Jump to content
GIGN Forum

Eugene - Enemy Of The State !


bencik
 Share

Recommended Posts

Tatad shitas pipars baigi lecaas gan ar mani gan ar mezhazveeru, ka rezultata vnk prikola peec panema un nosita 3 supercow setlerus + armiju, jo redz supercow bija viss tuvaak no -AC- LV. Vins to darija jo redz kaads no muusu alianses esot uzbrucis vinja allie, tapec jaciesh cilvekam, kas pilnigi nav iesaistits. Sheit ir vinja 3 ciemi Eugene. Muusu kopejais uzdevums ir pavisam vnk uzsutiit vinjam virsuu musu catas + armiju lai mees paradam, kad -AC- LV nav alainse kuru var chakareet. Cyclops,Mezhazvers + veel dazhi dzekinji no FFH, kas atrodas blakus jau ir gatavi uzbrukt. Veel ja juus palidzeetu mees vinju nonestu lidz sakneem.

Tatad riit, tas ir 11 janvari. plkst 15:00 mees visi suutam virsuu vinjam savus troopus + catas, vinjam iespejam buus reinforcment, bet ka man zinjoja FFH mums palidzees un ies virsuu ar kadiem 300 teutonic knight un veel kadu 1k clubiem, tapec nebutu mums jabaidaas :)

Uzbruukam vinja lielakajai pilseetai, kas atrodas visstuvaak Supercow !!!

Ja ir kaadi jautajumi droshi prasiet, es veel no riita vinju izskautoshu apskatiishos, kas vinja vederaa, un zinoshu :)

Ceru uz juusu palidziibu, jo mums reti sanak sastradaties kaa komandai, shii varetu but viena no reizeem, akd mes varetu pieradiit, kad mees esam komanda !!!

Bencik

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

un pa ko tēmēt ar katām?

Labs jautajums tatad - teemejam pa cropland vai main building, lai nav taa kad visi nem cropland :)

Isteniiba, tas buutu baigais prikols ja mees sutiit taa kad visi troopi nonaak 1 h laikaa virsuu vinjam :D

Shas kaut ko izdomashu....

Izdomaju suutam poh araa visi 15:00, man arii catas ies 33h, vismaz buus miers ar vinja uz 60 h :D Redzees, ja sanaks shitas uzbrukuma vilnis otro uztaisiisim taa lai visi vienaa laikaa uzbruuk :thumbsup: Shoreiz svariigi vinju nonest vispaar...

+ vai varetu piemeram katrs aizsuutit Supercow pa 500 resursiem no katra? Vins varetu sataisiit catas un vissatraak tikt klaat pie eugene...

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

ev, nu, klau, vajag pateikt tad beigu beigas konkretu laiku, cikos tam katam ir jaierodas! nav jegas, ja visi neregulari ierodas, vajag visiem vienaa laikaa ierasties. un pasaki uz kuru ciemu uzbrukt? galveno?

jopcik - man kataam jaiet 37 stundas :o thunderi 6 stundas..

Link to comment
Share on other sites

jopcik - man kataam jaiet 37 stundas :o thunderi 6 stundas..

Nu man catas ies 33h :whistling: Ta aka mees visi esam vairak vai mazaak tuvumaa, tad taa starpiiba ir max lidz 5 h, pirmo vilni atstajam tadu kaads vins ir planots un peec tam 2 vilni uztaisim ar vienadu ierashanas laiku. Nu es taa vismaz domaju -_-

Nu plaans nr 2 varetu buut, kad mees tikai armiju suutam un sasuutam supercow resursus, lai vins ar catas iet virsuu... ?

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

Respektiivi tu domaa labaak, ja visi kopaa ierastos? Es domaju, kad janem tada gadiijuma tieshaam nakts kaadi 2-3 naktii.Njaaa ideja jau nav slikta, bet runajot par taam catam es domaju, kad tieshi tu +cyclops+supercow+tie dzeki no ffh, juus maucat virsuu catas, jo atrodaties visstuvaak, mees maucam virsuu ar armiju, man liekas shitas butu visslaabakais variants :)

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

piekritu mezhazveram - ja vinsh nav stulbs, tad vinsh mierigi var aspkatities, kura laika ierodas uzbrukumi ar katam un tikai taja laika turet armiju ciema, bet, ja mes uzbrukam visi vienlaicigi, tad vinjsh nevar neko tamlidzigu.

ta ka mums ir jaiet 30+ stundas, varam uzbrukumu organizet vai nu sestdien vai piektdienas naktii. bet, ka ari nebutu peljams tas plans, ka supercow varetu sarazhot pats catas. jo tomer gabals ir ljooti liels..

un uzbrukam tikai vinja galvanejam ciemam?

Link to comment
Share on other sites

Tataad rezumee !!!

Uzbruukam taa lai uzbrukums 110/65 koordinateem buutu 05:00 +2 GMT(nakts uz sestdienu). Piemeram, ja tev ar catas ies lidz turienei 24 h, tad tu izsuuti armiju 17:00 (5dienas vakaraa), ja 30 h, tad tu izsuuti 11:00

p.s. Cyclopa kopaa ar ffh jaanoness vinjam armija, lai mees ar catas varam vinju nonest liidz galam !

p.p.s. Ko liekam uzbrukumam cataas cropland visi vai miksejam ?

p.p.p.s Luugums aizsuutit supercow katrs pa 500 no katra resursa, jo vins atrodas viss tuvaak eugene un var visprecizaak uzbrukt !!!

Paldies Bencik

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

bencik toč nemāki skaitīt

Tataad rezumee !!!

Uzbruukam taa lai uzbrukums 110/65 koordinateem buutu 05:00 +2 GMT(nakts uz sestdienu). Piemeram, ja tev ar catas ies lidz turienei 24 h, tad tu izsuuti armiju 17:00 (5dienas vakaraa)

tur jābūt 5:00 nakts uz piektdienu

Link to comment
Share on other sites

izsuutiju 10 katas :khehehe: peec ~30h buus galaa, bet diemzheel aizguleejos veselas 29min, kaut gan labi, vismaz nebuushu pirmais kas ierodaas.

teemeeju randomaa, jo gribu kaut ko nojaukt, nevis vnk izshaut crop laukus, kuri noteikti buus nojaukti

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...