Jump to content
GIGN Forum

Eksāmeni


r&r
 Share

Recommended Posts

nu, vot, rītdien ir divpadsmitajiem eksāmens matemātikā, atceroties pagājušā gada jezgu ap to un noplūdušajām atbildēm, tagad tā tīri intereses pēc, ir atbildes jau kāds saņēmis? :)

nepārprotiet, man tās atbildes tāpat nevajag un arī nevajadzēs, bet vienkārši interesē, vai jau ir noplūdīte un variantiņi apkārt neceļo, un vai nebūs gaidami kārtējie skandāli (atceramies pagājušogadu, kur mūsu pašu EDD`s itin labi guva sev publicity, sūrojoties par eksāmenu noplūdi)

Link to comment
Share on other sites

:)

nepārprotiet, man tās atbildes tāpat nevajag un arī nevajadzēs, bet vienkārši interesē, vai jau ir noplūdīte un variantiņi apkārt neceļo, un vai nebūs gaidami kārtējie skandāli (atceramies pagājušogadu, kur mūsu pašu EDD`s itin labi guva sev publicity, sūrojoties par eksāmenu noplūdi)

pagājušogad atbildes varēja dabūt ne ātrāk, kā eksāmena priekšvakarā (vismaz paziņa ātrāk nedabūja (EDD vari neprasīt kā viņu sauc - nezinu :D draugs par to stāstīja)). par atbildēm šogad neesmu vēl neko dzirdējis, lai gan neesmu arī interesējies. vienīgi lasīju, ka šogad stingrāk uzraudzīs ekšu piegādi & glabāšanu skolās, bet to jau saka katru gadu.

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

nu lol, it kaa es te kaadu baigi mekleeju. un kas attiecas par pagajusho gadu, tapat jau reali zinui entos desmitus cilveku, kam bija tas eksamens pirms tam. un ne jau es tur centishos vinjus kadam nostuchit, lol. pirmkart jau - kam? un otrkart - mans nicinajums tiem, kuri ir mani pazinjas bija labakais, ko es vareju tiem veltit :) un ne, tas nebija tikai ieprieksheja dienaa.

jebkada gadijuma ir absoluuti veltigi kaut ko dariit, Izm tapat pateiks, ka (skatamies ka bija sogad ar ieskaiti) pat neskatoties ka noplude ir bijusi, tas neko nemaina un eksis netiks paarrakstits.

Link to comment
Share on other sites

es zinu, ka ir veltīgi kaut ko darīt, bet vienkārši interesē, vot, vai šogad jau kāds sēž ar gataviem darbiņiem un berzē rokas.

reāli skatoties vienīgais variants, kā varētu kaut ko panākt, ja būtu ticami fakti pirms notiktu eksāmens(skat. 2000. gadu, kad pirmo un vienīgo reizi tika atcelts eksāmens, jo bija noplūde), pēc eksāmena neviens negrib neko iesākt, jo tad pārāk daudziem būs pretenzijas, katrs, kuram nebūs slinkums, sūdzēsies.

Link to comment
Share on other sites

man tur shaadiem un taadiem draugiem laikam kkaadi uzdevumi ir. viens esot pa 130ls nopircis testa dalju ( loh :D ). bet nu man vinjas neinteresee, jo zinu, ka vismaz uz B nolikshu. ir pamatotas ceriibas arii uz A, bet nu jaaskataas, kaa paveiksies ar uzdevumiem.

P.S veiksmi visiem eksaamenaa.

Link to comment
Share on other sites

Pulchik, davai sagada man vienkarshi jautribas peec tos ekshus, ja nu gadaas iistie. PZL. mana vieniga interese ir aiziet uz IZM, pateikt vinjiem chau - ja es to vareetu, es no laimes apdirstos ;) par taadu jauku darbinju varu kaa minimums apsolit vismaz 3 vecos warnus nonjemt, mosh veel varam kaut ko sashtukot, karoche PM me, ja ir interese :thumbsup:

p.s. tas piedavajums reaali attiecas uz absoluuti visiem :) ja kaadam ir JEBKAADS it kaa riitdienas eksaamena variants, es ar prieku vinju no jums iegadatos par nelielu virtuaalu atliidziibu. PM for details :)

