Jump to content
GIGN Forum

Sudziba Par Votemap


0xDEAD BEEF
 Share

Recommended Posts

Karoce - mana sudziba ir tada, ka admini visu laiku liek votemap uz de_dust2, de_nuke un pa retam ari uz aztecu. aa.. protams un inferno.

Tas ir prosta pizdjec. Spelejam - pilns serveris. Nakama mape de_office. Normala karte. CT javed prom hosti, kurus sarga teri. Viss pizdata, bet blja nee, azteca pasas beigas uzmetas vote uz dd2. Protams, ka tie losaras visi saspiez 1 1 1 11 1 111 tapec ka ir boti, bet ta nav kool. Tas reali smird!

Vajadzetu aizliegt votemapu uz sitajam kartem principa. Savadak natura es ienaku kadas 4x diena serveri, bet VIENMER vienmer tas ir dusts un bla man jau tads vemiens nak un citiem drosvien ari.

Un tad beidzot pienak kada interesanta karte ka vertigo vai oilrig - bet huj! atkal nomaina uz dustu!

Un es sudzos konkreti par bucheri, ja kas, jaa!

Vajag kaut kadu votemap etiku izstradat. Piemeram - ja ir nakama karte office, tad var likt votemap uz kadu citu tizlu karti, nevis uz dd2 defaulta.

Un vispa atnemiet viniem tiesibas likt votemap. Lai paliek change map krutajiem adminiem uz pooldaju, kad no ritiem maz cilveku, bet ta normalais mapcycle tiek pists un tadas kartes ka piranesi vispar paveicas, ja reizi gadsimta izdodas uzspelet. Tur vispar mapcikla isteniba ir 20 kartes, ja kas - a ja man jasak saukt, kadas es dabuju spelet, tad tas sarakst labakaja gadijuma lidz 10 kartem saruk!

Un kapec nav citas krutas kartes ka torn un assault - a nu ja - tas kartes smird, bet nu bla vajag tak kautkadu daudzveidibu. Savadak es jau esmu pamanijis, ka ar ciet acim varu perfekti aizskriet no dd2 bazes lidz a2 vai a1. TAS TAK NAV NORMALI, KA ES SAKU TRANFORMETIES KAUT KADA BLOODLORDA FAK.,.. sad.gif((

BEEFs

edit: kapec demo faili ir tikai lidz 14:00 ??? 36.gif

edit: luk par ko es runaju

weekly-csdm.gign.lv-0705240956-de_vertigo.zip

weekly-csdm.gign.lv-0705241052-cs_estate.zip

weekly-csdm.gign.lv-0705241224-de_aztec.zip

weekly-csdm.gign.lv-0705241311-de_cbble.zip

weekly-csdm.gign.lv-0705241341-de_vertigo.zip

weekly-csdm.gign.lv-0705241412-de_inferno.zip

weekly-csdm.gign.lv-0705241442-de_train.zip

weekly-csdm.gign.lv-0705241513-de_nuke.zip

weekly-csdm.gign.lv-0705241543-de_inferno.zip

nemaz nerunajot par to, ka tas saraksts smird, jo stabili tiko rava aztecu, kura beigas uzmeta voti uz dust2. Pec tam serveri es iegaju un bija chateu, kursh esot nomainits uz nuki un tas bija pirms stundas. nestrada te kaut kas ka nakas.. :/

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

pievienojos beefam

laigan neesmu daudz speeleejis peedeejaa laikaa , nu labi peedeejaa nedeeljaa 2 reizes pa 3h bet nu tas sanaak iespeejams izspeeleet 12 kartes bet nu es reaali izspeeleeju laikam 7.

Link to comment
Share on other sites

tapec ka tautai paatik, tapec ari balso! pirms tam ari bij kaut kads vostoks kur no 10 pret 10 ieprieksheejaa palika 6 pret 6, gan jau ar offisu butu lidzigi! + vel jastas ari kada tauta, un bij diezgan daudz lamju, pa CT ofisaa nebutu nekas jedziigs (+ tu biji viens no vinjiem smile.gif )

un nevajag man te ljepiit, es diezgan pabiezhi medzu uzmest voti uz oilrigu vai militiju!

beef lame.gif

Link to comment
Share on other sites

Kārtējais egoists, kurš domā tikai par sevi! KAMOON, ja tauta grib spēlēt to de_dust2 tad, lai viņi spēlē, nevis, vot Tevis dēļ tagad viņi nu ies un spēlēs kaut kādu smirdīgu de_assault. Un Tu vēl saki, ka cs_office forša karte, jāved hosti! laugh.gif Tur knapi pa 2min tiek līdz tiem hostiem, kur nu vēl aizvest! Un visiem takš pajebatj vai Tu de_dust2 no T bāzes vari aizskriet uz A spotu (protams, ka Tu to nevaru, tas ir pagrūti).

