Jump to content
GIGN Forum

Takša Vadītājs (darbs )


JuiCe
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

Gribēju uzzināt vairāk par šo profesiju , un mani jautājumi būtu šādi!

Kādai izglītībai ir jābūt ?

Cik liela alga ir takša vadītājam?

Ko jūs domājat par šo profesiju?

Būtu labi ja raksta šeit tad ,lai atbild uz šiem jautājumiem , paldies!

Link to comment
Share on other sites

Izgliitiiba, shkjiet, ka praktiski vienalga kaada. Pats galvenais ir tiesiibas un ideaali paarzinaat Riigu. Alga atkariiga no taa kur tu straadaa. Zinu, ka vienaa firmaa bija taa - katru vakaru taksisti atbrauc pie firmas iipashnieka un samaksaa vinjam konkreetu naudas summu, benziinu lej pashi un viss nopelniitais ir pashu pikjis. Bet nu nezinu gan vai shaada profesija buutu piemeerota muusdienu jaunieshiem, tas noteikti nav labaakais veids kaa nopelniit. :hrmmm:

Link to comment
Share on other sites

eu ir arī jābūt mašīnai :) jānokārto visas tās formalitātes,jauni numuri,takša zīme,skaitītāju,licenses jāiegādājas.stāžš ne māzāk par 3 gadiem.es nezinu kā firmās,bet patstāvīgiem tā ir.

p.s edit par braukšanas instruktoru var kļūt sākot no 3 gadu stāža

Edited by l33t
Link to comment
Share on other sites

Es arī iesaku iet uz augstskolu. Un nevis tāpēc, lai iegūtu to nekam nederīgo izglītību, bet gan tāpēc, lai sačakarētu savu dzīvi par pāris gadiem vēlāk.

Viena lieta ir bezrūpīgi slaistīties pa augstskolas kojām un bāzt pimpi visām studentēm ausīs, bet pavisam cita lieta ir celties, iet uz darbu, nākt nogurušam mājās, maksāt visus sūda tēriņus un būt losim.

Un taksometra šoferis jau nu noteikti nav tā perspektīvākā nozare. Runājot par augstskolu, tad skaidrs, ka lai varētu dzīt haļavu vajag iestāties budžetā, bet tu pacenties!

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Fāters strādā par taksometra šoferi,

Darba grafiks ir 2 dienas 7:00 sāc strādāt, 2 dienas - 19:00 sāc strādāt un 2 dienas brīvas, vietām arī ir TA (Tehniskā apskate) Pelna cik nopelna + dispičerim pa mašīnu jāsamaksā.

Alga jau galīgi nesūdīga + gadās arī telefonus atrast :D ( tas tā )

Pats fāters nesūdzas par darbu, apmierina :) ( Liepājā! )

Brauc ar jauno Mercedes

Link to comment
Share on other sites

Pats galvenais ir tiesiibas un ideaali paarzinaat Riigu. Alga atkariiga no taa kur tu straadaa. Zinu, ka vienaa firmaa bija taa - katru vakaru taksisti atbrauc pie firmas iipashnieka un samaksaa vinjam konkreetu naudas summu, benziinu lej pashi un viss nopelniitais ir pashu pikjis. Bet nu nezinu gan vai shaada profesija buutu piemeerota muusdienu jaunieshiem, tas noteikti nav labaakais veids kaa nopelniit. :hrmmm:

A ja es dzīvoju Rudbāržos, tad man arī ir jāpārzina visa Rīga? :fsckinsad:

Link to comment
Share on other sites

nu davai konkrētāk! Cik stundas mēnesī ir jāstrādā un cik saņem mēnesī (es te tēmēju uz ls/h)

btw, ja es būtu jauns tirliņš, tad es gan negribētu braukt pie stūres kopā ar bariņu urļiku, kas var vienā mirklī izdomāt man iedot pizdi un pavizināties ar manu janu Mercedes.. ;)

beefs

Darba grafiks ir 2 dienas 7:00 sāc strādāt, 2 dienas - 19:00 sāc strādāt un 2 dienas brīvas, vietām arī ir TA (Tehniskā apskate) Pelna cik nopelna + dispičerim pa mašīnu jāsamaksā.

Alga jau galīgi nesūdīga + gadās arī telefonus atrast :D ( tas tā )

Pats fāters nesūdzas par darbu, apmierina :) ( Liepājā! )

Brauc ar jauno Mercedes

Link to comment
Share on other sites

50/50 Ir neskaitāmas profesijas, kurām ir nepieciešama attiecīgā izglītība. Teiksim, kā tu vari būt arhitekts; būvinženieris, restaurātors, grāmatvedis etc, ja tev vienkārši nav to zināšanu. Protams, ir arī pieejams pašmācības ceļš, bet, atdzīsim, ka patīkamāk ir, ja tev mājās ir kkāds izglītības dokuments :)

Link to comment
Share on other sites

nu līdz noteiktiem amatiem papīrs nav obligāti nepieciešams, bet, ja tu tēmē kaut kur augstu, tad gribot negribot papīrs ir liels pluss.

un Juice, kaut kā nospraust sev jau jaunībā tādu darbu kā taksometra vadītājs kaut kā skan mazliet nožēlojami, ambīcijas galīgi nav nekādas?

Link to comment
Share on other sites

Tiko dziivs piemers ka es negribeetu straadaat par taksistu: vakaraa peec Hansa Disko Nakts viens mans draugs kursh kad par daudz iedzer paliek nedaudz agresiivs :muahaha: Un tad puisis peec baliites njem lec ieksha taksii un mauc pie manis uz maaju - suudi saakas tad kad taksists paprasa par dadzhiem kilometriem 10 Ls... Pusis daudz nedomaajot saak chakareet praatu liidz beidzot taksist ar smagi sasitu seju devaas prom nesanjemot ne santiimu :slap:

Takaa domaa vai tev gribaas par taksistu straadaat! Esmu arii dzirdeejis ka chavelas (chigaani) pa velti vizinaas ar takshiem - respektiivi iekaapj aizbrauck kur vajag iedo tev pa seju vai arii vienkaarshi aizmuuk :ermm:

Edited by LAVRx
Link to comment
Share on other sites

un Juice, kaut kā nospraust sev jau jaunībā tādu darbu kā taksometra vadītājs kaut kā skan mazliet nožēlojami, ambīcijas galīgi nav nekādas?

Doma bija tikai tāda , jo normāli var nopelnīti ! Tas pats kas talbraucējs , tikai tam nav tada liela saskare ar cilvēkiem!

Link to comment
Share on other sites

Nu tālbraucēji manuprāt pelna makten vairāk par taksistiem, pietam var arī pasauli apskatīt nedaudz. vienīgā lieta, pašam vajadzētu arī mācēt kauko mašīnai sataisīt, ja pa ceļam noplīst. Un piekrītu tam, ka taksisti var arī normāli atrauties. Janu vien neuzkačā trako būdu un neiemācies dažus čaka norisa paņēmienus.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...