Link to comment
Share on other sites

man te viens 4aliitis shodien pat iedeva kkaada 4aliisha nummuru kuram esot taas eksha atbildes, katraa gadiijumaa jaa ir nopluude un jaa ir iespeejams dabuut atbildes :)

nez kaa jau teicu riita dienas spamaa tad man galvenais ir labi uzrakstiit un cereet ka latvijas matemaatikas lepnums (njubiki) uzrakstiis peec iespeejas sliktaak lai buutu vieglaak dabuut labaaku liimeni :) nu i nafig teereet naudu par atbildeem :)

vieniigi mani taa ieskaite gan izbesiija... :(

Link to comment
Share on other sites

ieskaite bija viegla JAAA bet vinja nat takaa eksii ja pielauj kljuudu uzdevuma saakumaaa tad eksii vism 50% punktu iedod ja nav galiigs bulshits tapeec man arii sanaaca pamaza atziime ieskaitee par ko veeljoprojaam besiijos

PS tieshi baumo ka eksis vareetu buut gruuts !!! bet nu HVZ

Link to comment
Share on other sites

vakardien līdz manam galam atpeldēja informācija ar kontaktelefonu, kur pa 120 ls piedāva visus 4 eksāmena variantus, tikko kā vēl bija pus 12. klašu skype konference, kur visi aktīvi štukoja tur k-ko, man zb, jo neticas, ka būs īstie un dzirdēju, ka dēļ tās ieskaites atbilžu noplūdēm, gatavojot jaunu eksāmenu.

Link to comment
Share on other sites

EDD, es arii gribu iet uz IZM :)

runaajot par eksaamenu atbildeem, mani fascinee Latvijas policijas izteikumi

Policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka internetā ievietotie piedāvājumi iegādāties eksāmenu biļetes ir krāpšanas mēģinājumi, tādēļ policija aicina skolēnus un viņu vecākus nebūt lētticīgiem un "neiekrist" krāpnieku rokās.

ko mees no taa maacaamies? ne jau taapeec, ka nav pareizi pirkt eksaamena atbildes, mums tas nebuutu jaadara, bet taapeec, ka taas var nebuut iistaas. shkjiet, ka policijai vajadzeetu labaak izveeleeties savus izteikumus

Link to comment
Share on other sites

Nu tad tā, eksāmens ir nokārtots, bet mani moca pāris lietas.

a ) Pēdējais uzdevums 2. daļā, ja kāds izrēķināja, par kuru varēja dabūt 8p.

sistēma 2x-ay=6 un ax-8y=12

tur tik daudz piedrukāju, ka beigās pats neko vairs nesapratu un tā laikam arī viņš palika, pusrēķināts.

man a saknes sanāca -2 un -8. kā rezultāta baigi smuki rēķinājās x un y ar saskaitīšanas paņēmienu. tomēr kāds no tiem, kas gudrāki par mani un nav slinki, varētu īsumā izklāstīt, kā vajadzēja rēķināt.

b ) apstulbu pie 2. daļas paša pirmā uzdevuma.

log pie bāzes 3 kvadrātā x

pie velna, kas ir kvadrātā un kā viņu pārveidot ?

vai varētu būt, ka tas ir vienāds ar log pie bāzes trīs "kvadrātsakne" no x ?

100 un vienu reizi pie sevis atkārtoju, kas ir log, bet neesmu pārliecināts, ka beigās pareizi sapratu :)

Pateicos jau iepriekš tiem, kas palīdzēs man naktīs labāk gulēt.

Link to comment
Share on other sites

n0r3k es tur izteicu tajā uzdevumā ar to a. izlikās viss ļoti drūmi, tad k-kā sāka parādīties vienādi locekļi un beigu beigās saīsinājās viss līdz smukam -15=0 :superlol: .. karoče ceru uz C lvl, bet esmu pārliecināts, ka būs D (daunis).

pa log, tur vajadzēja apzīmēt log3x. sanāca smuks kavadrāt vienādojums a2 -3a=1, ko protams es izdarīju, bet izpildīt nevarēju, jo diskriminants bija kvadrātsakne no 13 un es nevēlējos pisties.

Edited by HoLLow_LiFe
Link to comment
Share on other sites

nein, substitūcija tur galīgi nederēja.

ir starpība starp log kvadrāta un logx kvadrātā.

substitūcija bija citā uzdevumā, kur bija sinx.

tā pat kā sin kvadrātā x nav tas pats kas sinx kvadrātā.

tā lūk.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...