Tu saki, ka visi spiež 1, kad tiek likta vote, da vispār lol, protams, ka visi spiež viens, neviens takš kaut kādus sūdus negrib spēlēt.

P.S. Esi dzirdējis teicienu:"Klientam vienmēr taisnība." ? Tad nu lūk, tas klients ir gign serverī spēlējošie cilvēki, nevis viens inviduālis, kurš vot grib spēlēt chateau!

edit: Vispār, oilrigam, ja ir domāt spējīgi cilvēki, nav ne vainas!

Edited by SHARp^
Link to comment
Share on other sites

nu es domaju ka votem uz d2 , nuke , inferno nav ne vainas , pat briizhiem vajag vinjas uzlikt , tas pat pieradijas vakar kad spelejam normalu karti , pec tam uzlikas gign italy (nu ariitka norm mape ) , bija 10x10 pec paris minutem tauta saaka pazust , naca ieksha kaut kadi galiigakie boti un beigaas sanaca spelet 6x6 , tad nu es uzliku voti uz nuke , kad uzlikas nuke , tad ari uzreiz paraadijas tauta 10x10 un varetu teikt ka pat lielaka dalja bija pazistamu playeru

ps : aizmirsu piebilst bucher acc off sad.gif

Edited by bloodlord
Link to comment
Share on other sites

es gan vairāk piekrītu bloodlordam, ka d2, nuke, inferno ir tās populārākās mapes un viņas var spēlēt vairāk wink.gif

īstenībā par šo jautājumu var ilgi un daudz strīdēties, bet šaubos vai pie kāda kompromisa nonāksim, jo katram sava gaume un savas mīļākās mapes

Link to comment
Share on other sites

Par sevi varu teikt, ka man piemeram d2, aztec un inferno manuprat NEKAD nenoriebsies, tik ilgi, kad nebus jaspele divreiz PUB tulit pec kartas.

tas protams nemaina to, ka es, kaa daudzi jau zina, varu arii normaali izbaudiit mazak popularas kartes kaa piemeram CD_ASFALT, KE_OFIS, ZN_MILJICIJA, GG_SIIGE vai 747_SAMALJOT.

samurajs vispar jau absoluti viedus un pareizus vardus saka, ka shito disputu nekad nevares atrisinat, bet nu cmon dzheki, vienkaarshi CHILL! spelejiet ar prieku un vsjo, viss buus pa bumbaam.

p.s. neapbizhojiet bucheru, he's my bitch, tikai es to driikstu dariit smile.gif

Link to comment
Share on other sites

office jau laba karte tikai vaina tajā ka bucher māk spēlēt tikai pie vinnētāju komandas un tā vietā lai aizietu pie ct kur ir njūbi viņš uzmet voti uz d2 un ielien pie stiprākās komandas..

man pretenzijas ir vienīgi pret vostok, oilrig , estate, winternights pārējās +- norm

ālas, bet vispirs priekšroku, tomēr dodu d2 nuke, cpl

Link to comment
Share on other sites

Nu bla pizdata. Bet tie boti, kas salien uz tam nuke kartem un iet prom no offica - nu nah tos botus. Toties kad man 3x reizi jaspele dd2 paris stundu laika, tad prom eju es... sad.gif

Tas nav forshi!

Es saku - vajag kaut kadu votemap etiku. Cilveki neiet prom tapec, ka tizla karte, bet gan tapec, ka vinus visu laiku nosauj un uznak besis. Ja tu - bucher un TU bloodlord, ja jus speletu cilvecigi, tad citiem nebutu jaiet prom, ja?! wink.gif

Nu vajag kaut kadu etiku votemapam. prevmapa butu jarada vismaz pedejas 10 kartes! Un nedrikstetu likt dustu biezak, ka ik pa 10 kartem (cikla ir 20 kartes).

Un nevajadzetu mest votemap tad, ja serveris ir pilns ar speletajiem! (ja viens VISI nesak sausmigi cikstet, ka slikta karte (un botus jau nav janem vera anyway)).

