Jump to content
GIGN Forum

Rīgas Sargi


JANKs
 Share

Recommended Posts

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

juu, uz shito ar kaut kad taisiishos. un kaa par briinumu, taisni shodien uzgaaju zhurnaalu, kur bija interveeti tie divi chalji, kas veidoja tos specefektus. normaali pipari, taa peec izskata, tik pat normaali peec izskata bija arii specefekti foto.

Edited by kaamis
Link to comment
Share on other sites

Nu pirmkart jau terejot naudu LV razotam precem, ta nauda atgriezas tava maka, bet tas nav reali pirmkart, kapec teret naudu un uzturet citus.

Realais pirmkart ir tapec, ka tu iestajies tada ka finu fanu klubina vai ari velies izteikt savu supportu par labi paveiktu darbu.

Piemeram - pirms 5 gadiem daudzi izteica savu atbalstu JL, tadejadi ziedojot naudu. Bija ari tadi, kas sadu atbalstu neizteica, bet vienalga balsoja par JL. Un bija tadi, kas atbalstu neizteica, un ari nebalsoja. Sinis velesanas JL naudinas bija mazak un ari mazak balsis dabuja.

lai nu ka.. varam but mierigi, jo LV ir parak slinka tauta, lai kads nestos ar videokameru uz kinoteatri. Tas nozime, ka ta filma tik triz trakeros vel neparadisies. Ir bijusas ari citas filmas, kuras trakeros ir paradijusas tikai pec disku iznaksanas vai paradisanas pa TV.

Beefs

ps. mahmed, tu vel ta varetu drst, ja nekad nebutu bijis uz forumcinema un samaksajis tos FUCKING 3.5LS par kaut kadu dirsa jatu asv filmu, ta vieta, lai ietu noskatities moviju daile par pusi letak! :)

:)

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

nu ja ali nepardod lidz 6/7 bikses, tad kada no tam diena braucu vinam pakal un tad man bij doma noskatīties nevis gaidīt 26 datumu, kad cēsīs rādīs. tākā viena no tām dienām varētu būt un pie biļetēm ap to laiku jau viegli būs tikt - i sure hope so.

Link to comment
Share on other sites

lol. bencik ar savu sarkano komentu vienkārši dauniskumā iebrauca un Beefs tāpat.

Laigan pats jau nopirku biļeti un nākamnedēļ eju skatīties, man tik un tā rēcīgi šitas liekas. Kādus cilvēkus gribu atbalstīt, tos arī atbalstu, wow. Kā vispār kāds drīkstētu kritizēt, to ka samaksāju par ASV filmu, pietam skatos to CocaCola Plaza ( tādējādi vel maksājot somiem ), bet novelku LV filmu. Ja jūs nerausta tas, ka velkat ASV filmas no neta, tad tikpat labi mani nerausta novilkt LV.

Anyway, iešu nākamnedēļ uz filmu, bet attieksme ir vnk roflis.

Link to comment
Share on other sites

Laigan pats jau nopirku biļeti un nākamnedēļ eju skatīties, man tik un tā rēcīgi šitas liekas. Kādus cilvēkus gribu atbalstīt, tos arī atbalstu, wow. Kā vispār kāds drīkstētu kritizēt, to ka samaksāju par ASV filmu, pietam skatos to CocaCola Plaza ( tādējādi vel maksājot somiem ), bet novelku LV filmu. Ja jūs nerausta tas, ka velkat ASV filmas no neta, tad tikpat labi mani nerausta novilkt LV.

Anyway, iešu nākamnedēļ uz filmu, bet attieksme ir vnk roflis.

Nu ko lai saka, it our EMO :slap:lmfao

Link to comment
Share on other sites

Par Latviešu filmu to grūti nosaukt :o kapēc ?

nu labi flmēta tika latvijā, aktieri latviešu, bet viss parējais nav latvijas ražojums, specefekti nāca no krievijas māksliniekiem un skaņa, nepateikšu precīzi no kurienes, bet arī nav latvieši pie skaņas efektiem roku pielikuši.

Filma kā tāda jau laba, tikai arī jau minētie specefekti mazliet ne līdz galam noslīpēti, piemēram brīdī kad letiņi skrien pār tiltu un ložmetēja lodes burtiski gaisā apstājas, iedegas zilās liesmās un izgaist nakts melnumā...

Protams tiem kurus interesē mūsu senču varoņdarbi ir vērts noskatīties, bet pok3moniem nav vērts iet, tāpat viņi ir pārāk stulbi lai saprastu kas tur notiek un par ko īsti iet runa, pok3moniem labāk ieteiktu aiziet uz kkadu residentEVIL (zālē vienmēr pilns ar sīkajiem, jāuzbļauj lai aizveras, tas tāds fakts tiem kas iet uz jauno ResidentEVIL filmu) :o

Edited by Lecter
Link to comment
Share on other sites

Filma sūdīga. Diemžēl.

Un i netaisījos par šo filmu kautko maksāt. Kā jums liekas, no kurienes radās liela daļa no šiem 2.5 miljoniem? Nauda "valstij" nerodas tāpat vien. Tā rodas no nomaksātajiem nodokļiem. ņemot vērā palielo nodokļu slogu Latvijā - es jūtos tiesīgs arī turpmākās 60 latviešu filmas, finansiāli atbalstītas no valsts puses, skatīties par brīvu.

P.S. Par Duboka filmu "Tur kur beidzas jūra" - jā - tur gan mani pārņem vainas apziņa, ka noskatījos pirātisku versiju :superlol::superlol:

Edited by Surr
Link to comment
Share on other sites

Filma bija skatāma un, salīdzinot ar letiņu pēdējiem ražojumiem, laba. Priecēja Skrastiņa profesionālā aktiermāksla. Arī Jaunā Rīgas Teātra aktieri labi iejutās lomā.

Mārtiņa beigu kautiņš ar frici. no comments there...

Nezinu, kas par kašķi viņiem tur bija ar forum cinemas, tomēr šo filmu jau nu tiešam vajadzēja rādīt tur, pirmājā zālē.

Kopumā esmu apmierināts ar filmu.

Filmai 7/10

Aktieriem 8/10

Edited by Glud!naTajs
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...