Jump to content
GIGN Forum

Windiitis


Traffic
 Share

Recommended Posts

Divi varianti, ko vari izvēlēties būtojot windows setupu.

1) Repair Windows izēloties šo variantu, windows tiks pārinstalēts, bet visi faili paliks datora. Iespējams neies dažas programmas kā office vai tml., bet tos tak var pārinstalēt. Es pēdējo reizi, kad taisīju repair, varēju palaist jau esošo office 2003 bez problēmām, tikai vajadzēja atkārtot aktivizāciju.

2) Neizvēloties pirmo variantu, setups noformatēs cieto disku, kā rezultātā Tu zaudēsi visus datus. Fiziski jau viņi atradīsies uz cietā diska, kas būs pieejami, izmantojot speciālas programmas kā file recovery or smtn., bet tas ir cits stāsts.

Izvēle paliek Tavās rokās. Ja Tev ir kas svarīgs (dokumenti, bildes), sarkasti visu diskos vai arī izvēlies 1. variantu.

Link to comment
Share on other sites

ok plds ;) Taatad 2. variants.

Vel jautajums - ja es ierakstishu diska win xp iso formata, tad tad, kad es ielikshu disku, cd lasitajs to vares nolasit? Kr4 jautajums vai cd lasitajs var nolasit .iso disku.

Link to comment
Share on other sites

iso ir arhīvs ar diska saturu, tev jāraksta iso saturs, nevis iso

jo tajā iso arī ir informācija par to ka būtojams disks etc.

visādiem nero un roxio ir iespēja rakstīt. (tipa CD copy un par source izvēlas ISO failu)

Link to comment
Share on other sites

nē, nē, nē.

Ja lieto nero, tad meklē iespēju "Burn Image" un izvēlies rakstāmo *.iso, *.nrg vai citu failu. (Tavā gadījumā *.iso)

Pameklēšu kādu nero screenshotu, pateikšu precīzāk.

EDIT: Recorder -> Burn Image

vai arī

Extras -> Burn Image

un šeit ir screenshoti kā to izdarīt windozē, izmantojot integrētās diska rakstīšanas iespējas.

Edited by n0r3k
Link to comment
Share on other sites

xmm man ir nero startsmart, bet varu parslegties ari uz nero express 6. Vislaik lietoju nero StartSmart.

par linku - vai nu es tur kko jaucu, vai arii man tur skiet, ka ir teikts savadak, neka jus man sakat.

EDIT: paga es kko uzgaju par recorder un tur ari ir burn image

EDIT2: bla atkal ar to neri pi**anaas. Instaleju tildi, kas sver 681mb a vins saka, ka nepietiek vietas, kaut gan diska ietilpiba ir 700mb. Vel ar overburn rakstiiju.

EDIT3 Divos diskos jau nieierakstijaas. Kjipa parada, ka cd ietilpiba ir 703mb, iso fails ir 690mb liels un parada, ka nepietiek vietas. Viens disks metams misenee(kopa divi), bet viens nez kaa peec errore vel palika dziivs. Tur varetu but ari cd vaina? Jo cik atceros, tad agrak ar diskiem, ko pardeva vieteja veikalinja shadu problemu nebija.

EDIT4: bla laikam tie diski ir hujovigi, jo tagad meritajs pat lidz dzeltenajai stripai nebija aizgajis un jau failed.

Edited by Traffic
Link to comment
Share on other sites

es nez tas kaut kaads gljuks, reaali man arii taa biezhi gadaas! nopeerc professional cd-r(900mb laikam) un tad ies! bet reaali atceros gadiijumu, ka man izmeta erroru, ka nav vietas, bet disku ierakstiija! eeem kad tev raadaas failed? kad saac rakstiit vai pie beigaam?

Link to comment
Share on other sites

kr4 vaina bija tajos tizlajos OZ diskos(sarkani).

Es te palasiiju pa to laiku users manuaali, un tur kur bija piemineeti draiveri, tur bija teikts, ka tad man jaievieto disks, kas naca lidzi ar matesplati, pec atteliem tur ir realtek, intel chipset un vel visadi draiveri, bet man taa diska nav. Kas man jadara? Jakacha visi tie draiveri tagad pasham, vai es arii bez vinjiem vareshu iztikt? Kr4 nosaukshu kas tur ir -

  • Intel chipset software installation utility
  • USB patch for WinXP
  • Intel 82562/82562EX/82562OEM LAN Driver
  • RealTek AC97 Codec Driver
  • Intel USB 2.0 Driver

EDITS: Ermm vel jautajums - vai cdkeys ka4ats no dc++ derees? Taja diska nenaca lidzi.

Edited by Traffic
Link to comment
Share on other sites

:)

cd keyi man ir pilna a4 lapa, tikai nezinu, vai man pietiks pacietiibas tos visus sarakstiit. :)

varu Tev piedāvāt vienu cd-key, kuru lietoju jau pāris gadu un vēl microsofts viņu nav atzinis par pirātisku.

iespējams nopirkts kaut kāds keys pamatīgai firmai. man visi updeiti nāk un viss strādā. tikai jāseko līdz updeitiem un nedrīkst instalēt windows genuine, savādāk būs žopa.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...