Jump to content
GIGN Forum

Kā Uzlabot Cs Skilu?


noname
 Share

Recommended Posts

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Regulāri paspēlē csdm serveros. Ja gribi spēlēt agresīvi, tad mēģini nekrisīt, bet ja tomēr gribi mega agresīvi spēlēt, tad paņem glock un meties pakaļ saviem upuriem! Tas būs gan mega agresīvi, gan kruta (ja kādu nošausi), jo tu apšauj kādu kam ir awp, ak47, m4. Galvenais mācies nekrisīt un regulāri paspēlē csdm serveros, lai uzlabotu aimu.

Link to comment
Share on other sites

ja nav nvidia graviska akrte, tad nav ari nvidia kontrolpanelja.. DOH!

un necakare video settingus! Visam tapat ir jaiet labi un skilu tas tocna nepalielinas!

FPS megina uzkrutit tikai tie, kas vispar nejedz spelet un tad vini tic, ka tas viniem palidz! Esmu bombijis cs ar 15fps bedu nezinadams! :D

Klausies - te bus pamaciba, ka klut par pro

1) nokaca citus un paspele kada cita botu serveri ar citiem kadu laiku. Ta tu iemacisies pareizas strategijas un iemacisies mapes

2) tad sac spelet aim mapus. Nejau ar awp. Ar awp skilled dzeki nespele! Lieto tikai 4-3 vai 3-2 ierocus! Paspelesi aim kartes un pec paris dienam jau busu ieverojami uzlabojis savu aim un skillu.

3) tad iemacies bunny hopu. tobish skrien slipi ar bultianm uz priekshu un saniem un tad viena mirkli palecies, griez peli un turi tikai pa kreisi. Sanaks stiligs leciens un tu jau izskatisies pec skilled speletaja!

4) tad nac spelet gigna un macies, ka citi skilled dzeki spele!

Beefs

p.s. 4 ir svarigi, jo ja spelesi botu serveros, varesi daudz saut, a gigna sakuma bus jasez mala. nav interesanti! ;)

Link to comment
Share on other sites

un necakare video settingus! Visam tapat ir jaiet labi un skilu tas tocna nepalielinas!

FPS megina uzkrutit tikai tie, kas vispar nejedz spelet un tad vini tic, ka tas viniem palidz! Esmu bombijis cs ar 15fps bedu nezinadams! :D

Klausies - te bus pamaciba, ka klut par pro

1) nokaca citus un paspele kada cita botu serveri ar citiem kadu laiku. Ta tu iemacisies pareizas strategijas un iemacisies mapes

2) tad sac spelet aim mapus. Nejau ar awp. Ar awp skilled dzeki nespele! Lieto tikai 4-3 vai 3-2 ierocus! Paspelesi aim kartes un pec paris dienam jau busu ieverojami uzlabojis savu aim un skillu.

3) tad iemacies bunny hopu. tobish skrien slipi ar bultianm uz priekshu un saniem un tad viena mirkli palecies, griez peli un turi tikai pa kreisi. Sanaks stiligs leciens un tu jau izskatisies pec skilled speletaja!

4) tad nac spelet gigna un macies, ka citi skilled dzeki spele!

Beefs

p.s. 4 ir svarigi, jo ja spelesi botu serveros, varesi daudz saut, a gigna sakuma bus jasez mala. nav interesanti! ;)

Diivainaka pamaciiba kuru es esu redzejis. XD

Link to comment
Share on other sites

100% Pierādīta teorija (uz mani)

Uzvelc kājās vilnas zeķes, paņem čajiņu, iekārtojies ērti un skills būs labāks nekā iepriekš. :khehehe:

Protams, trennējies aim mapēs, spēlē pēc skaņas un radara, mēģini paredzēt pretinieku, un galvenais - domā par CS. Iedomājies ka tu esi tā čuvaka ar ak47 vai usp vietā, ja spēlējot domāsi par kautko citu (skolu,darbu, par tavu uberseksiigo draudzeni) nekas nēsanāks.

Kā arī spēlē mix'os , dēļ tiem pat mans nūba skills uzlabojās :)

Link to comment
Share on other sites

iesaku paspēlēt aim serveros. Tādos, kur var nošaut tikai galvā. Tas labi aimu uztrenē. Nenervozē un nepsiho, domā ar galvu. Mēģini paredzēt pretinieku taktiku, kustību. Spēlē izdevīgi t.i. , ja piemēram tev pretī nāk bars, bet viņi paši nezina, ka tu tur esi, tad paslēpies aiz kāda stūrīša un nešauj pašu pirmo, kas pagadās, ja nu vienīgi, ja viņš tevi ierauga, bet tā pagaidi, kad viņi tev paskrien garām un tad no muguras atšauj :thumbsup: Seko līdzi radaram.

p.s. Man ir viens superweapons. Kad es spēlējot cs pa laikam iedzeru koka kolu, tad fragi ir uz pusi vairāk :khehehe:

Link to comment
Share on other sites

EDITS: Nopērc arī labi pelu, kas negļučitu!

Man piemeram nav nozimes vai laba pele nu kr4 es speleju 10latu vertu peli un speleju labi.