Piedavaju apsvert votemap etikas kodeksa izveidi. Pec tam visiem atnemt votemap tiesibas un atdodt atpakal tikai pec sveta solijuma pietureties norunatajam etikas kodeksam. Ka ari piedavaju pielabot prev_map, lai rada ieprieksejas 10 kartes (ta komanda vispar strada? man liekas, ka vina kaut kadu situ rada??)

Beefs

Link to comment
Share on other sites

nu nez kaa tas izskatiisies kad katrs kursh uzrakstiis prevmap tad chataa izlidos 10 iepriekshaajaas kartes , nodzeeshot informaaciju kuru tu chataa nepaspeej izlasiit, ta jaaver conole valjaaa sad.gif . Es gribeeju pateikt to ka vai buus kompakti ka daudz kartes raadiis ?

Link to comment
Share on other sites

ha! kapeec dd2 ir populārākā konter-straik karte pasaulē? atbilde ir pavisam vienkārša - dd2 ir ātra, dinamiska, nāvējoša mape tādām krisām kā bīfs, kurš ofisā pa teroriem iekempo kāmja rūmā un tad gaida kad kāda kontra parādīsies. dd2 var forši, ātri uzrašo jebkuru no spotiem un tur nav kā assaultā jāgaida 2min kamēr nu kāds izdomās kko darīt, tas pats ofisā, kur vienmēr pa teroriem novācās puba pr0 kuri rašo pa vienu vietu un drāž kontras, axujenna interesanti... un tas, ka admini met votes uz populāram mapēm, tā ir bijis un būs vienmēr, tapēc, ka viens admins nospēlē 2 mapes un aiziet prom, ienāk cits admins un atkal uzmet vote uz dd2, nuke, inferno... drošvien puberiem kuri serverī pavada 1/2 dienu apnīk tās standartnieces, bet nu who cares?

varētu jau izveidot tādu mapsaiklu, ka viena standartniece, viena nesabalansētā, viena standartniece, viena nesabalansētā un tā visu dienu kruķī uz riņķi, bet nu tad ofic visiem adminiem jāņem nost votenes, kas atkal nekad nenotiks smile.gif

Link to comment
Share on other sites

ha! kapeec dd2 ir populārākā konter-straik karte pasaulē? atbilde ir pavisam vienkārša - dd2 ir ātra, dinamiska, nāvējoša mape tādām krisām kā bīfs, kurš ofisā pa teroriem iekempo kāmja rūmā un tad gaida kad kāda kontra parādīsies. dd2 var forši, ātri uzrašo jebkuru no spotiem un tur nav kā assaultā jāgaida 2min kamēr nu kāds izdomās kko darīt, tas pats ofisā, kur vienmēr pa teroriem novācās puba pr0 kuri rašo pa vienu vietu un drāž kontras, axujenna interesanti... un tas, ka admini met votes uz populāram mapēm, tā ir bijis un būs vienmēr, tapēc, ka viens admins nospēlē 2 mapes un aiziet prom, ienāk cits admins un atkal uzmet vote uz dd2, nuke, inferno... drošvien puberiem kuri serverī pavada 1/2 dienu apnīk tās standartnieces, bet nu who cares?

varētu jau izveidot tādu mapsaiklu, ka viena standartniece, viena nesabalansētā, viena standartniece, viena nesabalansētā un tā visu dienu kruķī uz riņķi, bet nu tad ofic visiem adminiem jāņem nost votenes, kas atkal nekad nenotiks smile.gif

tu pauts nedrs. es parasti nezurkoju. Vot dd2 natura ir zurku karte. tur ct baze var zurkot ar pistoli aiz kastes un vinemer kadu slowhandu atsaut. un ari ct zurko b spota ta ka dd2 ir totala zurku karte, aber office ir reals rush uz teriem preti!

un vispar - nuke, inferno, dd2 - visas kartes ct var zurkot. tAs nav stiligi. Vajag ari kartes, kur teri var zurkot (hosti). Kartes savadak nearko neatskiras.

Beefs

Link to comment
Share on other sites

tu pauts nedrs. es parasti nezurkoju. Vot dd2 natura ir zurku karte. tur ct baze var zurkot ar pistoli aiz kastes un vinemer kadu slowhandu atsaut. un ari ct zurko b spota ta ka dd2 ir totala zurku karte, aber office ir reals rush uz teriem preti!

un vispar - nuke, inferno, dd2 - visas kartes ct var zurkot. tAs nav stiligi. Vajag ari kartes, kur teri var zurkot (hosti). Kartes savadak nearko neatskiras.

