Jump to content
GIGN Forum

Ekspress Aptauja


vincister
 Share

ekspress aptauja  

36 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

tātad balso cilvēki kuri piedalīsies kontestā, kāda tipa karti tad esam gatavi taisīt?

otrs jautājums protams cik laiku prasītu uztaisīt karti, es piedāvāju 2 mēnešus (karte kas taisīta pirms kontesta neskaitās)

P.S. un dalībnieki varbūt tomēr arī ieposto savu variantu, lai nav ka visādi liekēži aptaujā saspaida greizu rezultātu.

Link to comment
Share on other sites

nu par maptype: viennozīmīgi tam jābūt de, ar diviem mēnešiem vajadzētu pietikt, lai kaut ko izveidotu. īpašus bonusa punktus varētu likt par kartes saistību ar gignu, piemēram kādu beigtu cūku varētu kaut kur iebāzt! :)

Link to comment
Share on other sites

:)

ko? es netaisos savā mapē likt visādas gign reklāmas, un ceru pa to nebus punkti, tas būtu stūlbi..

Pa mapes veidu man it ka vienalga, bet laiku gan gribētos 2 mēneši. Mēnesis būtu pārāk maz, bet ja būtu 3, besīgi gaidīt turnīra beigas..

Vajadzētu tā, ka pieteikties turnīram var jebkurā laikā, tik mape jāuzspēj uztaisīt. Domāju būtu vairāk cilvēku.

Link to comment
Share on other sites

Punktus par reklaamu O.o!? Vsp buutu kaads stulbums ja par reklaamam dotu papildus punktus... saliek mape uz katra stuura - "Naaciet www.gign.lv!" un taa tikt top3?

Es personiigi gribeetu FY mapi taisiit... taatad balsoju par FY un 2 meeneshiem.

DE jau ar nebuutu slikti.

Link to comment
Share on other sites

Aunapieres, kur jūs vārdu "reklāma" redzējāt? Atsauces, nevis reklāmas, ibionahuj! Tas ir tā, ka tu ieliec kaut kādu fīču GIGN specific, piemēram, kompis stāv ofisā, kur kāds dročī uz dienas bildi or smth, vēl, piemēram, tur ir kaut kāds piemineklis laukuma vidū ar tādām marazmātiskām lidotāja brillēm - značit savējie sapratīs, ka tas ir macho, utt.

Un tā samuray cūka tāpēc, ka visi šejienieši tak zina, ka samuray ir asinskārs maniaks, kas brīvajā laikā šauj miermīlīgus zvērus, bet ikdienā ēd mazus bērnus. Bez kečupa, bļe!

Link to comment
Share on other sites

Un tā samuray cūka tāpēc, ka visi šejienieši tak zina, ka samuray ir asinskārs maniaks, kas brīvajā laikā šauj miermīlīgus zvērus, bet ikdienā ēd mazus bērnus. Bez kečupa, bļe!

Kā redzi visi nav šejienieši un nezina. Gign reklāma vai atsauca man poh, bet pa tiem mēsliem labak vērtēt nevajadzētu.

Edited by Sebis
Link to comment
Share on other sites

Esmu par as mapes taisīšanu kāpē? Paskaidroju jau pirmajā topikā, jo pārsvarā jau taisa tikai de un cs mapes, lai ir interesantāk. Par laiku 90. dienas, jo ir vēl mācību laiks un nav tā laika tik daudz. Kas attiecas uz šiem te, kas grib fy mapes taisīt un vēl saka 2. mēnešus vēl labrīt priekš fy mapes pat labas, ļoti labas, max vajadzētu pāris dienas, jo fy nu tas jau ir manuprāt apkaunojums priekš mapping konkursa vai kautkā tāda...

Edited by amnezija
Link to comment
Share on other sites

Bljaaviens uzreiz ka uztaisija topicu ka bus kontests es saku taisit ahujeno CS (host rescure) mapi - tagad man vinja japartaisa pa de bet tad vinja zaude visu savu jegu :(

p.s.

es nobalsoju par CS..

un ka jau sapratu ka bus DE lielaka dalja nobalsojusi - uzliku 2 minesus laiku lai paspetu uzbliest jaunu....

Zeel man taa lieka laika ko patereju Cs mapei :(

Edited by WincX
Link to comment
Share on other sites

:(

nezaudees ;)

izveelies apdroshinaatu viduspunktu starp CT un T un uzmet bomb targetu

bet par pasha textuuraam...

viennoziimiigi NEE!

pamatojums:

textuuras noraut no citas speeles nav maaksla

pasham fotografeet - ne visiem iespeejams izdariit

vislielaakaa meistariiba tiek paraadiita izmantojot tikai un vieniigi to, ko dod ;)

Edited by snake5
Link to comment
Share on other sites

Ziniet ko es izdomaju? :D

Ew sitadus kontestus varetu taisit katru menesi.

Protams ne tik lielus un nopietnus ka sito,

bet uz nenoteiktiem karshu tipiem,

un vieniga balva ko tu sanjem ir tas ka bus rakstits ka tava mape ir menesha labaka,

protams man tas ta ienaca tikaj prata - ja mana ideja nevienam nepatik varat dzest sito comment araa. :)

Link to comment
Share on other sites

Jā tos tipus varētu rotēt. Trīs mēneši de, tad trīs mēneši as un varbūt arī cs. Ja tik vien ir kas taisa :)

par fy es domāju jūs varat aizmirst.. :)

Link to comment
Share on other sites

ne jau tur taisīt katru mēnesi kautkādu ahujeno de vai cs mapi bet tur piemeram fy mapes vai aim vai kaut ko tadu...

Labāk pacensties 2 mēnešus un uztaisīt kārtīgu mapi, manuprāt, kādam beidzot jauzņemes de_dust & de_dust2 & de_aztec u.c. lielo mapju aizstāšanu! Tik pat labi arī spēlēt kādu cpl mapi, kas vismaz ir jaunākā par vecajiem dustiem =/... Un jāsāk tauta radināt kam citam... vienīgais mape de_alcatraz gan ir neliels pārspīlējums lieluma ziņa, toties kāda kvalitāte :D & nespēju iedomāties cik ilgi tā ir taisīta...

Edited by kiwix
Link to comment
Share on other sites

"Mapperi" 10, bet tādi, kas tiešām uztaisīs lielo mapi pa 3. mēnešiem labākajā gadījumā kādi 5. un pa sevi pats 100% negalvoju ja taisa 2. mēnešus ja trīs tad tas ir iespējams. :) Jau pāris idejas ir iešāvušās prātā tikai nepārāk ar labu gameplay, bet misijas pildīšanu protams. :) Tad cik sapratu ja būs šis konkurs tad ar tādiem nosacījumie kādus vincisters ielika iepriekšējā topikā?

Link to comment
Share on other sites

:(

p.s.

es nobalsoju par CS..

un ka jau sapratu ka bus DE lielaka dalja nobalsojusi - uzliku 2 minesus laiku lai paspetu uzbliest jaunu....

Zeel man taa lieka laika ko patereju Cs mapei :(

nu gan atradis par ko žēloties, uztaisi(pabeidz) kaut kad vēlāk to CS karti

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...