Jump to content
GIGN Forum

Travian!


vincister
 Share

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

BLin atnaaku no kluba saktos... Pekshni visi izdomajushi man nakts laika atsutiit crop, okey es jonasam prasiiju, atsutiija man 500, veel skam izdoma savus chuubijus atsutiit un veel 300 atsuuta crop, a man tak nav vietas tik daudz cropam, karoch juus pashi vnk resursus zaudejaat, jo man viss crop ir piebazts tagad :) Bet nu tas taa :D

Link to comment
Share on other sites

Vakar naacaas aizsuutiit armiju ljoti taalaa pastaigaa.. Ilgi domaaju kur suutiit, tad izdomaaju ka jaasuuta pie muusu labaa drauga Patriota(27h turpceljsh) tikko sagaidiju uzbrukumu, neteikshu ka slikts, bet laikam vaidzeeja vairaak chubrikus suutiit... zemaak screens...

post-210-1195990966_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

ROFL saneemu reciigu veestuli no sava kaiminja. Es vinjam aizsuutiiju savus 10 riderus un vins vinus sagustija... TAd dzeks man atsuta draudu vestuli...

First time you raid me ... cover cost of my traps

200 300 100 200 at full price and 500 of each resource. Much cheaper than the 3500 4500 2300 600 if you delete them. Fair? or fight? If you think this is fair don't pay all at once ...would violate rules.

MUhaahahahaha es esmu taa paarmiizis jeegu :D LAi naak kas grib pie maniim, kaut kaads dzeks bez alianses megina mani iebaidit :superlol:

Un tagad galvenais jautajums ..... Vienigais veidz, kaa vins varetu aptiriit manus troopus ir palaist vinus valaa, un uzbrukt manam ciematam ? VIns tak nevar neko ar viniem izdariit sava pilsetaa ? I hope not...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...