Jump to content
GIGN Forum

Takša Vadītājs (darbs )


JuiCe
 Share

Recommended Posts

Turpiniet dzīvot ar domu, ka izglītības papīrs ir priekš atslaucīšanās, tad pēc 20 gadiem, kad jūsu izaugsme būs bijusi apaļa 0, tad es sēžot savā mīkstajā BOSA krēslā un piržot, smiešos par jums. Nūģi! :)

Kā var kaut ko tik debīlu vispār pateikt... tas, ka tev ir papīrs, nepadara tevi par megainteliģentu, bet tas, ka tu saki, ka no viņa nav nekādas jēgas, tas gan tevi padara par idiotu. Ticu, ka ir nozares, kurās tas papīrs tiešām nespēlē, bet tas nenozīmē, ka izglītība ir priekš idiotiem ;)

Es vienkārši nesaprotu tādus cilvēkus, kuri nedomā par nākotni un kuri dzīvos stagnācijā visu savu faking dzīvi (un ar to es nedomāju vienu darbu, bet viena līmeņa amatu).

Link to comment
Share on other sites

:fsckinsad:

Ak jel, piedodiet, ka izteicu pienjeemumu par Riigu. Vienkaarshi domaaju, ka posta autoram, izveeloties shaadu amatu, pietiek praata par to domaat tieshi Riigaa, jo neticu, ka Ventspilii vai Rudbaarzhos [lai kur tas arii nebuutu] taksisti pelna taadu naudu kaa pelna Riigaa. Un ja jums nepietika praata saprast, ka tas bija pavisam vienkaarshs pienjeemums un ka tas nemaina lietas buutiibu, jo bija jaasaprot ar to, ka jaapaarzin taa pilseeta kur gribi straadaat, tad vajadzeetu padomaat kaa ar praatu. Un citrreiz vareetu arii savus suudus patureet pie sevis un nespamot pilniigaa bezteemaa. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

ja patīk braukāt, vari iet strādāt par šoferi-ekspeditoru. Pelnīt var normāli un nav tik bīstami kā taksistam :)

lol Rudbārži ir diezgan lieli lauki :)

atrodas Kuldīgas rajonā, netālu no Skrundas, virzienā uz Liepāju.

Tas tā, lai jūsu ģeogrāfiskās zināšanas papildinātu :)

un super - 1000.posts :)

EDIT: Rudbārži.

EDIT2:Par izglītību, bieži augstskolu vēcāko kursu studentiem tiek piedāvāti darbi. Varbūt ne tie labākie amati, bet tomēr, pašiem darbs nav jāmeklē un ir savā specialitātē, kur vismaz teorētiskās zināšanas ir apgūtas + var sākt veidot darba pieredzi.

Edited by HyperBoy
Link to comment
Share on other sites

:)

Kā var kaut ko tik debīlu vispār pateikt... tas, ka tev ir papīrs, nepadara tevi par megainteliģentu, bet tas, ka tu saki, ka no viņa nav nekādas jēgas, tas gan tevi padara par idiotu. Ticu, ka ir nozares, kurās tas papīrs tiešām nespēlē, bet tas nenozīmē, ka izglītība ir priekš idiotiem ;)

Es vienkārši nesaprotu tādus cilvēkus, kuri nedomā par nākotni un kuri dzīvos stagnācijā visu savu faking dzīvi (un ar to es nedomāju vienu darbu, bet viena līmeņa amatu).

emm...neviens jau arii nesaka, ka izglitiba ir prieksh idiotiem (lol tad sanaktu, kad es pats sevi par idiotu deveju). Vnk musdienas tam diplomam nav vertibas, ja gribi privatajaas strukturas tikt pie normala amata tomer izshkjiroshais ir pieredze, neviens uznjemejs negribes njemt zalju grukji , kas chakaresies pa vinja uznjemumu. Protams gribi strada valsts institucijas, tad gan izglitiba nopietnaka prasas un biezi vien, lai tiktu pie laba darba pat ar bakalauru ir par maz.

Link to comment
Share on other sites

macho man tev jautājums kāda tev ir izglītība un kur tu strāda?

P.s Ja nav grūti , tad pasaki arī cik tu nopelni.

--------------

Zinu ka es arī varu iet mācīties par programētāju , bet man negribas visu dzīvi nosēdēt pie datora.

Tālbraucējiem ir viens mīnus tas ka labi ja mēnesī ir 7 - 8 dienas mājās vismaz manam sencim tā ir.

Edited by JuiCe
Link to comment
Share on other sites

:10cm:

PS. Ja godīgi, tad man ir mazliet žel tos opīšus, kas mani parasti(pilnu kā tepiķi) ved mājās no vecrīgas, pēc kārtīgas uzdzīvošanas. Kamon, 5 no rīta vest mājās piedzērušus ļautiņus, par kaut kādiem 3 Ls - tā nav dzīve. Bet nu kādam tas IR jādara...