Beefs

smiliez.de_2125.gif

ja tu gribi rashot, tad rasho dd2 pa t, ja gribi zhurkot (pildiit misiju sedzot bomb site), tad ej pa ct..

bet tas, ka tu kaa argumentu izmanto to, ka vajag kaadu karti, kur t var zhurkot un ct rashot ir bduh.gif

piekriitu slavikam par to kapeec dd2 ir populaars un piemeeram offiss tieshi preteeji..

Link to comment
Share on other sites

ali tas ko tu pateici ipashi gudri nav, mani (kau jau uubersuperpro) PTB vislaik meeta shurpu turpu un es speleju pie luzeriem tik pat cik pie vinnetajiem, a pac vislaik ar savu imunitati seedi tikai pie ct un gaidi kad visi naks zem tava stobra, vari ie4ekot man status ka es vairak pie t eju! nu jaa, un tas ka es uzreiz lieku voti kad mani parmet - muahahaa smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Nekad man nav bijušas problēmas. Ieeju serverī. Ja karte sūds (cs_italy, cs_office, de_dust, vertigo utt) iečekoju kas ir prevmap. Kartes kuras var spēlēt - cpl_mill, dust2, nuke, inferno, trains, cpl_fire, gign_italy un manuprāt arī de_piranesi, kas ļoti daudziem nepatīk. Pie bada var spēlēt arī to smirdīgo odigy i to labāk. Torn arī ir laba karte, tikai nav mapsaiklā. cbble ir kaut kas pa vidu...

enivei, tātad 6-8 kartes. Ja kāda no tām ir prevmap sarakstā, tad lieku to, kura nav. esmu varbūt kādas 3,4x mūžā pubā spēlējis tik ilgi kamēr apiet visu spēlējamo karšu saraksts un vairs nezin ko likt. Nekad neviens nav sūdzējies (izņemot botus, kas žēlojas "atkal dd2", jo tur nevar iekrisot un nav arī tā, ka kādai komandai būtu izteikts pārsvars, tāpēc es viņus neskaitu) un es neredzu problēmas.

Lieta ko vajadzētu darīt votes adminiem ir uzprasīt vai likt voti uz to un to. Jo ja daudzums atbild nē, nesen bija (kas gan nav reāli, jo pirms 5 mapēm - tas nav NESEN) tad var likt uz kaut ko citu. Es jau kādu laiciņu vairs votes nelieku, vienkārši mainu mapi. Kāpēc? Tāpēc ka baigā jēga laiku tērēt tai votei, uz kuru man varbūt 1-2x mūžā nav nobalsojuši pozitīvi.

Link to comment
Share on other sites

Lai arii populara vai kaada, bet bishki apriebjaas dazhas kartes... Par dd2 to nevaretu teikt, taa ir tieshaam laba karte thumbsup.gif Bet teikshu jums vienu kaaa man zaaaajeeebaaaalo, kad maina nost taadas kartes kaa vertigo,chateau,oilrig... Ja nu visiem baigi patiik maukt vienas un taas pashas kartes visu laiku you are royal welcome, bet man apniik...apniik...apniik...

p.s. Nemsim piemeru no doles, kur ir daudz forshas jaunas un parveidotas vecaas kartes, prieks ieiet un paspleeet, un neteiksim, kad nespele dd2, vai aztec, bet es jau sen esmu par parmainaam smile.gif Bet buusim realisti, shis topiks tapat neko nemainiis thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

tas no spēlētāju līmeņa atšķirīgs. Labi spēlētāji nesūdzas par populārajām kartēm, sliktie sūdzas, jo sliktie 100% spēlē for fun, a labie spēlētāji mēdz arī nopietni pieiet tai lietai. Viņiem ir svarīgi tur izlekt ap stūri un novākt 4 džekus. Tāpēc nepieciešama karte, kuru pārzin.

Man personīgi nebūtu iebildumu pret jaunu karti, ja tikai viņa būtu sabalansēta. Vot teiksim airstrips bija sabalansēta. hvz kur tas worms viņu iegrūdis, viņam jau ka tik pafragot (tb viņš slikts labais spēlētājs).

Link to comment
Share on other sites

tak ir tā krutā cpl mape jauna ( cik nu jauna, jau kādu gadu vairāk) tik nevaru atcerēties, kā sauc.. mož pat nebija cpl, bet populāra, pat 5x5 viņu šat tad kāds pro klans uzšauj.

ienīstu visumīlēto aztec.. riebjas vnk, bet nākas bieži piedzīvot voti uz to kaku.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...