Jump to content
GIGN Forum

Th3 Begining


#wL.Media
 Share

Recommended Posts

Nu ko 1h aitpakal saku rubit Travian jo nenoturejos visi te ruka izdomaju ari nu vot dzirdu ka viens otram uzbruk ar karaviriem es pilniba neko nezinu izlasiju FAQ bet tapat nepieleca varbut kads pateikt kas jadara lai dabutu ''ZALDAATUS'' :superlol: Un ka war uzbrukt citiem ludzu nesledziet topiku kamer nesapratisu ka un ko :( Un tur tipja visu laiku jaataisa Upgrade ja nu nu leveliem uz lietam

Mans status:

Lumber: 11 per hour

Clay: 15 per hour

Iron: 11 per hour

Crop: 5 per hour

lugums ari neuzbrukt man

Link to comment
Share on other sites

Godigi sakot man niez pirksti aiztaisiit taadu topiku :) NU common ja tu nezini angliski, tad vari neturpinaat speleet, bez valodas tu sheit esi liela nulle... Un tie tavi jautajumi ir tik elementaari pashsaprotami, kad es pat nezinu ko lai saka :ermm: Vai tieshaam ir gruuti saprast, kad armiju buvee barrack, tas biji no es pat nezinu kadiem laikiem. Man rodas sajuta, kad tu iegajis 2 minutes apskatijies neko nesaprotu un aiziet maucam topiku. Es taa pat kaa parejie sedejam un meginajam iebraukt, un to izdarijaam. Jaa peec tam rodas specifiski jautajumi uz kuriem dabuusi atbildi, bet luudzu paseedi 1h un meegini pats iebraukt visaa lieta. Cerams, kad kaadam pietiks pacietibas saakt visu no gala, jo es eju guleet man pec 5 h jaceljas uz darbu mle :(

p.s. Ciet nevershu, jo man zheel shi cilveka :)

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

:) NU common ja tu nezini angliski, tad vari neturpinaat speleet, bez valodas tu sheit esi liela nulle... Un tie tavi jautajumi ir tik elementaari pashsaprotami, kad es pat nezinu ko lai saka :ermm: Vai tieshaam ir gruuti saprast, kad armiju buvee barrack, tas biji no es pat nezinu kadiem laikiem. Man rodas sajuta, kad tu iegajis 2 minutes apskatijies neko nesaprotu un aiziet maucam topiku. Es taa pat kaa parejie sedejam un meginajam iebraukt, un to izdarijaam. Jaa peec tam rodas specifiski jautajumi uz kuriem dabuusi atbildi, bet luudzu paseedi 1h un meegini pats iebraukt visaa lieta. Cerams, kad kaadam pietiks pacietibas saakt visu no gala, jo es eju guleet man pec 5 h jaceljas uz darbu mle :(

p.s. Ciet nevershu, jo man zheel shi cilveka :)

em japiekriit bencikam bez kautvai primitivas anglenes vai ieprieksejam zinashanam traviana nav ko darit : P bet ja kas mala ir tada lieta ka INSTRUCTIONS! tur ir 3 lietas troops - 3 veidi izvelies to kas ESI! the buildings! resources ,infrastructur un military ...kr4 aizej atrodi vinos ko tev vajag un redzes ko tev vajag celt ! :superlol:

Link to comment
Share on other sites

Jams runa noteikti par resiem, jo village aplishi sakuma ir tkshi nevis jaupgreido :D Nesatraucies max leveli tu ILGI nesasniegsi (vainu lvl10 vai ari nav, tava tagadeja pilseta max level neeksiste). Tad, kad naks tuvu max level, tad jau tu busi iemacijies speeleet travianu un vairs sho jautajumu neuzdosi.

Pirmais posts liekas bezkaunibas kalngals. Ej un lasi FAQ un help.travian.com. Mes tava vieta to speli nespelesim...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...