Ne par velti, mūsu tēvs Ļeņins, ir teicis:"Mācīties, mācīties un vēlreiz mācīties!!!"

Edited by `MaX`
Link to comment
Share on other sites

no tā papīra vienīgā jēga ir tad, kas mājās wc papīrs beidzas.

Gluži tā nav. Teiksim, manai māsīcai, lai tiktu strādāt bmw autocentrā (par menedžeri, laikam), pat nepietika ar augstāko izglītību, tāpēc viņai vajadzēja nokārtot vēl par pakāpi augstāku izglītību (tas laikam bija maģistra grāds). Un ir profesijas, kurās tu vispār bez attiecīgās izglītības netiksi (protams, neskaitām neoficiālos darbus).

Sauc kā gribi to izglītības dokumentu, bet nevajag teikt, ka viņš nekur nav vajadzīgs.

Link to comment
Share on other sites

HyperBoy, apsveicu ar 1000. :thumbsup: Un paldies par ieskatu gjeograafijaa. Taa kaa man pat maate kaadu laiku atpakalj pateica, ka esmu topograafiskais idiots, tad tas man patiesi nodereeja. ;)

Runaajot par visiem shiem papiiriem & stuff... Es personiigi maacos tikai un vieniigi taa papiiriisha peec. Saakumaa domaaju, ka izmaaciishos tikai bakalauru, bet nu esmu sapratis, ka neklaatienee buus jaanobeidz arii magjistrs. Kaapeec? Taapeec ka driiz magjistrs buus defaults, taatad ja tev nebuus magjistra, tad tu vareesi straadaat par taksistu. Okej, nu nav jau taa, ka izgliitiibaa visu izsaka. Izgliitiiba neizsaka pilniigi neko, izgliitiibas sisteema pamataa suukaa un skolaa taapat ne velna neiemaaca un viss naak ar pieredzi, bet papiiru vajag. Kaut vai tikai taa, skata peec. Vai arii lai sev pieraadiitu, ka neesi suudiigaaks par citiem un arii vari tikt pie taada smuka papiiriisha. ;) Protams, ir daudz svariigaakas lietas par papiiriiti - daudz labu draugu labos amatos, kuri arii tevi shur tur var iebiidiit, vismaz lai iesaaktu kaut ko dariit. Un kur tad citur taadus labus draugus dabuut ja ne maacoties augstskolaa. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Nu a pie stūres nosēdēt gribas? :)

Bet, ja gribas braukāties, tad toč iesaku fūrmani. Kaifs čota lielāks un dzīve mierīgāka. Maz ticams, ka dabūsi vakarā netīšām bietē un nav korķos jāstreso. Kājas uz stūres un aidā, kā dažs labs dara. Un smagais arī konstrukcijas īpatnību dēļ mazāk bīstams dzīvībai. Tikai gadiņi jāsagaida.

PS: Mācīties ir ok, bet zināt ir vēl labāk.

Link to comment
Share on other sites

P.s Ja nav grыti , tad pasaki arо cik tu nopelni.

--------------

Zinu ka es arо varu iet mвcоties par programзtвju , bet man negribas visu dzоvi nosзdзt pie datora.

Tвlbraucзjiem ir viens mоnus tas ka labi ja mзnesо ir 7 - 8 dienas mвjвs vismaz manam sencim tв ir.

ф. Tв pвrвk sensitоva informвcija lai izpaustu. Bet nu par izglоtоbu jau varu pastвstоt - man ir programmзtвja izglоtоba un рogad savвkрu vзl datorzinвtтu bakalauru + pзc tam aizspiedорu uz maмistru (nezinu vai pa datoru tзmu, vai kв, bet maмistru dabырu). Kur es strвdвju? :) Tas lai nu paliek pie manis, varu pateikt tik, ka strвdвju divos darbos no kuriem viens aizтem пoti maz laika, bet otrs ir forрas pieredzes iegырasanai. Nekвdu astronomisko piнi es patlaban nepelnu, bet tв kв divi darbi, tad kopв sanвk ok summiтa, bet tв pieredze, ko iegыstu te ir konkrзti vзrtоga un es lieliski zinu, ka nвkotnз es ar savвm zinврanвm spridzinврu kв nelabais :)

Un mani mвc рaubas par tavu varзрanu iet mвcоties par programmзtвju, ja tu sevо saskati рoferi.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

esmu stradajis par taksistu !

norm darbs ! manupraat interesants !

tagad apsveru iespeeju atgriezties.

Dzirdeeju viens dzhekinjsh aizgaaja prom to takshiem tad kad vinjam nazi mezha viduu pie kakla piegruuda !

Tas liek bish apsveert !

Lai gan drosmiigajiem pieder pasaule.

Un 3 lati par to ka tevi kaa ljurbu aizved maajaas ! laikam smile taxi iekaapi.

Principaa cik zinu tad shtuku var nopelnit normali stradajot.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...