Jump to content
GIGN Forum

Prikolīga Spēlīte


vincister
 Share

Recommended Posts

  • Replies 812
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Paldies, Techa! ;)

Nu ar pašreizējo situāciju man tā īpaši spēlēt nemaz negribās, bet nu ja es no viņiem atkautos, tad būtu savādāk. Un tomēr man šķiet, ka no viņiem atkauties būs ļoti grūti... Vakar vispār man kādas 5 reizes ar katapultām atnāca, 3 reizes granary iznīcināja un divus croplandus lvl9...

Link to comment
Share on other sites

;)

aizsūtīju PM. neatbild. es nevaru būt 24/7 online (un nē sitteris man neder, tā jau s4 aktivitāte ir par mazu), lai mētātu armiju tieši pirms man uzbrūk. lai arī mazliet, tomēr resus viņš paņem, jo man ir 1 cranny (un visi lauciņi jau ir aizpildīti ar citām būvēm).

Link to comment
Share on other sites

nē. ja šitā huiņa turpināsies ar BGS, tad vispār nahrenizēšos no traviana. ja man kaut kas sāk krist uz nerviem tad arī jātiek no tā vaļā un miers. arī tad, ja uz paba kāds sāk smagi spawnreipot - eju nafig ārā vai uz citu serveri. spēlei ir jāsniedz kaut nedaudz pozitīvu emociju :)

Link to comment
Share on other sites

:D NEzinu mums tur iznemot paris neveiksminiekus iet jautri :)

sāku ar teitoņiem, lai gan man piemērotāki ir romieši. tajā naktī, kad man beidzās protection, biju off no neta un man protams aiznesa pusi no tik vajadzīgajiem resursiem. blakus viens no legion cinčiem uzbūvēja ciematu un tas viņam jau bija otrais, protams visu laiku nāca virsū, man zb un es izdzēsos.

urbandead manuprāt daudz labāka laika nosišana. vai hattriks.

Link to comment
Share on other sites

urbandead manuprāt daudz labāka laika nosišana. vai hattriks.

Tu vnk padodies pie pirmajam grutiibaam :) Ja katru reizi kad kaut kas nesanaak vai nepadodas padosies... registrejies un kapataa talkaaa. Ja nezini, mees tagad esam speeks s6 serverii ar kuru rekinaas !

Link to comment
Share on other sites

Clay Pit level 14

Clay is produced here. By increasing its level you increase its clay production.

Current Production: 794 per hour

Production at level 15: 1000 per hour

Costs for upgrading to level 15:

wood104985 | clay52490 | iron 104985 |crop 65615 | 2 | 55:08:20H

Extend warehouse first (man warehouse ir 20lvl :D )

un ari main building ir 20lvl :D bet tapat 55h celjaas :D

Link to comment
Share on other sites

ehz, jādzēš ārā acc..

apnicis jau mans mīļais kaimiņš no THE DOOM :zhaav:

snealygnome 20.12.07

no subject 01:28:18

sorry about all the losses. i'm just trying to level up my hero, nothing personal. if you want, you can send settlers to my village to store, and i'll feed them. i will kill your troops if you build them, so i can get more experience, but i don't want to kill your settlers. if i can get you to found a second village, i can kill troops in both!!

have a nice day,

Snealy

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...