Vel sodien nopirku jaunu peli kura maksaja 10ls

Ausim gan ir atskiriba bet agrak speleju ar 5 latu vertam ausim un speleju ka lapsa XD

Tagad ausis pa 15ls :) tiri normalas.

Domaju ka skill`am tomer jabut noramalj pelej un ari ausim bet pasham ir jajiemacas spelet uz skanu tas ir viss notal, man draugs spele uz sensitve 10~ ta ari normali nav iemacijies spelet, ka es saku spelet ar 3.5 ta ari joptojam speleju, jo tu pats kontrole savu cilveku ar kuru tu staiga izjuti vinu.

P.S jabut ari mozg`am ar pratu spelet izdomas pilnam jabut.

P.S.S agrak pirms katra cw`e pipeju ka tagad nepipeju iet pat labak. :)

Edited by novijas
Link to comment
Share on other sites

Man pele ir pa 5ls ( <_< ) un ausis pa 12ls.

oj, pasham ari letas, tagad bots juties, kr4 vecais nem galvu uz pleciem un spele.

ganjau pieshausie

P.S velviens padoms, paspele taka atkarigs kadu 1menesi un tad spele vismas domajot kadu 1-4h diena un ta katru dienu bus diezgan labs skill`s.

Bet tas ir tikai manas domas.

P.S.S bet jabut ari pieredzej cs`a pats speleju no half-life conter-strike 1.5 un tad gaja source ar botiem un tikai tad bija counter-strike 1.6

Edited by novijas
Link to comment
Share on other sites

man ir austinjas+mic pa 99 sant. un es dzirdu labak par VISIEM (muahaha) (protams neskaitot CS pavelnieku macho)

ar tādām austiņām nevarēsi dzirdēt de_dust2 no terora bāzes, kā ct iepērkās! :(

un par to skillu - kā jau vienmēr - 90% treniņšs, 10% talants. ja nav ne viens, ne otrs, tad aizmirsti.

Link to comment
Share on other sites

Paspēlē csdm serveros , pamācies rušot. Vispār es spēlēju tikkai un vienīgi prieka pēc un kad nav ko darīt, man ir pilnīgi poxuij kā es spēlēju , protams gribās vairākus paraut, bet nu kā sānāk tā sanāk!

Iesaku cs`u izmantot kā liekā laikā nosišanu ( tad kad sēdi mājas un nav ko citu dārīt kā vākt istabu, vai skatīties TV) , nevis kkāda bezjēdzīga skilla kačāšanu! :thumbsup: (" with this ,I mean go fuck girls!")

Vot, šitais bija dikti uzjautrinoši. Atceros, ka vēl diezgan nesen tev ļ0000000ti patika visus par botiem saukāt ;[ diži. Varētu pat tavu pm publicēt, bet man bail, ka dabūšu kādu vārnu par tādu lamāšanos.

Par tēmu varu sacīt klāt to, ka noderēs arī tas, ja skatīsies professionālu spēlētāju demo. Ieej tik iekš baltgeimiem un novelc. Zināsi, kur gaidīt, kur šaut, kur labāk slēpties n' stuff.

Pats spēlēju ar lētu peli un lētām ausīm un fps nekad nav bijis 100. Nesūdzos. Esmu pieradis. Dažreiz pat iet tā tīri neko... ;]

Novijas, vispār jau katram būtu jāmāk atrast sev piemērotāko sens - tādu pie kura pašam ērti. Nevis tā, ka - "es spēlēju ar sens 3 un esmu pr0, bet draugs ar 10 un ir b0ts!!!" visnotaļ stilīgi.

Edited by babaac
Link to comment
Share on other sites

hm..ko es varu ieteikt .. meerkji vienmeer turi augstaak par horizontu,kaadus milimetrus 10mit ;) un reakciju patreneejot viss aizies pats no sevis, nestreso ja izskrien bars :D

mani maacija - centies sniegt speelei visu ko esi apguvis ar prieku :)

Link to comment
Share on other sites

viss nāk ar gadiem dēls.sāksi spēlēt arvien labāk un labāk,atkodīsi kā vieglāk nošaut un tml.piemēram es cs jau 4 gadus spēlēju,neviens mani nav mācījis,pats esmu sapratis kas jādara,un tikai tā arī iemācīsies,jo negribēsi lai tev kāds onka lūr visu laiku pār plecu un stāsta kas tev jādara.ko es varu ieteikt?sāc spēlēt csdm,ilgi un dikti lai pirkstiņi sāk sāpēt,kad apmēram kādas 100 stundas būsi nospēlējis sāc spēlēt kādā botu serverī-mācies taktiku un uz skaņu spēlēt,kad tur kādas 100 stundas būs,tad jau vari kādā profesionālākā serverī sākt spēlēt.un skill jau tev būs.protams laiks paiet,bet nekas nenāk uzreiz

Link to comment
Share on other sites

Piekriitu l33t ja gribi tad tikai varesi kaut ko iemaciities, es cs speleeju kops taa paradishanas dienas, un mans skilss :D nu ir jau kaut kaads bots neesmu, bet nekad neesmu gajis uz skillu man cs ir FUN, un tapeec arii nekad neredzeesi mani starp lielajaam papam. Es to vnk negribu. Luk ja tev buus cs taads pats funs kaa man, skillu kachaasi ilgi :fsckinsad:

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...