Jump to content
GIGN Forum

Travian!


vincister
 Share

Recommended Posts

Piemaanot kulturas veestures ucheni tiku informaatikas kabinetaa rakstiit suudu par dadaismsu, protams, iegaaju arii travianaa, kur man paveersaas diezgan beediigs skats :( Ir nosisti mani 10 paladini un 11 swingeri :waaahhhh: nosperi kaut kaadi smirdiigi resursi.. kas pilniibaa nav vaidziigi <_< vislielaakaa beeda ir par tiem paladiniem...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nav jau tik traki kaa saakumaa domaaju, jo jau 3 uz uztaisiiti un domaajams vakaraa buushu dabuujis atpakalj savus 10 palus :thumbsup: galvanais ir kaartiigi zagt, cik runaaju ar kaiminju vinjs padirsa ap 30 chuubijiem no taa pasha dzheka

Link to comment
Share on other sites

izskaties ka man ir paveicies, pagaidam buveju resursus un drizuma bus cerams gatavi imperiaali, un neviens man neuzbruuk . man blakus ir leitis, kursh jau ir diezgan kruts, kura armija ir 30 paladini un 90 cluberi, bet bonuss taads ka esmu shaa sitreris un shis mans, taa kaa attistiiba iet normali uz prieshku un par defu pagaidaam nav diez ko jaiespringst, jo kaiminsh tur visiem apkart gandriz visiem uzbruk

Link to comment
Share on other sites

esat lasījuši lordu klana aprakstu? nesūdzaties viņiem, ka kāds jums uzbrūk, tur rakstīts, ka napus nepieņems, ka tiem, kas sūdzēsies par daudziem uzbrukumiem uzbruks vēl vairāk, utt. labāk vnk neko neteikt viņiem :P

Link to comment
Share on other sites

kuram? :P

nu ok, spārkijs ir atpakaļ, kercha accountu pieskatu es(nezinu kurš viņš palicis). Tikai hero paliek ar dzeltenu punktu, kur jams ir?

P.S. ir embassy uzbūvēts uz jau 10lvl

gaidu SirWhat un SPARTA!

EDĪTE: jā arī tos kas cranny, bet cranny lielumu nevar zināt

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...