no kura nau nemazaakaas jegas) tomeer atbildeet ! confused.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...