Jump to content
GIGN Forum

Atkarība


`MaX`
 Share

Recommended Posts

amerikaanji taa domaa tad nav par ko uztraukties....

How many Eiffel towers are in Paris?

I say about ten!

What religion are buddhist monks?

eeem, Muslim...

:superlol::superlol::rolleyes:

Edited by slc
Link to comment
Share on other sites

Esmu pārliecināts, ka latviešu stulbums procentuāli īpaši neatpaliktu no amerikāņu.

Nē, tas nav safabricēts (wtf?) video, bet gan sakompilētas visidiotiskākās atbildes/reakcija uz intervētāja jautājumiem/rīcību. Amerikāņi pilnīgi noteikti ir viena no visaprobežotākajām nācijām pasaulē, protams, ka intelektuālais potenciāls baltādainajiem cilvēkiem praktiski neatšķiras ne Latvijā, ne ASV, ne Albanijā, tas gan ir pilnīgi cits jautājums.

Link to comment
Share on other sites

Agrāk tiešām biju atkarīgs no datorspēlēm, tas izpaudās tā kā bieži "slimoju", lai paliktu mājās un varētu uzgeimot, bet nu jau sen kā tas laiks cauri, takā tomēr uzskatu, ka datorspēles var būt kā atkarība..

Link to comment
Share on other sites

Nav nekaads briinums, ka valstii, kur ir 100x vairaak iedziivotaaju kaa pie mums, ir 100x vairaak daunju.

Visaam tautaam ir savs procents daunju. Muuseejos vienkaarshi neintervee un internetaa neliek.

P.S. Varbut ir verts mums visiem palikt par daunjiem, lai kljutu par ekonomiski visattistitako valsti pasaule? :khehehe:

Link to comment
Share on other sites

Esmu priecīgs, ka man ir garām "cs ēra". Līdzīgi, kā ali - bastoju skolu u.t.t! Pēc savas pieredzes droši varu apgalvot, ka CS var ievest atkarībā, protams ne visus, bet mani ieveda! Bez aktīvas cs spēlēšanas uzreiz liekas, ka tās 24h ir daudz garākas, nekā spēlējot pubā all-day long! :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...