Jump to content
GIGN Forum

Eugene - Enemy Of The State !


bencik
 Share

Recommended Posts

Un taa kaa cyclops account ir ticis huij vinj zin kam... Es saaku domaat, kad vinjam varetu buut taisniba, jo kameer cyclops veel speleeja muusu galvenais speeks bija vins + veel dzeki no ffh, tagad es nezinu, kas notiek, vai vinji turpi palidzeet vai nee ? Blin mezazvers tu visneistakajaa briidi izdomaji pamest sho speeli, tagad es domaju esam auzaas...

Link to comment
Share on other sites

Karoch beigaas viss baigi nelagi parvertaas... Ciklops nelaika pameta skatuvi, aktivitaate bija maza, un uzbrukums paarvertaas par mazu purkshki :( Ciklopa soliitie FFH ar paaris simtiem teutonic knight arii pazuda un kaa parasti palikaam vieni, paldies tiem, kas neema daliibu un atvainojos par zaudejumiem. SHoreiz man bija ceriba, kad akut kas sanaaks, bet mums vel jaizaug jo visi kopaa nevaram nonest pat vienu nabaga dzeku, kas nav pat nekas uuber kruts :thumbsup: Ceru, kad nakamreiz speesim visi kopaa viens otram palidzeet !

Link to comment
Share on other sites

Nākamreiz uztaisi tādu signup topiku, kurā visi gribētāji pierakstās un ieposto izmantojamo armiju un laiku, cik atri var tikt līdz mērķim ar catām un ar normālo armiju. Kad vajadzīgais skaits savakts, tad var visu izplānot un uzbrukt.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...