Jump to content
GIGN Forum

Sitter


traktorists^
 Share

Recommended Posts

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

man te ienāca tāda ideja, apmeklējot to AC alliances kopējo forumu, ievēroju, ka tur ir arī no Amerikas cilvēki. varbūt jāmēģina mums sarunāt , lai amīši mūs pasito? tādejādi arī pa nakti mēs varētu būt droši par saviem resursiem, būvēšanām un fermām.

un - omfg 9 cranny?! tas tak ir sick :o

Link to comment
Share on other sites

tā arī izdarīju, uztaisīju tajā forumā topiku, ka meklēju sitteru, ceru, ka kāds no otrās pasaules malas atsauksies :)

laimīgu jauno gadu! tulīt travianā sāksies new years peace, kad nevarēsim uzbrukt no 12:00 GMT līdz rītdienas 12:00 GMT, tā ka nebūs jādomā, ka kāds uzbruks jums, kamēr tukšosiet šampānieša glāzes.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Taatad pagaidaam kopskats ir shaads, veel visi nav atbildejushi tapeec noteikti tiks update taisiits. Lai shis saraksts jums kalpo kaa neliels paligs sittera mekleshanai. Ir cilveki, kuri var sitterot, tapec vnk jautajiet, es zinu, kad sitters neizglabs jusu neaktivitaati, bet palidzees noteikti!

Pirmais vards uz nick siteero, otrs nick ir tas ko vins sitero, like traktorists sittero rsisks utt.

Cilveki kuriem ir ko siterot

Traktorists - rsisks

Plikais - huseins

Email99 - Burgeris

Briedis - Burgeris

Zirnis - Techa

Laurinja(teddy) - janusheks

Gludeklis - Skam

vanags - from-hell

Skam - Gludeklis,mezhazvers

Odish - samuray, lehydro

Amado - Agnez, friik

cap0 - wilnars,nekas

from-hell - vanags

orc - nerealais

Te ir saraksts ar cilvekiem kam nav sittera un kas ir ar mieru pieskatiit.

Snopy -

Nerealais - peec 16:00

rsisks -

burgeris -

Zorg -

Huseins -

Eziic -

Cipruss -

DeadAlive -

Artishoks -

Hero -

Breksis -

Jefi(lauki) -

Shie ir cilveki kuriem nav sittera un ie pateikushi, kad arii netiks galaa ar siteru, tapec vinien neko nejautajat :)

Kerchs, Techa, Traffic.

p.s. Tie kas nav atbidlejshi gaidu ar nepacietibu atbildes, this is important :)

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

Es itka negribu būt sitters jo es pie pc tieku tikai pēc skolas , tas ir no 15:00(ātrākais) un ar saviem ciemiem spēju tikt galā caur mobilo , bet negribas čakārēties ar vēl vienu ciemu , bet ja visi tie kas ir brīvi tiek aizņemti nu tad varbūt varu palīdzēt

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...