Jump to content
GIGN Forum

Sitter


traktorists^
 Share

Recommended Posts

Kāds negribētu pieskatīt manu acc, kad es neesmu pie pc? Vienkārši pēdējā laikā pārāk maza attīstība (iepriekš, atceros, ka bijām ar eziiti pēc populācijas praktiski vienādā skaitā, bet pašlaik es no viņa atpalieku gandrīz par 60 čubakiem), arī appizģīt mani sāk, jo kuram gan tagad viegli :lol:

Ko es varu dot- resursus, armiju (lai gan pašlaik visi apsisti) aizsūtīt palīgā, un, ja vajag, varu arī pieskatīt palīga acc.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nu tads cilveki sanemaas, jabuut kadam kas pieskata !!! Es pats vareetu bet man jau ir 4 acc japieskata :) Un es zinu, kad te ir pilns kuriem nav neviena ko sitterot, bet vnk ir gruuti kadam plaidzeet god dammit !

Ta ka davai ir x-mas time so help each other !

Link to comment
Share on other sites

Taaaam gribetos uzrakstiit sarakstinju ar to kas kuram ir siteris, tapeec ludzu iepostojat kam juus esat siteris un es apvienoshu sarakstu. Taa mees vieglaak vareetu orienteeties kas kur un ar ko :)

Nick - sitter nick

Bencik - el_lobo (-AC-)

Alucards - Bencik

Cyclops - supercow,Skam(?)

RISKS - Jonss

Mezazvers - Skam

Samuray - Gludeklis

Traktorists - Orc

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

Te buus pagaidaam siteru saraksts, ludzu tie aks nav nodevushi info nododat, tad mes arii varesim pateikt, kurs kuram varetu palidzet....

Nick - sitter nick

Bencik - el_lobo (-AC-)

Alucards - Bencik

Cyclops - supercow,Skam(?)

RISKS - Jonss

Mezazvers - Skam

Samuray - Gludeklis

Zirnis(r&r) - Supercow

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

it kaa es nevienu nesitteroju, pats esmu uuber aktiivs, bet man ir briizhi, kad vnk pazuudu no PC neko nevienam nesakot, atstaajot visu meetaajoties..

Njemshu kaadu teotona accountu, kuram nav visu laiku jaasuuta prom armija, jo nonstopaa uzbruukt.

Link to comment
Share on other sites

vopsem es esmu gauls, un man sobriid vajag uz resursiem dziit (skaties, kas truuks visvairaak, to arii njem). Un veel, ja ir pietiekami daudz resu, vai bikin pietruukst, tad obligaati jaacel settlers. Man bija viens labs pacans blakus laucinjaa, bet, diemzeel, vinsh izdzeesaas diezgan aatri (zeel, buutu bijis labs paliigs).

potenciaalajiem sitteriem: mans niks ir traktoorists, un, kaa saprotu, gatavs paliidzeet ir dekranx un deeler? Deeler, piedod, bet mani maac shaubas par tavu pieredzi @travian (ja tavs niks ir deeler @travian) un taadu niku dekranx es vispaar neatradu.

Link to comment
Share on other sites

Nick - sitter nick

Bencik - el_lobo (-AC-)

Alucards - Bencik

Cyclops - supercow,Skam(?)

RISKS - Jonss

Mezazvers - Skam

Samuray - Gludeklis

Traktorists - Orc

NeRealais - Orc

cyclops - supercow, SkaM

jonss - cyclops

SKaM - cyclops

mezazvers - SkaM

baba_moja - mezazvers

Gludeklis - DeadAlive

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...