Jump to content
GIGN Forum

Baigi Gribu Uzinat


TomassN
 Share

Recommended Posts

1. Kāds mezina kad vai jau ir iznācis 50Cent : Bulletproof spēle uz PC ... pie muteres uz PS2 paspēlēju likas baigi interesantā :thumbsup:

2. nesen parinstalēju CS uzmetu no gign kačāto CPL GUI bet šaušana pavisam cita ....

pārbaudiju sv_aim 0 cl_lw 1 viss tā kā bija ieprieks bet ieroci nenormāli ceļ uz aukšu un temeklis ar raustas taka no pim**a norāvies :D

3. NY naktī 1. Janvāri spēlēju ar savu kaimiņu CS [nu ja kādam niks ko izzsaka - prsN ] bija mana kārta spēlet mani 3x kautkāds n00bs novaca sāku dauzīt monitoru izleca error un interneta savienojums pazuda, un brālim tas pats [viņam nets no manis caur rooteri] Agrāk nekas tāds nebija bijis .... tad vēlāk ap 18:30 atkal sāka iet taja pašā diena pēc 18Stundām :D ...

Un šodien pa dienu atkal tas pats bet pēc 2h atkal viss kartība bija nezina WTF pa prikolu? o.0

TNX jau iepriekšs

Link to comment
Share on other sites

Njā, ja tu dauzi monitoru spēlējot cs, tad vari uzreiz atmest, vai tad google nevar uzzināt vai ir iznācis tas 50cement sūds?

Meklējot gūglē, maniju ka tas Buletproof ir iznācis 2005. gadā :D

Meibi nav tas ko tu meklē!

Edited by godiE
Link to comment
Share on other sites

Tu vienmēr spēlē zem real nika? Ar īsto niku es spēlēju tikai 2 pubos, kuros mani zin un kur es zinu citus + uz komandas cupiem. Gan mixus, gan kaut kādos ļevajos pubos spēlēju zem feik nika.

Es laikam saprotu, ko čalis bija domājis ar to rocky. Bija tāds video par cilvēku kam agrāk nicks bija "Rokijs^" Zinu viņu tagad un esam diezgan daudz kopīgi spēlējuši mixus un arī bijuši vienā komandā, bet kāda velna pēc es tagad tieku turēts par viņu? tas laikam tikai šitam ģēnijam zināms.

Link to comment
Share on other sites

Eu, šitas nav normāls :D

Pēc viņa rakstiem es esmu padomājis, ka tu neesi īsti normāls.

Tev labāk datorspēles un visu saistīto ar datoru vajadzētu aizliegt ar likumu!

temeklis ar raustas taka no pim**a norāvies

Atzīstu, par šito biju gar zemi XD

2. Tā parasti nemēdz būt.. pārinstalē CS

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...