Jump to content
GIGN Forum

Mapping Competition


shine
 Share

Recommended Posts

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bet tie kas veertes nedriikst zinaat kas to mapi ir veidojis. Citaadi - "psc shitas bija tas idiots kas man uzdirsa. PayBack TIME!" tapec vajag cilveeku kas Zinas kas mapi ir veidojis - bet neteiks tiem kas veertee... Nu Mo6 Judges bus Ljoti Taisniigi... :hmmm::blablabla:

Link to comment
Share on other sites

Kas tāds būtu interesants, bet doma jau likt vērtēt gatavas mapes vai no kaut kāda laika līdz kaut kādam laikam uztaisīt pilnīgi jaunu mapi? Itkā doma tāda elementāra apmēram 2 mēnešus garš konkurs kura laika jāuztaisa lielā mape, jo man pašam prasa normālu lielo mapi, ko varētu likt konkursā prasītu apmēram darba 2 mēnešus, jo no vietas katru dienu jau netaisīšu, bet ja jau gatavas mapes tad būs iemesls pārveidot gan vizuāli, gan uzbūvi mapei de_advs, jo visu laiku nespēju saņemties to pārveidot, lai ir efektīgāka. :)

Link to comment
Share on other sites

shine

armandulis

Sebis

WincX

asmis

grundulis

amnezija

G-RedeR

DimiZ

snake5

10 jau ir :thumbsup:

Domāju, ka var sākt, vincister?

Pidavāju šādus noteikumus:

Kartes tips: as,cs,de,es

Tēma: Nav. Dalībnieks var izvēleties jebkuru tēmu (city, jungle, space, beach, aztec, dust, house utt)

Kartez max izmērs: Nav.

Un citu, ko piedavāja vincister.

Būs vērtēts:

Idea: 0-10

Design: 0-10

Light: 0-10

Animation: 0-10

Effects: 0-10

Sounds: 0-10

Gameplay: 0-10

Bugs: 0-10 (nav bagu un r-speeds maksimāli samazināts - 10)

Map final score: 0-80

Uzvarēs tās, kam būs vairāk final score.

Edited by Mev-Rael
Link to comment
Share on other sites

domaaju ka kartes tipu vajag tikai vienu, jo nevar vienaadi vertet piemeram cs un de... vai visas cs vai visas de.

Īpaši nepatīk tava vērtēšana. Ja kādam mapē nav visādi efekti un skaņas sabāstas, uzreiz sliktāks vērtējums.. Vienkārša mape (ja labi uztaisīta) var būt daudz labāka pa tādām, kur sabāsts vis iespējamais.

Man liekas tā varētu vērtēt single player mapi.

Vispār man patika vincister vērtēšanas tabula.

Link to comment
Share on other sites

Itkā 10. ir, bet esi drošs, ka visi maz pabeigs mapi iesāks mēnesi augstākais pataisīs un nepabeigs. Par mapes tipiem vajadzētu noteiktu vienu savādāk čista grūti vērtēt, jo de mapes jau pašas par sevi ir populārākas par cs nemaz nerunāsim par as mapēm. Man ienāca doma, ka varētu taisīt as mapes, jo tās nemaz tik bieži netaisa un būs, kas jauns, jo tās de un cs es jau ar esmu attaisījies, bet ja taisīšu as un citi de tad tas jau būs kā mīnus man ja vien tur nez kādu šedevru uzkonstroēšu, bet pa diviem mēnešiem...

Link to comment
Share on other sites

Ietekme gan. Nav viens un tas pats, uztaisīt normalu gameplay cs vai de kartei. Tās tomer ir dažādas lietas. <_<

EDIT: Man liekas nevar vienādi vērtēt, māja ar 3 izejām un ārā menti, vai de mape kur jau jādomā, cik tālu no katrs komandas bomb spoti un kur abas komandas satiksies...

Piedalīšos vienālga, lai kā beigās admini izlems.

Edited by Sebis
Link to comment
Share on other sites

cmon!

arii AS kartes (jaa metiet nost beidzot pieradumu runaat par mapeem kaa piem. valve, cstrike, Windows, Program Files, etc.) ir interesanti shad tad speeleet!

vinjas bija vecaakaas CS versijaas, piem. as_oilrig (vai tml.) bija laba!

par karshu tipiem.. vislabaak ir veerteet bezmisiju kartes, jo:

* taas var veidot labaakas kaa misiju kartes (deelj misiju gameplay ierobezhojumiem)

* ir gruuti izveidot perfekti sabalanseetu, smuku, reaalistisku, aatru karti ar lielu replayability (karte, kuru gribas ilgi speeleet, piem. dust2 es par taadu neuzskatu deelj "plikumiem" un garajiem celjiem)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...