Jump to content
GIGN Forum

Eksāmeni


r&r
 Share

Recommended Posts

ir starpība starp log kvadrāta un logx kvadrātā.

substitūcija bija citā uzdevumā, kur bija sinx.

tā pat kā sin kvadrātā x nav tas pats kas sinx kvadrātā.

tā lūk.

nu tas arī varētu būt, jo kā nekā pretendēju uz Dauņa lvl.

Link to comment
Share on other sites

galīgi aplami, log3x vajadzēja pārtaisīt uz logx + log3 un tad viss notiekās, kopumā eksāmens bija ļoti viegls, pirmajā daļā vispār nebija jādomā, otrajā pirmspēdējais bija pagrūts

Link to comment
Share on other sites

a ) Pēdējais uzdevums 2. daļā, ja kāds izrēķināja, par kuru varēja dabūt 8p.

sistēma 2x-ay=6 un ax-8y=12

tur tik daudz piedrukāju, ka beigās pats neko vairs nesapratu un tā laikam arī viņš palika, pusrēķināts.

man a saknes sanāca -2 un -8. kā rezultāta baigi smuki rēķinājās x un y ar saskaitīšanas paņēmienu. tomēr kāds no tiem, kas gudrāki par mani un nav slinki, varētu īsumā izklāstīt, kā vajadzēja rēķināt.

b ) apstulbu pie 2. daļas paša pirmā uzdevuma.

log pie bāzes 3 kvadrātā x

pie velna, kas ir kvadrātā un kā viņu pārveidot ?

vai varētu būt, ka tas ir vienāds ar log pie bāzes trīs "kvadrātsakne" no x ?

100 un vienu reizi pie sevis atkārtoju, kas ir log, bet neesmu pārliecināts, ka beigās pareizi sapratu :)

Pateicos jau iepriekš tiem, kas palīdzēs man naktīs labāk gulēt.

krč te būs

1)Šis uzdevums vairāk bija uz loģisko domāšanu, nevis uz rēķināšānu

12:6=2

2*2=8:2=4

a=4

2)lai abas vienādības būtu patiesas x=5, y=1

:thumbsup:

nezinu vai šādi varēja rakstīt, bet nu atbildes dabūtas ir

Link to comment
Share on other sites

lol samuraj. tur jau nu ar mineeshanu nevajadzeeja aizrauties :) bija jaaizsaka x un y un vinji abi bija atkariigi no a veertiibas..

visaa visumaa viegli, bet, kaa vienmeer, seezhoit eksaamenaa nekaadas kkljuudas nevaru atrast, a iznaakot aaraa man ataust praataa.. besii, bish ielaidu paaris neuzmaniibas kljuudas.

un EDD, nevienam nebija iistaas atbildes :)

Link to comment
Share on other sites

lietišķo informātiku varētu nokārtot mans mazais brālītis, kuram 3 gadi.

kārtoju pirms 2-iem gadiem, bet cik atceros, bija h/w, perifērijas ierīces, pāris saīsinājumi, pirmā skaitļojamā mašīna (cik nu to var par mašīnu nosukt - kauliņi) un vēl draza visāda.

Link to comment
Share on other sites

Ir tak formula, ja nemaldos, tad P=IU, taa kaa jaudu ieguust sareizinot straavas spriegumu ar stiprumu. Ja atceros pareizi, tad stiprums bija 10,5 A (10 A - sildelementam + 0,5 A elektromotoram) un spriegums 220 V! Sareiznot man liekas, ka sanaaca 2310 W. Un paartaisot uz kWh (cik pateeree 2 h laikaa) sanaaca kkaadas 4,62 kWh un par to jaamaksaa bija 0,24 LS!

P.S. Ja godiigi, tad baigi gruuta dabasziniibu ieskaite 9. klasei!

Link to comment
Share on other sites

10. klasē ir tā informātikas ieskaite, tas ir fuflo vienīgi var iekrist uz latviskotajiem terminiem kuri parasti ir ļoti stulbi, un vēl traucē tas, ka skolā parasti windoze ir latviski. Ieskaite ir obligāts pasākums.

Ieskaitē dabuju 98 no 100 un 2 punktus pakāsu tikai dēļ matemātikas, nevis informātikas.

12. klasē ir kaut kāds exāmens, bet ja nezin programmēšanu, tad nav jēgas pat mēģināt. Tāpat nezinu kur šo eksāmenu prasa (visur kur tālāk mācās kompjus vajag LV un matemātiku/fiziku/angļu valodu) Un tā kā šis ir izvēles, tad labāk paņēmu to kas man labāk noder.

Link to comment
Share on other sites

Ieskaitē dabuju 98 no 100 un 2 punktus pakāsu tikai dēļ matemātikas, nevis informātikas.

12. klasē ir kaut kāds exāmens, bet ja nezin programmēšanu, tad nav jēgas pat mēģināt. Tāpat nezinu kur šo eksāmenu prasa (visur kur tālāk mācās kompjus vajag LV un matemātiku/fiziku/angļu valodu) Un tā kā šis ir izvēles, tad labāk paņēmu to kas man labāk noder.

man bija 94 punkti, vienalga 10 dabūju :khehehe:

Link to comment
Share on other sites

:khehehe:

vo čīteris :D skaitijās laikam ka no 96 ir 10, bet hz

ā, man vēl piedāvāja pagājšgad pārlikt jo dot solija kaut kādu ECDL, bet nu zema līmeņa ECDL. Mēs klasē tā padomājām - nafig! tas papīrs tāpat parāda to ka tu esi laba sekretāre, neko vairāk.

Link to comment
Share on other sites

:D skaitijās laikam ka no 96 ir 10, bet hz

ā, man vēl piedāvāja pagājšgad pārlikt jo dot solija kaut kādu ECDL, bet nu zema līmeņa ECDL. Mēs klasē tā padomājām - nafig! tas papīrs tāpat parāda to ka tu esi laba sekretāre, neko vairāk.

nē, tieši no 94 sākās 10 :P

Link to comment
Share on other sites

matemātika jau bija tīri vienkārša. tajā pēdējā mazliet nācās padomāt, bet nu tur bija kā pulkvedis teica. ja x=4, tad laikam bija bezgalīgi daudz atrisinājumu (to es mazliet nomudīju, vienu punktu laikam pakāsu), ka x=-4, tad tukša kopa, un ja x nav 4,-4, tad x un y bija jāizteic.

pārējie uzdevumi bija elementāri, pat likās pārāk vienkārši, pie dažiem uzdevumiem meklēju āķi, domāju, ka nevar būt tik vienkārši. bet nu pāris kļūdiņas jau būs, kādus 3-4 punktus jau būšu pakāsis :(

bet vispār kopumā esmu vīlies, daudzi, kurus es uzskatīju par samērā gudriem, nomudīja pēdējo uzdevumu.

un atbildes laikam toč nebija, apkārt klejoja daudzi feikie varianti, bet neviens laikam neizrādījās īstais. vispār laba biznesa niša, ar derētu darīt - uzmauc kaut kādu variantu un pārdod, un pelni naudu. ideāli :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...