Jump to content
GIGN Forum

Vēsturiskās Filmas!


PliKaiS
 Share

Recommended Posts

Man vajag daudz un dažādu vēsturisko filmu, ja kāds kādas labas zin , tad ,lūdzu, sakat! ;)

Visi salīdzinoši populārie Lord of the rings, eragoni, nederēs ;)

Vislabāk būtu tieši par ķīniešu un tā pasaules galu kultūrām! :)

Paldies ^_^

Link to comment
Share on other sites

man ir smagi zheel par to, ka videejs GIGN foruma apmekleetaajs ir absoluuts kino analfabeets. smagi ap sirdi palika, lasot tos 'ieteikumus'.

plikais, ja tev vel palidziba nepieciesama, tad visertak butu imdb peec tagiem meklet asian+historical, tml.

Link to comment
Share on other sites

Ārkārtīgi laba, vēsturiska, patiesa drāma BloodSport. Kā vēsta filmas ievadtitri, citēju "Based on the real story of the Great White Dragon" - the true story of an American ninja.

Filma ir par pasaules spēcīgāko cīnītāju cīņu uz nāvi par lielo Balvu. Protams, kā jau mēs zinām no vēstures grāmatām, amerikāņu kikbokseri, austrumu cīņu speciālisti un Krievijas džudisti parasti vienmēr cīnījās uz nāvi tieši Tibetā. Arī šīs filmas notikumi risinājās šajā Austrumu azartspēļu un cīņas sporta mazajā las Vegasā. Un protams, galvenajā lomā lieliskais Žans Klods van Damme ar savu nepārspējamo aktierspēli.

http://www.imdb.com/title/tt0092675/plotsummary

Edited by Surr
Link to comment
Share on other sites

Pirates of caribbean kaut gan shii ir vairaak piedziivojumu un fantastikas filma, bet viduslaiku kultuuru tur nedaudz var redzet.

Bet varu saderet ka ir redzeeta.

Patriot - vairaak viduslaiku

13th warrior.

vel jau dafiga filmas ir par pirmo un otro pasaules karu, bet tie laiki vairs neskaitaas nedz senie laiki nedz vidus laiki.

dorshi vien zinu vel kaadu tikai iznakusi no praata.

kad atcereshos centiishos ielikt.

P.S. shis topiks arii man var buut noderiigs :)

pasham patiik veesturiskas filmas.

P.P.S. Xena: Warrior Princess - shii arii vairaak fantastikas.

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

diem zeel bet tie ir viduslaiki :/ maacies veesturi un mazaak muldi.

tas ka tur ir ierochi tas nenoziimee ka tie vairs nav viduslaiki.

ja jau jaunie laiki der tad znachit visas kara filmas arii der.

Perlharbora man visvairaak patiik no taam.

Hitler :The Rise Of Evil

un vel ir labas tikai esmua aizmirsis

Link to comment
Share on other sites

Īstenībā tu varētu pievērt savu mūli, ja nezini, kas par vēstures periodu ir 18.gs. vidus - beigas. Neatceros īsti kad tie viduslaiki tur sākās, bet beidzās viņi kaut kad ap 15.gs. Un tad sākās jaunie laiki. Tā lūk ;)

Link to comment
Share on other sites

Mela Gibsona filma - Braveheart (Drošsirdis). Filma ir par skotu pirmo neatkarības karu pret angļiem 13. gs. beigās. Ja tev šo filmu nevajag, anyway iesaku noskatīties, jo tā ir viena fucking great movie :thumbsup:

Edīte: Par šķībacainajiem ir "Lidojošo dunču nams". Filma jau nu debīla (nepatīk man par Āziju un saturs arī k-kāds šizīgs), bet šo to par kultūru jau varēja uzzināt.

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...