Jump to content
GIGN Forum

Bla Rit Uz Skolu :@


Firefox2007
 Share

Recommended Posts

  • Replies 93
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Uztraucies :superlol:

Ehh...no vienas puses ienīstu skolu ( ķīmija, fizika,lieteratūra) - Bet no otras puses...vajag skolu - jāmācās ir, kaut arī...šitā es jau entos gadus domāju - jā - sāksies skola - sākšu mācīties - nifiga :D - sākās skola un gurķi laižu :D ( cerams ka ne šogad :P - jo nākamais gads viens no svarīgākajiem gadiem :P ) ...ikk...anyway - Labāk pa darbu jau nu noteikti ka tā skola ir :blablabla:

Link to comment
Share on other sites

:superlol:

Ehh...no vienas puses ienīstu skolu ( ķīmija, fizika,lieteratūra) - Bet no otras puses...vajag skolu - jāmācās ir, kaut arī...šitā es jau entos gadus domāju - jā - sāksies skola - sākšu mācīties - nifiga :D - sākās skola un gurķi laižu :D ( cerams ka ne šogad :P - jo nākamais gads viens no svarīgākajiem gadiem :P ) ...ikk...anyway - Labāk pa darbu jau nu noteikti ka tā skola ir :blablabla:

man vnk TIESI TAS PATS. :( bet nu ko tur. gan jau labi macishos. sagatavojies visai neesmu :)

Link to comment
Share on other sites

Tas ka uz skolu jaiet ir debiili no vienas puses ka agri jacelas un jadelde bikses uz skolas sola !!! boring bet no otras puses satik klasesbiedrus sataisit visadus "SUUDUS" !!! pagajushais gads bija man jautrs ceru ka shis ari

Link to comment
Share on other sites

Pff ti.

Tādi ņūpi jūs te lielākā daļa. Man gan reāli gribas iet uz skolu, jau pusotru nedēļu gaidu rītdienu. Skolā vienmēr ir jautri un var visādas hujnas taisīt.

Protams, jā, kaut kā nevelk jau uz tām Latviešu valodas un Literatūras stundām tik ļoti, bet nu tik un tā to vajadzēs vēlāk. :)

<3 schoolz! :) :)

Link to comment
Share on other sites

šogad 10 klase. labi, ka lielu daļu no jaunajiem klasesbiedriem pazīstu. tizlākais, ka rīt jau sākas mācības. pie tam 2 matemātikas jau. kad ieraudzīju, domāju ka atstiepšu kātus. pati stunda nemaz tik traka nav (pie tāfeles mani gandrīz nemaz nesauc, atzīmes + - labas), bet fakts kā tāds, ka jāsāk jau mācities mtene un skolotāja nav no tām mierīgajām.

P.S

viens te priecājās, ka fizika un ķīmija nākušas klāt. līdz 9 klasei vismaz man mācīja ķīmijas teoriju. reti kurma tā iet pie sirds (neiet runa par saprašanu, bet patikšamu). šogad cik zinu, man jau būs arī kaukādi praktiskie darbi - lūk tas jau ir interesanti.

Edited by magicalx
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...