Jump to content
GIGN Forum

Kaa Ar Maaciibu Gada Beigaam?


Jurko
 Share

Kaa ar maaciibu gada beigaam?  

51 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 93
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bla skatos te visi zubrilas....

man videja k-kur ~6.3...

nekas ipash... smiliez.de_2477.gif

ar to jau nebuutu jaalielas.....

un ja cilvekam ir videja 8~9 , tad tas nenozime uzreiz , ka vins ir zubris.....

man pasam videja bus 7~7,5 maybe

Link to comment
Share on other sites

bla skatos te visi zubrilas....

man videja k-kur ~6.3...

nekas ipash... smiliez.de_2477.gif

ar to jau nebuutu jaalielas.....

un ja cilvekam ir videja 8~9 , tad tas nenozime uzreiz , ka vins ir zubris.....

man pasam videja bus 7~7,5 maybe

sore,nebija domats zubrilas.... bet macaas smiliez.de_2477.gif

Edited by kill_me
Link to comment
Share on other sites

Gan jau nedabuushu geograafijaa na ... es ceru ... veel pie exshiem netikshu... mlje sad.gif

Man klasesbiedram lieciibaa buus binaarais koda, kaa jau katru gadu, videejaa ~9,6 parasti, gan jau ka shogad taapat...

Link to comment
Share on other sites

kill_me, tici man, es maacos mazaak par tevi, lai arii cik tu maaciitos, ja tu to vispaar dari. piemeeram - pedejos 2,5 meneshos esmu izpildijis 1 majasdarbu. ar to nelepojos kaa savu sasniegumu, bet kaa skolas maaciibu sisteemu, kas ir pietiekoshi unikaali stiliiga cool2.gif, lai kautkas taads vispaar buutu iespeejams.

no otras puses - tagad tuuliit skola beigsies, un saak nedaudz piekasiities par paraadiem, which means, ka man uz pirmdienu ir neralais shitloads of homework jaauztaisa.. vardusakot svetdienas vakars bus nedaudz noslogots pirmoreiz kopsh pavasara dry.gif

RV1G pwnz, IB r0xz

Link to comment
Share on other sites

nee kexi.. ziniet kas rullee ? Guntars K. ... hmm vinja lieciiba.. kaa jau drmzis teica binaarais kods.. : 10 10 10 10 10 10 10.. 8 krievenee.. 9 anatomijaa.. 9 sportaa.. tapee tikaj ~9.7 videejaa.. biggrin.gif

un vish NAAAAAV zubris.. normaals gex.. tikaj gudrs :_)

Link to comment
Share on other sites

un vish NAAAAAV zubris.. normaals gex.. tikaj gudrs :_)

domaaju ka jums arii ar smadzeneem viss ir kaartiibaa, un ja juus neslinkotu tad gan jau jums arii buutu labas lieciibas unsure.gif

man itkaa viss kaartiibaa.. tikai veel nezinu vai uchuks vaacenee liks atziimi vai nee beet man pagaajushajaa kontrikjii bija 3 cool2.gif nu bet veel jau taalu liidz maaciiba gada beigaam vieniigais jaapacenshaas lai biologjijas gjeograafijas un veestures 4nieku vietaa izaugtu 3nieks wink.gif

gl rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

Gan jau nedabuushu geograafijaa na ... es ceru ... veel pie exshiem netikshu... mlje sad.gif

Man klasesbiedram lieciibaa buus binaarais koda, kaa jau katru gadu, videejaa ~9,6 parasti, gan jau ka shogad taapat...

binaarais koda Nezinu gan, kaa var binaarajaa kodaa buut cipari 9 un 6 bleh.gifnew_silly.gif

Link to comment
Share on other sites

hehe.. muusu forshaa gjeograafijas ucheniite iepriekshee'jaa'jaa stundaa brashi n/v lika.. dreamlis gaaja shodien divus no vinjiem labot.. biggrin.gif

un jaaaa... jurko.. es vienaa burtaa nolaameeju.. un jaaaa.. jurko.. VISAS atziimes vinjam nav binaarajaa.. tikai kaadas 12.. un es domaaju tad vareetu taa tejkt..

smile.gif

Edited by FreeLancer
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...