Jump to content
GIGN Forum

Gign Baļļuka Dalībnieki


macho
 Share

Recommended Posts

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kads piekabina man fak myb, jo redz izradas ka liepaja ir mirusi un ka worms teica, te nav elektribas lai kads ielistu foruma vai augiem.lv lai izlasitu spamu

parcik nav lidz shim neviens kompanjons atbildejis uz spamu apsveru kempot baze..

Link to comment
Share on other sites

Da ble vispar kads uz to tusu brauks?!?!??!

Cikos un no kurienes ir Ridzinieku galvena pulcesanas un izbrauksana? Gribetu pie kada piemest alus kastes, kas visiem jasauc (vai perkam bauska?) un kaut kadas drebees! Butu forsi visiem braukt kopa un prikoliities!

Kuri brauc ar masiinaam? Kas vispar brauc? Moska kada sexiiga chiksa grib braukt ar moci?!?! :khehehe:

Beefy

Link to comment
Share on other sites

duraks. sen vajadzēja pieteikties mašīnā. Visi savā starpā sarunājas kur un kā brauks, tu te kā muļķis bļausties.

ja agrāk man baigi interesēja lai tur visādi cilvēki brauktu, tad tagad ar visu šito topiku aizdiršanu jūs man visi esat apnikuši un man ir galīgi vienalga kas brauc. Gignmobīlis ir nokomplektēts un tas arī viss.

Link to comment
Share on other sites

ja agrāk man baigi interesēja lai tur visādi cilvēki brauktu, tad tagad ar visu šito topiku aizdiršanu jūs man visi esat apnikuši un man ir galīgi vienalga kas brauc. Gignmobīlis ir nokomplektēts un tas arī viss.

No kurienes jus izbrauksiet? Nebus vieta masina paris somam? Moska braucam kopa (nu tipa masinu karavana)? Kopa jautrak!

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...